głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochananamalowana Słodkie sny marzenia i plany . Zakochania miłości i rozczarowania. Spełnione marzenia i wyjątkowi ludzie . Wakacje dobiegają już końca. Lato się kończy tak jak

kochananamalowana

kochananamalowana.moblo.pl
Słodkie sny marzenia i plany . Zakochania miłości i rozczarowania. Spełnione marzenia i wyjątkowi ludzie . Wakacje dobiegają już końca. Lato się kończy tak jak więks
Słodkie sny   marzenia i plany .... teksty

kochananamalowana dodano: 25 sierpnia 2012

Słodkie sny , marzenia i plany . Zakochania , miłości i rozczarowania. Spełnione marzenia i wyjątkowi ludzie . Wakacje dobiegają już końca. Lato się kończy tak jak większość wakacyjnych miłości czy związków. Ale najważniejsze , że zostaną wspomnienia do których będziemy wracać zawsze w zimowe wieczory , miłości o których będziemy opowiadać wnuką i chwile które będziemy chcieli przeżyć jeszcze raz .

Marzę i śnie tylko o tym by... teksty

kochananamalowana dodano: 25 sierpnia 2012

Marzę i śnie tylko o tym by przeżyć jak najszybciej się da te pół roku . By móc zdecydować się na operacje i robić w końcu to co kocham i o czym zawsze podświadomie marze by przekonać się kto jest wart zachodu a kto nie. Ale też po to żeby zobaczyć co z tego wyjdzie .Bardzo marzę a jak się bardzo marzy to to się spełnia ... podobno .

Nie chcę już od razu na starcie... teksty

kochananamalowana dodano: 25 sierpnia 2012

Nie chcę już od razu na starcie się angażować ale nie chcę się też od razu poddawać .

I naprawdę pierwszy raz w życiu nie... teksty

kochananamalowana dodano: 25 sierpnia 2012

I naprawdę pierwszy raz w życiu nie wiem co powiedzieć ani jak się zachować .

Nie wiem co się stało   przepraszam... teksty

kochananamalowana dodano: 24 sierpnia 2012

Nie wiem co się stało , przepraszam nie chcę się wtrącać bo chyba i tak bardzo ci nie pomogę a nie chcę już pretensji . To twoje życie twoja sprawa. Kiedy ja staczałam się na dno ty uroczo się śmiałaś ale wybaczyłam ci nawet chciałam pomóc. Ale wybacz nie potrafię .

Po jego jednym słowie mój... teksty

kochananamalowana dodano: 23 sierpnia 2012

Po jego jednym słowie mój dzisiejszy dzień choć na chwilę nabrał kolorów . Po jego zwykłym bez czułym "nie przejmuj się mała " To wszystko przestało mieć dla mnie znaczenie .Przestało istnieć .

I odpowiedz mi tylko na jedno jedyne... teksty

kochananamalowana dodano: 23 sierpnia 2012

I odpowiedz mi tylko na jedno jedyne ostatnie pytanie ile takich frajerek jak ja będzie przez ciebie jeszcze płakać ?!

nigdy nie mów nigdy ! życie lubi zaskakiwać . teksty kochananamalowana dodał komentarz: nigdy nie mów nigdy ! życie lubi zaskakiwać . do wpisu 23 sierpnia 2012
Nie poddawaj się po jednej porażce ! To  że ktoś przegrał bitwę nie znaczy że przegra całą wojnę . teksty kochananamalowana dodał komentarz: Nie poddawaj się po jednej porażce ! To, że ktoś przegrał bitwę nie znaczy że przegra całą wojnę . do wpisu 23 sierpnia 2012
I przepraszam cię ale nie zostawię... teksty

kochananamalowana dodano: 23 sierpnia 2012

I przepraszam cię ale nie zostawię cię .Moi przyjaciele będą teraz twoimi przyjaciółmi . Uwierz pomożemy ci w końcu my najlepiej z tych wszystkich osób wiemy co przechodzisz . Bo nas jakieś trzy miesiące temu dotyczyło to samo .

A kiedy mój humor jest taki jak... teksty

kochananamalowana dodano: 23 sierpnia 2012

A kiedy mój humor jest taki jak dzisiaj .Marzę tylko by dzień się skończył .Marzę tylko by pogadać z nim o głupotach .Bo z nim nawet rozmowa o głupotach poprawia mi humor.

Nie budź mnie i nie pozwól mi się... teksty

kochananamalowana dodano: 23 sierpnia 2012

Nie budź mnie i nie pozwól mi się obudzić z tego szczęścia które właśnie trwa i z tych chwil które właśnie się dzieją , ale przede wszystkim nie pozwól mi nigdy skrzywdzić tych ludzi .Proszę .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV