głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle co gdzieś znaleziona stokrotka która potem zwiędła prawie nic. Miłość to była mama i tata ken i barbie książę i

kiika

kiika.moblo.pl
Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle co gdzieś znaleziona stokrotka która potem zwiędła prawie nic. Miłość to była mama i tata ken i barbie książę i król
Jak byłam mała to miłość... teksty

kiika dodano: 31 października 2010

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

lubię to ! :  teksty kiika dodał komentarz: lubię to ! :) do wpisu 30 października 2010
otóż to. teksty kiika dodał komentarz: otóż to. do wpisu 29 października 2010
spojrzenie w twoje oczy   sprawia... teksty

kiika dodano: 29 października 2010

spojrzenie w twoje oczy, sprawia, że chcę umrzeć

nienawidzę tęsknic za Tobą. teksty

kiika dodano: 29 października 2010

nienawidzę tęsknic za Tobą.

Facet kontra mężczyzna! Facet... teksty

kiika dodano: 29 października 2010

Facet kontra mężczyzna! Facet potraktuje Cię przedmiotowo. Powie: - Jesteś moja! - A Ty z radością rzucisz mu się na szyję. To właśnie jest pozorne szczęście. Kiedyś się skończy. Na razie oboje ciągnięcie tę farsę. Bo przecież jest miło... Mężczyzna długo będzie zastanawiał się, co powiedzieć. Aż w końcu szepnie Ci do ucha: - Mam Ciebie... - A Ty zapłaczesz, bo głos jak na uwięzi, nie wydobędzie się z Twojego gardła. To właśnie jest szczęście, którego Ci życzę.

Może i papierosy nie smaczne  fajne... teksty

kiika dodano: 29 października 2010

Może i papierosy nie smaczne, fajne, ani nawet nie wyglądają ładnie. Ale jakież to przyjemne uczucie, kiedy dym wypełnia Ci płuca, by po chwili uniemożliwić dojście tlenu do mózgu. I mimo, ze wiesz jakie to niesie za sobą konsekwencje palisz, gdyż uwielbisz to uczucie. Jesteś dla mnie czymś w rodzaju papierosa.

Postanowiłam Cię ignorować w... teksty

kiika dodano: 29 października 2010

Postanowiłam Cię ignorować w nadziei, że wtedy pojawisz się obok. Miałam nadzieję, że zrozumiesz, iż powinieneś się zmienić, zrozumieć pewne rzeczy. Ty chyba jednak nie wziąłeś na poważnie tego ostrzeżenia. Mówisz, że jesteś pozbawiony miłości, czy ja aż tak wiele od Ciebie wymagam?

'Tak bardzo Cię kocham!' Daj jej... teksty

kiika dodano: 29 października 2010

'Tak bardzo Cię kocham!' Daj jej tylko szansę, a właśnie te słowa wyciekną z jej malinowych ust.

...bo to właściciel tak... teksty

kiika dodano: 29 października 2010

...bo to właściciel tak nienagannego spojrzenia.

Jest taka ładna. Ludzie myślą  że... teksty

kiika dodano: 29 października 2010

Jest taka ładna. Ludzie myślą, że ma wszystko.Że może mieć każdego faceta o którym zamarzy. Może i ma wiele, jednak w jej życiu wciąż brak miłości.

Uwielbiam się z Tobą droczyć.... teksty

kiika dodano: 29 października 2010

Uwielbiam się z Tobą droczyć. Kocham kiedy udajesz obrażonego, a ja na wszystkie sposoby próbuję Cię rozbawić.Lubię tą Twoją powagę, którą w takich chwilach ledwo utrzymujesz na twarzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV