głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika żadna wielka miłość nie umiera do końca. możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc ale ona jest sprytniejsza w

kiika

kiika.moblo.pl
żadna wielka miłość nie umiera do końca. możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc ale ona jest sprytniejsza wie ja
żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

żadna wielka miłość nie umiera do końca. możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem ci potrzebna

poczekam jak zatęsknisz  wtedy... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

poczekam jak zatęsknisz, wtedy powiem ci spierdalaj.

marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Trzeba umieć zauważyć  kiedy... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

Trzeba umieć zauważyć, kiedy jakiś etap życia dobiega końca. Zakończyć cykl, zatrzasnąć drzwi, zamknąć rozdział – nieważne, jak to nazwiemy, ważne, żeby zostawić za sobą to, co już minęło.

Nawet gdy przyjaciel działa wbrew... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.

To tak: 'forever together' i inne... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

To tak: 'forever together' i inne 'love story' poszły się jebać. Seans zakończony.

I znowu szukam nowej miłości w... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

I znowu szukam nowej miłości w nadziei, że pomoże mi się uwolnić od poprzedniej, choć wiem, że nie ma na to szans.

może to czas zagoi rany. a może... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

może to czas zagoi rany. a może tylko ostudzi emocje i będzie kazał spojrzeć w drugą stronę. być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie.

Potrzebuje miłości i uczuć... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

Potrzebuje miłości i uczuć prawdziwych ale wole nie mieć nic, niż mieć coś na niby.

Czym są wspomnienia? Każde z nich... teksty

kiika dodano: 1 listopada 2010

Czym są wspomnienia? Każde z nich, te większe, jak i te mniejsze, mają swój kolor, zapach, smak. Niektóre spływają delikatnie na dno duszy a inne zarysowują się w niej zapamiętale, nie pytając nas o zdanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV