głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochananamalowana Bo z dnia na dzień jest lepiej .Czuje się lepiej spełniam się w każdej najmniejszej rzeczy.Moje postanowienia stają się rzeczywistością .Plany codziennością a m

kochananamalowana

kochananamalowana.moblo.pl
Bo z dnia na dzień jest lepiej .Czuje się lepiej spełniam się w każdej najmniejszej rzeczy.Moje postanowienia stają się rzeczywistością .Plany codziennością a marzenia
Bo z dnia na dzień jest lepiej... teksty

kochananamalowana dodano: 9 września 2012

Bo z dnia na dzień jest lepiej .Czuje się lepiej , spełniam się w każdej najmniejszej rzeczy.Moje postanowienia stają się rzeczywistością .Plany codziennością a marzenia no cóż tylko one jakoś nie chcą mnie słuchać .Nie pozwalają mi cały czas do ciebie zapukać , zakochać się i być

because I go back to my world  my... teksty

kochananamalowana dodano: 9 września 2012

because I go back to my world, my family-friends and my dreams but most of all come back to what I love.:))

Napisałabym   ale się boję... teksty

kochananamalowana dodano: 6 września 2012

Napisałabym , ale się boję .Zadzwoniłabym , ale się boję . Spotkałabym się , ale nie wiem czy tego chcesz czy jeszcze mnie sobie życzysz.

Siódma rano telefon ! Nie dajesz... teksty

kochananamalowana dodano: 6 września 2012

Siódma rano telefon ! Nie dajesz rady odebrać , oddzwaniasz, nie odbiera.Myślisz , że coś się stało .Cała w nerwach bo nigdy nie dzwoni tak wcześnie . Na szczęście nic poważnego się nie stało . Ale strach jaki mnie obleciał , myśl , że mogło ci się coś stać była straszna .Nie rób mi tego więcej .

Nawet nie wiesz jak się za tym... teksty

kochananamalowana dodano: 6 września 2012

Nawet nie wiesz jak się za tym wszystkim stęskniłam . I jak niesamowicie cieszę się kiedy dostaję wiadomość od ciebie , że wszytko okej . Chciałabym znów powrócić do tych czasów. Być tą samą małą dziewczynką jak wtedy , trzymać cie za rękę i spacerować brzegiem morza. Jak gdyby nigdy nic jak by się nic nie stało . Jak wtedy pamiętasz ?

Żyj z całych sił  i uśmiechaj... teksty

kochananamalowana dodano: 6 września 2012

Żyj z całych sił, i uśmiechaj się do ludzi,bo nie jesteś sam. Śpij nocą śnij, niech zły sen, niech cię nigdy więcej nie obudzi/ stary dobry dżem !

Nie lubię kiedy spotykam jedną z... teksty

kochananamalowana dodano: 6 września 2012

Nie lubię kiedy spotykam jedną z elitarnych dupeczek witam się z nim jak to zawsze buziakiem a reszta dziewczyn chce mnie zabić ;/

Czasami wieczór musi tak właśnie... teksty

kochananamalowana dodano: 2 września 2012

Czasami wieczór musi tak właśnie wyglądać .Jedziemy na spontanie , nie myśląc o konsekwencjach .Tak dobrze się czujemy kiedy obok mamy przyjaciół .Wtedy nasz stan nie ma znaczenia bo wiadomo , że są obok i się nami zajmą , że rano kiedy jeszcze śpimy zrobią nam cieplutką herbatkę i powiedzą że przesadziliśmy .

Wstawię ci na tablice jak za tobą... teksty

kochananamalowana dodano: 31 sierpnia 2012

Wstawię ci na tablice jak za tobą tęsknię a co niech inni wiedzą , że nie jesteśmy sobie obojętni . hahah :*

I love u so much baby   i miss u . teksty

kochananamalowana dodano: 30 sierpnia 2012

I love u so much baby , i miss u .

I ostatnio jakby wszystkie... teksty

kochananamalowana dodano: 30 sierpnia 2012

I ostatnio jakby wszystkie wspomnienia związane z tobą wyparowały. Miejsca w kawiarniach nie mają znaczenia , ulice i znaki już nic nie przypomina mi ciebie oprócz kubka i uśmiechu który kiedyś mi dałeś .

A teraz kiedy jest dobrze... teksty

kochananamalowana dodano: 29 sierpnia 2012

A teraz kiedy jest dobrze , szczęśliwie i moje życie się układa mogę być sama gorzej będzie tylko kiedy przyjdą zimowe wieczory a ja zapragnę kogoś pod swoim ciepłym kocykiem a ciebie już nie będzie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV