głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika i rysujesz mi uśmiech każdą wiadomością. słaba telenowela? nie to życie! ślubuję Ci zazdrość wieczną ! a niebieskim długopisem narysuje Ci czerwone serce.! Chce

kiika

kiika.moblo.pl
i rysujesz mi uśmiech każdą wiadomością.
i rysujesz mi uśmiech każdą... teksty

kiika dodano: 2 maja 2010

i rysujesz mi uśmiech każdą wiadomością.

słaba telenowela? nie   to życie! teksty

kiika dodano: 2 maja 2010

słaba telenowela? nie , to życie!

ślubuję Ci zazdrość wieczną ! teksty

kiika dodano: 2 maja 2010

ślubuję Ci zazdrość wieczną !

a niebieskim długopisem narysuje Ci... teksty

kiika dodano: 2 maja 2010

a niebieskim długopisem narysuje Ci czerwone serce.! Chcesz ??

... a wtedy bez patrzenia na zegarek... teksty

kiika dodano: 2 maja 2010

... a wtedy bez patrzenia na zegarek niezwłocznie wybiegasz, to co, że w jednym bucie, to co, że z niedopiętą kurtką bez dwóch guzików. ważne, że do Niego

Ludzie to śmieszne istoty:  spieszy... teksty

kiika dodano: 1 maja 2010

Ludzie to śmieszne istoty: spieszy im sie do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

  A gdybym powiedział Ci  że Cię... teksty

kiika dodano: 1 maja 2010

- A gdybym powiedział Ci, że Cię kocham..? - Uciekłabym gdzieś daleko, na koniec świata... - Dlaczego ? - Bo jeżeli naprawdę byś kochał, pojechałbyś za mną.

 no chodź  no chodź zagramy w... teksty

kiika dodano: 1 maja 2010

-no chodź, no chodź zagramy w piłkę nożną.! a kto przegra, ten dostaje buziaka. -ale Ty nie umiesz grać w piłkę... -i o to właśnie chodzi !

 I ślubujesz mi uśmiech przy... teksty

kiika dodano: 1 maja 2010

-I ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...? -I poranki i deszcz i wiosnę - ślubuję.

Uśmiechniesz się. Tak samo jak... teksty

kiika dodano: 1 maja 2010

Uśmiechniesz się. Tak samo jak wtedy, gdy pocałowałeś mnie pierwszy raz. Ja spuszczę wzrok i policzki znów zrobią mi się tak czerwone. Ty wtedy przejedziesz mi dłonią po policzku i zbliżysz swoją twarz do mojej, a mi wtedy serce zacznie bić jak oszalałe i będę jeszcze bardziej zawstydzona. I pocałujesz mnie, tak jak wtedy, tak zwyczajnie, po prostu... Tak jak całuje się ukochaną osobę.

– To nie jest mój chłopak. –... teksty

kiika dodano: 1 maja 2010

– To nie jest mój chłopak. – Nie? Przypatrz się. Widzisz? On żyje w tobie, a Ty w nim.

  ..opisz mi się.   Po co? i tak nie... teksty

kiika dodano: 1 maja 2010

- ..opisz mi się. - Po co? i tak nie uwierzysz w moje istnienie. - Uwierzę.. - No dobra. Jestem piękną królewną, mieszkam w pałacu, mam swojego księcia i jestem szczęśliwa. - Faaajnie. Serio..bomba. A masz rybki? - Rybki? Nie.. - Jak na księżniczkę jesteś bardzo miła. Wszystkie, które znam, które mieszkają naprzeciwko mnie i te, które widuję na przystankach, w sklepie czy kinie są wredne, niemiłe i w dodatku wcale nie są ładne. - Dziękuję. A może Ty powiesz mi coś o sobie? - A po co? I tak nie uwierzysz w moje istnienie.. - A skąd Ty możesz to wiedzieć.? - Jestem przystojnym chłopcem, który codziennie..od dawna przygląda się Tobie, obserwuje w co jesteś ubrana, jak jesteś uczesana i czy się uśmiechasz. Mieszkam w małym domku, nie mam swojej królewny bo pewnie na nią nie zasługuję.. - Chwila, moment..dlaczego dziś się do mnie odezwałeś? - ..bo zauważyłem, że jesteś smutna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV