głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochajnoo o cholera mój tez ma tą czarną opaskę na lewym nadgarstku i jest motocyklistą. uczucie znane. nie nigdy nie pogodzę się z tym że ten na górze odebrał mi tak wsp

kochajnoo

kochajnoo.moblo.pl
o cholera mój tez ma tą czarną opaskę na lewym nadgarstku i jest motocyklistą. uczucie znane.
o cholera  mój tez ma tą czarną opaskę na lewym nadgarstku i jest motocyklistą. uczucie znane. teksty kochajnoo dodał komentarz: o cholera, mój tez ma tą czarną opaskę na lewym nadgarstku i jest motocyklistą. uczucie znane. do wpisu 1 lipca 2011
nie   nigdy nie pogodzę się z tym... teksty

kochajnoo dodano: 1 lipca 2011

nie , nigdy nie pogodzę się z tym, że ten na górze odebrał mi tak wspaniałego człowieka.

tak  najzwyczajniej w świecie... teksty

kochajnoo dodano: 30 czerwca 2011

tak, najzwyczajniej w świecie pokochałam maszynę. maszynę która utrzymywała Go przy życiu. chłopaka, który obecnie jest gdzieś daleko ode mnie, w innym świecie. może nie w niebie ale na pewno gdzieś niedaleko tego miejsca zwanego 'rajem'. jestem pewna że będąc tam teraz, patrzysz na mnie, wykrzykując imię moje i swoich przyjaciół, w końcu zawsze byłeś nam wierny. przez cały ten rok naszej znajomości nie raz zadałam Ci ból, ale nie będę przepraszała, bo wiem, że jeśli z moich ust usłyszał byś chociaż jedno słowo które przypomina nam 'złe chwile' zdenerwował byś się. zawsze prosiłeś żeby moje oczy nie zapełniły się łzami z Twojego powodu, dlatego serdecznie Cię przepraszam za to, że nie jestem tak silna jak ty i nie daje sobie rady z faktem, że w sobotę po raz ostatni będę mogła pocałować twój zimny policzek. wybacz. kocham Cię na wieki wieków amen, kochanie.

i ciągle mam nadzieje że życie to... teksty

kochajnoo dodano: 30 czerwca 2011

i ciągle mam nadzieje że życie to tylko gra która skończy się za chwilę po czym ja wrócą do niebiańsko prostego życia.

weź maleńka nie rób jazdy bo ci... teksty

kochajnoo dodano: 30 czerwca 2011

weź maleńka nie rób jazdy bo ci przypierdole tak ,że ujrzysz gwiazdy ./net.

chyba łatwiej było by mi... teksty

kochajnoo dodano: 29 czerwca 2011

chyba łatwiej było by mi przejmować się nim niż problemami tak dużego formatu jak teraz.

  kochanie   pokażesz się ze mną... teksty

kochajnoo dodano: 28 czerwca 2011

- kochanie , pokażesz się ze mną na mieście jak pomaluje włosy na czerwono ?:D - tak, jeszcze kurwa na bezbarwny pomaluj.

poddała się. pozwoliła żeby zniszczył ją jakiś skurwiel. teksty kochajnoo dodał komentarz: poddała się. pozwoliła żeby zniszczył ją jakiś skurwiel. do wpisu 28 czerwca 2011
a mimo tego że 'veriolla'... teksty

kochajnoo dodano: 28 czerwca 2011

a mimo tego że 'veriolla' zrezygnowała, to ja nadal nie potrafię wyrzucić jej z obserwowanych, ten cholerny sentyment i siła którą przekazywała..

pamiętasz jak kiedyś mówiłeś mi... teksty

kochajnoo dodano: 28 czerwca 2011

pamiętasz jak kiedyś mówiłeś mi ile dla Ciebie znaczę ? tak, też bym chciała zapomnieć.

to była jedna z imprez którą... teksty

kochajnoo dodano: 28 czerwca 2011

to była jedna z imprez którą mieliśmy pokazać ostry wjazd w świat wiecznej zabawy zwanej wakacjami. ja, i kilku kumpli bawiliśmy się doskonale dopóki nie okrążyła nas grupa nieznanych twarzy. jeden w facetów obecnych w tamtej ekipie zaczął mnie obmacywać. odwróciłam się i odepchnęłam go, nie pomogło. kumple stanęli w mojej obronie. zaczęła się nie zła zadyma. ochrona i krzyki. wszyscy wyszliśmy na zewnątrz i wpakowaliśmy się do samochodu. było już grubo po czwartej więc postanowiliśmy zwinąć się do domu. w aucie panował dobry klimat który zakłóciło uderzenie w nasz pojazd. prowadzący kumpel zaczął krzyczeć . to była ta ekipa z klubu. byłam cholernie przerażona. po chwili było kolejne uderzenie. usłyszałam krzyki, piszczące opony, ogromny trzask i cisza. tyle pamiętam z dnia w którym straciłam czworo najważniejszych dla mnie ludzi. i kurwa do dziś zastanawiam się gdzie jest sprawiedliwość skoro Ci skurwysyni wciąż chodzą na wolności.

zawsze uważałam Cię za osobę... teksty

kochajnoo dodano: 28 czerwca 2011

zawsze uważałam Cię za osobę godną naśladowania, za kogoś, od kogo mogę uczy się sztuki życia. a teraz, kiedy ty zawodzisz świat sypie mi się na milion kawałków.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV