głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczka7127 Jakieś pojebane to wszystko kiedy nie ma Ciebie. Wiesz jak trudno jest otworzyć stęsknione oczy ? Wiesz jakie ciężkie stają się powieki kiedy wszystkie wspólne

kropeczka7127

kropeczka7127.moblo.pl
Jakieś pojebane to wszystko kiedy nie ma Ciebie.
Jakieś pojebane to wszystko  kiedy... teksty

kropeczka7127 dodano: 15 luty 2012

Jakieś pojebane to wszystko, kiedy nie ma Ciebie.

Wiesz jak trudno jest otworzyć... teksty

kropeczka7127 dodano: 14 luty 2012

Wiesz jak trudno jest otworzyć stęsknione oczy ? Wiesz jakie ciężkie stają się powieki, kiedy wszystkie wspólne chwile w tej ciemności przemijają Ci jak slajdy ? Jak widzisz każdy Jego kaprys, każde spojrzenie. Kiedy zaciskasz powieki wspominając jak Cię przytulał i natychmiastowo odradza się w Tobie wszystko.Czujesz ciepło Jego ramion, zupełnie identyczne jak wtedy choć siedzisz zupełnie sama. Jak kąciki ust mimowolnie Ci się unoszą kiedy widzisz Go przed sobą uśmiechającego się, mającego wyciągnięte przed siebie dłonie którymi stara Ciebie do siebie zwabić. Nie masz pojęcia jak ciężko jest otworzyć oczy, kiedy widzisz przed kurtyną powiek osobę którą kochasz ponad wszystko, tęsknisz za nią cholernie, pragniesz jej obecności a mimo tego nie chcesz otwierać oczu. Boisz się, że kiedy otworzysz je wszystko minie. Że wróci ten szary, monotonny świat w którym ciężko się samej odnaleźć. Boisz się , że wrócisz do życia, w którym jesteś zupełnie sama.

14 luty   już nigdy nie będzie... teksty

kropeczka7127 dodano: 14 luty 2012

14 luty - już nigdy nie będzie Naszym wspólnym świętem.

Nie potrzebuję domu na wzgórzu.... teksty

kropeczka7127 dodano: 14 luty 2012

Nie potrzebuję domu na wzgórzu. Huśtawki na drzewie.Zegarka po dziadku.Porcelanowej zastawy. Ogrodu z różami i jaśminami. Nie potrzebuję złotej obrączki. Aksamitnej pościeli. Pociągu róż i walizek ciuchów. Ja Ciebie potrzebuje. Potrzebuje być, już na zawsze przy Twoim boku. Ramie w ramie. W każdy poranek. W każdą noc. O każdej porze. w każdej chwili. Właśnie tego porzebuje.

Mógłbyś być moim końcem teksty

kropeczka7127 dodano: 14 luty 2012

Mógłbyś być moim końcem

Nigdy nie jest za późno by zmienić... teksty

kropeczka7127 dodano: 14 luty 2012

Nigdy nie jest za późno by zmienić tempo

Udanych walentynek    teksty

kropeczka7127 dodano: 14 luty 2012

Udanych walentynek ;*

Ja mam kurwa chyba jakieś zaćmienie... teksty

kropeczka7127 dodano: 13 luty 2012

Ja mam kurwa chyba jakieś zaćmienie emocjonalne

wszystko to  co pozostało to mgła... teksty

kropeczka7127 dodano: 13 luty 2012

wszystko to, co pozostało to mgła wypalonych uczuć i niewypowiedziane słowa

Samotność ? Jest spoko  tylko w... teksty

kropeczka7127 dodano: 13 luty 2012

Samotność ? Jest spoko, tylko w sercu czasem coś kuje.

Bywają dni  kiedy myślę o Tobie... teksty

kropeczka7127 dodano: 13 luty 2012

Bywają dni, kiedy myślę o Tobie non stop. właśnie te przerażają mnie najbardziej.

Kolejna zmiana nastroju za 3 minuty. teksty

kropeczka7127 dodano: 13 luty 2012

Kolejna zmiana nastroju za 3 minuty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć