głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Przewrócę cię na ziemie opluje zajebie. Opowiedz mi coś o sobie.. Mam na imię Miłość moją matką jest Pomyłka ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecni

kiika

kiika.moblo.pl
Przewrócę cię na ziemie opluje zajebie.
Przewrócę cię na ziemie opluje... teksty

kiika dodano: 6 stycznia 2011

Przewrócę cię na ziemie, opluje, zajebie.

 Opowiedz mi coś o sobie..  Mam... teksty

kiika dodano: 6 stycznia 2011

- Opowiedz mi coś o sobie.. - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też ...silniejsza. Mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie.. A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu.. Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama.. Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. Naprawdę się starają.

Kiedy życie daje Ci Bad Romance... teksty

kiika dodano: 4 stycznia 2011

Kiedy życie daje Ci Bad Romance, Pokaż mu swoją Poker Face, Weź swój Telephone, Zadzwoń do Alejandro i Just Dance .!

Życie to zabawa a szczerość i... teksty

kiika dodano: 3 stycznia 2011

Życie to zabawa ,a szczerość i miłość to podstawa .!

pozwól naprawić mi to co we mnie... teksty

kiika dodano: 3 stycznia 2011

pozwól naprawić mi to co we mnie zepsute a będę Twoja kiedy tylko pokonam smutek.

to z nią będę na dobre i na złe.... teksty

kiika dodano: 3 stycznia 2011

to z nią, będę na dobre i na złe. to z nią, przejdę dookoła świat i znajdę siódmy kolor tęczy. to z nią upije się tymbarkiem. to z nią uśmieję się do łez, z najbardziej bezsensownej rzeczy na świecie. to z nią, śmieje się z poważnych piosenek. to z nią potrafimy mieć różne skojarzenia i śmiać się z tego,aż boli nas brzuch. to z nią czuje się jak byśmy mogły wszystko. to z nią potrafię z poważnej sytuacji zrobić kabaret. to z nią nie przespałabym całej nocy tylko po to by rano marudzić że chce nam się spać to z nią zakopałabym wszystkie moje najcenniejsze rzeczy tylko po ty by za chwilę je odkopać. to z nią,w czasie nudy , świetnie się bawię.to z nią mogę stanąć na największej górze i krzyknąć , że mam zajebiste życie i że niczego innego nie chcę. Tak mogę, wiesz czemu? Bo mam ją.

nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty. teksty

kiika dodano: 2 stycznia 2011

nikt mnie nie dopełnia tak jak Ty.

Usiądź obok wsłuchaj się w bicie... teksty

kiika dodano: 2 stycznia 2011

Usiądź obok, wsłuchaj się w bicie mojego serca i trwaj tak na zawsze.

mamy siebie mamy tak wiele. teksty

kiika dodano: 2 stycznia 2011

mamy siebie, mamy tak wiele.

tak więc im jesteś dla mnie lepszy... teksty

kiika dodano: 1 stycznia 2011

tak więc, im jesteś dla mnie lepszy tym bardziej, chce żebyś odszedł

Tik tak tik tak wskazówki zegara... teksty

kiika dodano: 31 grudnia 2010

Tik, tak, tik, tak, wskazówki zegara przesuwają się powolutku, sekunda po sekundzie, czas upływa w tym samym tempie, a mnie zdaje się, że minęły lata, a nie miesiące. W tej chwili potrafię jedynie kopiować samą siebie z marnym skutkiem. Udaję, że wiem więcej, że jestem mądrzejsza, dojrzalsza. Wmawiam sobie kłamstwa, z kłamstw się składam, kłamstwami się karmię. Wypowiadam je po sto razy w nadziei, że staną się prawdziwe. Nic już nie zostało z tego, co było kiedyś, zmieniło się powietrze, intensywność doznań, postrzeganie sytuacji. Nauczyłam się uśmiechać, chociaż te uśmiechy również są nieprawdziwe. Tyle jest słów, a palce same nie wiedzą, co mają napisać. Wszystko zdaje się być nierealne.

Zastanawiam się w którym miejscu... teksty

kiika dodano: 31 grudnia 2010

Zastanawiam się w którym miejscu jest granica pomiędzy korzystaniem z życia a przesadą, gdzie kończy się poczucie humoru a zaczyna żenada, ile słów wystarczy a ile jest za dużo. Wszystko opiera się na zależnościach i kalkulacjach co można/ wypada. Godziny w transie zawsze kończą się tak samo, nieskończoną polemiką z odbiciem w lustrze, chwilowym wyciąganiem wniosków i obietnicą poprawy. Po co to wszystko, skoro w końcu i tak machnie się ręką na nawołuący kręgosłup moralny w myśl hasła, że życie jest imprezą? Baw się życiem tak bardzo, jak tylko potrafisz. Chciałabym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV