głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
klaudiaa9715 “Czasami nie zdążymy pożegnać się z ludźmi których najbardziej kochamy. Chciałabym mieć osobę która kochałaby mnie taką jaką jestem. Chciałabym żeby zasypiała o

klaudiaa9715

klaudiaa9715.moblo.pl
“Czasami nie zdążymy pożegnać się z ludźmi których najbardziej kochamy.
“Czasami nie zdążymy pożegnać... teksty

klaudiaa9715 dodano: 28 sierpnia 2015

“Czasami nie zdążymy pożegnać się z ludźmi, których najbardziej kochamy."

 Chciałabym mieć osobę  która... teksty

klaudiaa9715 dodano: 28 sierpnia 2015

"Chciałabym mieć osobę, która kochałaby mnie taką jaką jestem. Chciałabym żeby zasypiała obok mnie, a rankiem patrzyła się na mnie z uśmiechem. Chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym rozmawiać o wszystkim, a jednocześnie milczeć i patrzeć sobie głęboko w oczy z miłością. Chciałabym, abyśmy byli dla siebie wszystkim, żebyśmy zawsze mówili sobie prawdę i mówili sobie wszystko. Chciałabym mieć osobę, z którą nie wstydziłabym się robić jakiejkolwiek rzeczy, chcę aby wiedziała kiedy mam zły dzień, aby mnie przytulić, chociaż i tak będzie mnie codziennie przytulać. Chciałabym się czuć bezpiecznie przy tym kimś i bardzo bym chciała, aby ta osoba czuła się bezpieczna i pewna przy mnie. Żeby wiedziała co najbardziej lubię, jaki jest mój ulubiony kolor, czego w sobie nie lubię, a co wielbię, w czym lubię chodzić, jakie perfumy mi się podobają, gdzie mam jakiegokolwiek kolczyka, bądź tatuaż. Chcę, aby nasze ciała się dotykały, ale tak z miłości. "

 Najważniejsza z życiowych ról... teksty

klaudiaa9715 dodano: 28 sierpnia 2015

"Najważniejsza z życiowych ról być sobą, choćby nie wiem co...od początku do końca."

 But I'm a supergirl. And supergirls... teksty

klaudiaa9715 dodano: 28 sierpnia 2015

"But I'm a supergirl. And supergirls don't cry."

 Czasem wybucham  wiesz o tym.... teksty

klaudiaa9715 dodano: 28 sierpnia 2015

"Czasem wybucham, wiesz o tym. Czasem nie słucham, wiesz o tym. Nigdy nie ufam, wiesz o tym. I nie mogę ci nic dać bo sam żyję bez floty."

Każdego ranka na twarzy malujesz... teksty

klaudiaa9715 dodano: 28 sierpnia 2015

Każdego ranka na twarzy malujesz fałszywy uśmiech, kryjący to co Cię boli.

 I znów wracasz do tego samego... teksty

klaudiaa9715 dodano: 28 sierpnia 2015

"I znów wracasz do tego samego martwego punktu. Wszyscy możliwi kandydaci do Twego serca zostali odrzuceni. Znów jesteś sama. Słuchasz tej samej dołującej muzyki, na ulicy spotykasz tych samych często fałszywych ludzi. Pozorne bezpieczeństwo i odizolowanie od uczuć przysłania Ci oczy blokując drogę do szczęścia.

W szkole wesoła jak nikt inny.... teksty

klaudiaa9715 dodano: 26 stycznia 2014

W szkole wesoła jak nikt inny. Śmiała się świrowała ze znajomymi. Gdy wracała do domu, stawała się zupełnie inną osobą. Ładne ubrania zmieniała na dresy a ułożone idealnie włosy związywała w kucyk. Do rąk brała kubek z kawą. Była dla niej ukojeniem. Siedząc tak najczęściej przy świeczkach, słuchając muzyki wylewała litry łez. Myślała nad swoim życiem...nad tą pierdoloną niesprawiedliwością.

Nie była jakoś piękna. Nie miała... teksty

klaudiaa9715 dodano: 26 stycznia 2014

Nie była jakoś piękna. Nie miała figury modelki. a mimo to budziła zainteresowanie wśród chłopców. Uważali ją za wyjątkową i niezwykłą. Próbowali zdobyć jej serce. Lecz ona nie potrafiła nikomu zaufać. Zbyt wiele razy przez życie dostała po tyłku. Żyła w swojej samotności, samotnie walcząc z problemami.

Przechodziła koło przejazdu... teksty

klaudiaa9715 dodano: 26 stycznia 2014

Przechodziła koło przejazdu kolejowego...zauważyła nadjeżdżający pociąg...miała ochotę skoczyc...ale nagle pomyślała o osobach, które kochała. Zawahała się...pomyślała że nie da satysfakcji ludziom przez których życie jej nie miło sensu. Otarła łzy i wróciła do domu...

 Boisz się żeby wszystko znów się... teksty

klaudiaa9715 dodano: 26 stycznia 2014

"Boisz się żeby wszystko znów się nie powtórzyło. Żebyś znów nie cierpiał. Nie pozwalasz nikomu zbliżyć się do siebie. Wyznaczasz granice. Budujesz mur, którego nikomu nie udaje się pokonać. Pozwalasz odejść ludziom dla których jesteś ważny, bo przecież każda osoba jest taka sama. Prędzej czy później odejdzie. Zamykasz się w klatce pełnej strachu i samotności. Bo przecież tam jesteś bezpieczny."

Jakie to jest niesprawiedliwe! On ją... teksty

klaudiaa9715 dodano: 21 grudnia 2013

Jakie to jest niesprawiedliwe! On ją zranił...a to ona siedzi sama i płaczę...bo on już inną kocha.;/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV