głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika za kim najbardziej tęsknisz ? hmm .. tęsknie za ludźmi którzy nauczyli mnie żyć . jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi . ja nie potrafiłam . na szczę

kiika

kiika.moblo.pl
za kim najbardziej tęsknisz ? hmm .. tęsknie za ludźmi którzy nauczyli mnie żyć . jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi . ja nie potrafiłam . na szczęśc
za kim najbardziej tęsknisz ?   hmm... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

za kim najbardziej tęsknisz ? - hmm .. tęsknie za ludźmi , którzy nauczyli mnie żyć . - jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi . - ja nie potrafiłam . na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi , którzy pokazali mi jak się śmiać , kochać , jak czuć się szczęśliwą .. - to pewnie nauczyli cię też i płakać .. - niee , płakać nauczyłam się sama .. wtedy , gdy odeszli bez słowa pożegnania

 nieważne jak bardzo chciała... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

`nieważne jak bardzo chciała zapomnieć, nic nie mogła poradzić na jego uśmiech, z wyrazem błogiej nieświadomości niebieskich oczu, który posyłał jej siedząc trzy miejsca dalej .

Wracasz do domu wolnym krokiem... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

Wracasz do domu wolnym krokiem, słyszysz dźwięk sms-a. Sprawdzasz nadawcę wiadomości, po czym serce zaczyna walić jak oszalałe. Czytając treść sms-a czujesz, jak miękną Ci nogi. Opierasz się o pobliski murek, by utrzymać równowagę. Czytasz smsa po raz drugi. Trzeci. I kolejny. I jeszcze raz. I jeszcze! Czytasz go tysiąc razy, a twoje usta rozkreślają się nagle w uśmiechu tak szczerym, że ktoś z boku pomyślałby na pewno, że zwariowałaś. Znasz to?

 Tylko mi powiedz  to ważne  kochasz... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

-Tylko mi powiedz, to ważne, kochasz go? -Nie wiem. -Jak to nie wiesz? -No nie wiem. -Możesz albo kochać, albo nie. -Ja nie wiem. -? -Nie mogę powiedzieć, że nie kocham. Ale gdybym powiedziała, że kocham, to byłoby mi głupio.

Dla Ciebie to nic nie znaczy... Ale... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

Dla Ciebie to nic nie znaczy... Ale dla mnie głupia rozmowa z Tobą jest warta wszystkiego.

 Udajmy  że Cię nie kocham  że nie... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

-Udajmy, że Cię nie kocham, że nie potrzebuję, że nie tęsknie i że nie płaczę. Bo tak będzie lepiej. Uzależnienia są złe, a Ty mnie uzależniasz. -Skoro tak wolisz... W tym momencie pękło jej serce. Tak bardzo chciała, żeby zaprzeczył.

Chcialabym napisac  ze potrafie... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

Chcialabym napisac, ze potrafie cieszyc sie z kazdej spedzonej minuty tutaj, ale nie potrafie, chociaz bardzo sie staram. Stracilam dla Ciebie głowe, wypełniasz kazda moja mysl, i nie potrafie cieszyc sie z innymi, gdy nie cieszy mnie to, jak czuje sie z tym wszystkim.. Nie mam chęci, nawet minimalnego zapału, nawet wstawać z łóżka kazdego ranka, bo nie widze najmniejszego sensu, jak we wszystkim co robie bez Ciebie. Nie sądziłam, że miłość do Ciebie jest tak potężna, potężniejsza ode mnie samej. Czasami gubię sie tylko we własnym świecie, i nawet nie potrafie trafić do domu tą samą drogą, którą wracam kilka razy dziennie. Wszystko wydaje się puste, gdy wiem, że nie ma Cie blisko mnie.

twoje czary działają na mnie... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

twoje czary działają na mnie zupełnie inaczej. do tej pory nie sądziłam, że można kogoś tak zauroczyć. nie możesz odejść. tym bardziej absolutnie nie pozwalam ci zostać! wszystko byłoby dobrze gdyby nie ty. gdyby nie twój zmysłowy dotyk, intensywny zapach, oddech przyprawiający mnie o dreszcze i twoja pierdolona osoba. kocham cię i nie umiem przestać. najgorsze jest to, że ty jesteś w stanie pokochać tylko kryminalistkę.

to jak jest aktualnie? kochasz  nie... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

to jak jest aktualnie? kochasz, nie znasz, nienawidzisz? poinformuj mnie, bo już się połapać, nie mogę.

  Był moim tlenem  moim narkotykiem.... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

- Był moim tlenem, moim narkotykiem. Przez niego nie jadłam, nie spałam, nie mogłam bez niego oddychać, każdy dzień myślałam o nim, był ze mną w snach i towarzyszył mi w każdej codziennej czynności... - Nie było warto... Tak cię skrzywdził. - Nie było warto? Człowiek wytrzyma najgorsze tortury, ale spróbuj mu choć na jeden dzień odebrać tlen. No spróbuj.

Żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza -wie, jak przeżyć.

'kocham cię'  'jesteś piękna' '... teksty

kiika dodano: 6 października 2010

'kocham cię', 'jesteś piękna' ' nigdy cie nie zranię'... Kłamca, kłamca, kłamca, kłamca. To były najpiękniejsze kłamstwa jakie słyszałam. Nie pozostało mi nic innego jak w nie uwierzyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV