głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika ... A kiedy będę się bała trzymaj mnie mocno za rękę tak jakbym za chwilę miała Ci uciec. I kochaj od zawsze na zawsze.! codzienność mnie zmienia. Kiedyś ktoś p

kiika

kiika.moblo.pl
... A kiedy będę się bała trzymaj mnie mocno za rękę tak jakbym za chwilę miała Ci uciec. I kochaj od zawsze na zawsze.!
... A kiedy będę się bała trzymaj... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

... A kiedy będę się bała,trzymaj mnie mocno za rękę tak,jakbym za chwilę miała Ci uciec. I kochaj, od zawsze na zawsze.!

codzienność mnie zmienia. teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

codzienność mnie zmienia.

Kiedyś ktoś powiedział: Dobre... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

Kiedyś ktoś powiedział: Dobre dziewczynki piszą pamiętniki. Złe dziewczynki nigdy nie mają czasu. Ja.. Ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet jeśli, nie zapisze tego w żadnym pamiętniku..

 Kocham Cię   Ja Ciebie też  od... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

-Kocham Cię - Ja Ciebie też- od roku Cie kocham - Ja Ciebie od pierwszego wejrzenia.! - Dlaczego nie mówiłaś?? - A dlaczego Ty milczałeś.?? - Wstydziłem się.! - Krępowałam się

  i z czego się tak cieszysz... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

- i z czego się tak cieszysz gówniaro.!?? - yyy. Z niczego.! - haha pewnie jej wymarzony książę puścił jej oczko ?? - Niee. Nie oczko. On mi wysłał uśmiech.! - od uśmiechu do miłości jeszcze długa droga - Nie prawda. Uśmiech to połowa pocałunku... !

  jak można kochać kogoś kto Cię... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

- jak można kochać kogoś kto Cię nienawidzi.? - bo widzisz ... serce nie sługa.

taki tylko jeden. jedyny. mój... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

taki tylko jeden. jedyny. mój prywatny On.

  Kim był dla ciebie?   zapytał.... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

- Kim był dla ciebie? - zapytał. Zamyślona wpatrywała się w okno, powstrzymywała od płaczu mimo, że jej oczy szkliły się. - Kim był...? Był moją duszą. - odparła, wtedy pierwszy raz nie mogła powstrzymać łez. Ona, twarda dziewczyna, licząca zaledwie kilkanaście lat, dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótki czasie, dziś nie umiała, płakała za nim jak małe dziecko za ukochanym pluszowym misiem.

ouu.  Uszy do góry.  A nosek też?... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

ouu. -Uszy do góry. -A nosek też? -Też. I obydwa kąciki ust;)

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu... Powiedzieć coś, cokolwiek... bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim... Spojrzeć w Twe oczy... gładzić dłoń... dotykać Twej twarzy... ust... pocałować... Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna dziewczynka... bezpieczna w Twych ramionach... Chciałabym zapomnieć o tym, co było... żyć chwilą obecną... Pragnę usnąć wtulona w Ciebie... obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię... Czuć, że jestem Ci potrzebna... wiedzieć, ze jestem jedyną... Chcę się z Tobą drażnić... pokłócić... tylko po to, by później się czule pogodzić... I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz..

Taka istotka z czekoladowymi... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

Taka istotka z czekoladowymi marzeniami . . . Ciepłym oddechem i gwiazdkami w oczach. . Usta opływające miodem . Dusza niespokojna z nutką karmelowych uczuć..

Złość piękności szkodzi  mój... teksty

kiika dodano: 13 lipca 2010

Złość piękności szkodzi, mój królewiczu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV