głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika “Wszyscy narzekamy jakie te życie jest trudne i skomplikowane a wystarczy tylko trochę pomyśleć a na każdy problem znajdzie się jakieś rozwiązanie.” “Wiem że ni

kiika

kiika.moblo.pl
“Wszyscy narzekamy jakie te życie jest trudne i skomplikowane a wystarczy tylko trochę pomyśleć a na każdy problem znajdzie się jakieś rozwiązanie.”
“Wszyscy narzekamy jakie te życie... teksty

kiika dodano: 16 stycznia 2011

“Wszyscy narzekamy jakie te życie jest trudne i skomplikowane, a wystarczy tylko trochę pomyśleć a na każdy problem znajdzie się jakieś rozwiązanie.”

“Wiem że nie jestem idealna  ale... teksty

kiika dodano: 16 stycznia 2011

“Wiem że nie jestem idealna, ale wiem też to że nigdy się nie zmienię.”

Nie sztuką jest uśmiechać się... teksty

kiika dodano: 16 stycznia 2011

Nie sztuką jest uśmiechać się , gdy w życiu wszystko idzie dobrze . Sztuką jest odnaleźć uśmiech , gdy nic się nie układa .

Wesoła  miła  koleżeńska... teksty

kiika dodano: 16 stycznia 2011

Wesoła, miła, koleżeńska, śmiała, pewna siebie, trochę wredna i złośliwa - tak mówią o mnie znajomi . O tobie mówią, że nie wiesz co tracisz. Chyba jesteś ślepy”

 Błogosławiony ten   który śmieje... teksty

kiika dodano: 16 stycznia 2011

`Błogosławiony ten , który śmieje się z samego siebie , albowiem będzie miał ubaw do końca życia . `

Polonistka wywołała do odpowiedzi.... teksty

kiika dodano: 15 stycznia 2011

Polonistka wywołała do odpowiedzi. 'Numer 15 i 25!' Zapraszam.' Wstaliśmy oboje z zajebiście wściekłymi minami. 'Nie będę Was dziś pytać. Wyobraźcie sobie, że jest między Wami konflikt dotyczący czegoś ważnego. Zagrajcie to.' Spojrzeliśmy na nią zdziwieni, wciąż staliśmy w ciszy. 'No już. Zacznij od słów: Jak mogłeś?!' Pogoniła mnie. 'Jak mogłeś?' Oczy momentalnie mi się zaszkliły. Nie odpowiedział. 'Jak mogłeś to zrobić?!' Wziął głęboki wdech. 'Przepraszam.' Wykrztusił gryząc wargę. 'I co? Mam Ci się rzucić na szyję? Nie przepraszaj,jeśli nie rozumiesz definicji tego słowa.' Wkurzył się. 'Dobrze wiesz, że to nie moja wina! To była impreza. Byłem nawalony, z resztą nie byliśmy ze sobą.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie? Aaa, to sorry. Pomyliłam bieg zdarzeń.' Nauczycielka patrzyła na nas z niedowierzaniem. 'Dobrze. Usiądźcie do ławek. Muszę Wam powiedzieć, że było widać w tym prawdę.' Spojrzał na moją twarz wykrzywioną bólem. Musiałam wyjść z sali.

Powiedz mi jeszcze raz że mnie... teksty

kiika dodano: 15 stycznia 2011

Powiedz mi jeszcze raz że mnie kochasz, to pocałuję Cie z bólem w sercu ostatni raz i wyjebie Ci z liścia.

Taki ze mnie dziwny przypadek   że... teksty

kiika dodano: 15 stycznia 2011

Taki ze mnie dziwny przypadek , że jak komuś na mnie zależy to mam to w dupie , a jak już się nie stara to nagle zaczynam się przejmować.

' dlaczego za mną idziesz?... teksty

kiika dodano: 15 stycznia 2011

'-dlaczego za mną idziesz? -chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. -widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki? -jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. -ale tu nikogo nie ma. -widzisz, gdybyś mnie kochał nigdy byś się nie odwrócił..

  ideałow nie ma..   mylisz się. 50... teksty

kiika dodano: 15 stycznia 2011

- ideałow nie ma.. - mylisz się. 50% facetów to zajebiści kolesie - ale zdradzają i są skurwielami.. 20% to kujoni - niby świetni, ale tylko jak nie umiesz matmy.. 10% to geje, 19% to brzydcy lub głupi kolesie, a ten 1% jest twoim wybrankiem - nie ideałem.

Nie wyglądam jak supermodelka  nie... teksty

kiika dodano: 15 stycznia 2011

Nie wyglądam jak supermodelka, nie mam głosu jak Beyonce, nie zajmuję pierwszych miejsc na olimpiadach, nie noszę markowych ciuchów. Ale czy mimo to pokochasz mnie ?

'A TERAZ PÓJDĘ SOBIE ZROBIĆ... teksty

kiika dodano: 15 stycznia 2011

'A TERAZ PÓJDĘ SOBIE ZROBIĆ HERBATY, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV