głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia “ Kochać kogoś to jak wprowadzić się do nowego domu. Na początku człowiek zachwyca się tym co nowe każdego ranka się dziwi że to należy do niego jakby się bał ż

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
“ Kochać kogoś to jak wprowadzić się do nowego domu. Na początku człowiek zachwyca się tym co nowe każdego ranka się dziwi że to należy do niego jakby się bał że
“ Kochać kogoś  to jak... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 28 września 2017

“ Kochać kogoś, to jak wprowadzić się do nowego domu. Na początku człowiek zachwyca się tym, co nowe, każdego ranka się dziwi, że to należy do niego, jakby się bał, że w każdej chwili ktoś może wpaść przez drzwi i powiedzieć, że zaszła pomyłka, że wcale nam nie przysługuje takie piękne mieszkanie. Ale z biegiem lat fasada niszczeje, tu i ówdzie drewno pęka i już kocha się ten dom nie za to, jaki jest doskonały, tylko raczej dlatego, że nie jest. Człowiek uczy się jego wszystkich kątów i zakamarków. Jak otwierać drzwi, żeby klucz nie blokował się w zamku, kiedy jest zimno na dworze. Które deski w podłodze się uginają, kiedy się po nich stąpa, i jak otwierać drzwi szafy, żeby nie skrzypiały. To właśnie to, te wszystkie małe tajemnice sprawiają, że to naprawdę jest twój dom. ”

Nie ma czegoś takiego jak związek... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 28 września 2017

Nie ma czegoś takiego jak związek idealny. Nawet jeśli jesteście ze sobą odkąd pamięcią sięgasz zawsze będą pojawiały się problemy, różnice zdań, małe kłótnie i spory. Żeby wszystko jednak przetrwało najważniejsza jest szczerość. Nie da się cały czas zamiatać wszystkiego pod dywan i liczyć, że problemy same znikną...

“ Jak można zastąpić kimś innym... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 28 września 2017

“ Jak można zastąpić kimś innym miłość swojego życia? ”

 Nie planuj tego  co ma być za... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 27 września 2017

"Nie planuj tego, co ma być za pięć lat. Życie jest nieprzewidywalne, może się potoczyć zupełnie inaczej niż oczekujesz. Najpierw zacznij od 5 miesięcy,czy pół roku, aby mieć do czego dążyć. I nie martw się na zapas, co będzie za parę lat. Obiecam ci jedno, poradzisz sobie, tak jak robiłaś do do tej pory."

Najważniejsze to znaleźć kogoś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 września 2017

Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Z kimś takim warto zostać na całe życie.

  Dziękuję Panu za wszystko.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 września 2017

- Dziękuję Panu za wszystko. Zwłaszcza za zaufanie, jakim mnie pan obdarzył. - Za to się nie dziękuje. Tego się nie zawodzi.

Myślę  że największym... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 września 2017

Myślę, że największym komplementem dla faceta od jego kobiety jest to, gdy ona przyznaje, że chce by on był ojcem jej dzieci. Gdy chce mieć pociechy, które będą miały jego, najcudowniejsze na świecie, oczy, wielkie serce i nerwy ze stali.

Możesz mieć w sobie ogromną... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 21 września 2017

Możesz mieć w sobie ogromną determinację, wylewać litry potu, poświęcać się i walczyć o swoje marzenia. Musisz jednak wiedzieć, że nawet największe mięśnie nie dźwigną Cię w chwilach słabości i zwątpienia. Może to zrobić tylko Twoja kobieta, która stoi u Twego boku i wspiera Cię każdego dnia...

 Przewodnią myślą mego życia jest... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 21 września 2017

"Przewodnią myślą mego życia jest on. Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego".

“ Od dziecka czekałaś na uczucie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 września 2017

“ Od dziecka czekałaś na uczucie , które powali Cię z nóg. Już jako mała dziewczynka wierzyłaś w przeznaczenie, spadające gwiazdy i drugą połówkę. Nigdy nie poszłaś na kompromis z własnym sercem. Nie potrafiłaś udawać i nie rozumiałaś związków na przeczekanie. Odliczałaś godziny, dni, które systematycznie zamieniały się w lata. Wiedziałaś, że wszystko albo nic...więc czy naprawdę teraz chcesz odpuścić ”

Nie  nie bój się samotności. Nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 5 września 2017

Nie, nie bój się samotności. Nie przerażaj się cichym telefonem ani brakiem kogoś na wyciągnięcie ręki. Jedyne czego powinieneś się bać to życia bez polotu. Dni bez tęsknoty. Wieczorów bez namiętności. Związku bez kochania.

Wszystkim przytrafiają się momenty... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 5 września 2017

Wszystkim przytrafiają się momenty zwątpienia, przytłacza brak sił i inne problemy. Wtedy niestety zapominamy o tych z pozoru banalnych jednak cholernie ważnych sprawach. Chcielibyście żebym wam napisał, że będzie łatwo. Nie mogę tego zrobić, ponieważ związki wcale nie są łatwe. Jednak kiedy znajdzie się właściwego człowieka, kiedy spojrzysz na jego uśmiech, na wasze wspólne szczęście – zaufaj mi – będziesz wiedzieć i mieć stu procentową pewność, że warto…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV