głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Znów jest północ jebane miasto grzechu nie chce spać. Kobra Niektórzy myślą że są mądrzejsi od innych i to powoduje że nie szanują innych. To czyni ich gorszym

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Znów jest północ jebane miasto grzechu nie chce spać. Kobra
 Znów jest północ jebane miasto... teksty

kavu_zet dodano: 12 kwietnia 2015

"Znów jest północ, jebane miasto grzechu nie chce spać." Kobra

Niektórzy myślą że są... teksty

kavu_zet dodano: 12 kwietnia 2015

Niektórzy myślą, że są mądrzejsi od innych i to powoduje, że nie szanują innych. To czyni ich gorszymi od tych, którzy nie mają takiej wiedzy jak oni. Inni z kolei narzekają, że nic im w życiu nie wychodzi, co powoduje, że zazdroszczą tym, którzy mają więcej i próbują ich zniszczyć. To błąd, bo zamiast walczyć z kimś, lepiej potraktować go jako inspirację. Każdy z nas ma swoje mocne i słabe strony. Jeden lepiej pisze teksty, drugi programy komputerowe, trzeci zna się na samochodach, a czwarty na ludziach. Ważne, by poznać samego siebie i wybierać najprostszą drogę do szczęścia. Niejeden stracił okazję, by być szczęśliwym, bo minął się z powołaniem, czy miłością, które mógłby mieć, gdyby tylko nie chciał mieć czegoś więcej. Lepsze bywa dobrego wrogiem, więc często całkowicie nieświadomie ludzie krzywdzą samych siebie. / Kavu Zet.

 Zobacz kilka starych zdjęć z... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Zobacz kilka starych zdjęć z dzieciństwa i to jedno, jej ostatnie. Spójrz, wciąż jest śliczna. I pomyśl o tym, czemu wciąż je trzymasz na półce i wcale nie zapominasz. Pojedź na cmentarz i zapal znicze za tą, której już tu nie ma, a która dała ci życie. Krzycz do nieba, że ci czegoś brak. Zdejmij moje buty lepiej, bo trafi cię szlag!"

 Chodź ze mną. Dziś to dziś. Obok... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Chodź ze mną. Dziś to dziś. Obok nie ma jej. Możemy wreszcie żyć, możemy wreszcie pić do rana. Świat jest dla nas, póki nie będzie jutro i nie nadejdzie kara." / Raca ;o

 Życie jest dziwką chociaż my nie... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Życie jest dziwką, chociaż my nie bądźmy tani." Raca

 Ty możesz nie znać mnie. Ja znam... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Ty możesz nie znać mnie. Ja znam swoją wartość." Raca

A w mojej głowie wciąż huczy: dla... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

A w mojej głowie wciąż huczy: "dla pewnego swego nie ma nic trudnego" / Kavu Zet.

Jestem zakochana w najwspanialszym... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Jestem zakochana w najwspanialszym mężczyźnie, jakiego znam. Żaden inny nie wyzwala we mnie takich emocji jak on, żaden. Nie jest to facet, którego planowałam poderwać seksowną bielizną, a potem utrzymać go przy sobie za pomocą jakichś magicznych sztuczek, które proponowane są dziewczynom w Cosmo. To mężczyzna, który jest odpowiedzialny, szanuje swoją mamę i sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć w miłość, w Boga i w końcu w to, że jest się najlepszym człowiekiem. Nie jest typem aroganckiego skurwiela ani cipeczki, która nie wie, w jaki sposób dobrać się dziewczynie do majtek i często się czerwieni. Jest za to odpowiedzialny i ma poczucie humoru. Potrafi przytulić tak jak nikt inny, ale i wkurzyć, czy pogadać o wszystkim jak z ziomkiem. Kocha mnie, to widać w jego oczach. / Kavu Zet.

A ja byłam podobna do opisanego przez Ciebie faceta. Nie nie skrzywdził mnie przedtem żaden mężczyzna poza moim ojcem  więc trudno uważać to za odwet. Nie ufałam nikomu dość łatwo zapominałam o ludziach i niejeden raz raniłam. Najczęściej nieświadomie. Dużo się zmieniło gdy faktycznie poznałam swojego obecnego mężczyznę. Wtedy nieśmiałego chłopca zakochanego we mnie z którym zgodziłam się być bo co mi szkodzi i faktycznie zaszkodziło mi  bo z wrednej suki i femme fatale stałam się wrażliwą dobrą i kochającą kobietą. Jesteśmy razem ponad pięć lat podczas których nie zawsze było idealnie ale wszystko co było złe wyszło nam na dobre.  Każdy zasługuje na miłość dlatego na pewno Ci wyjdzie. : teksty kavu_zet dodał komentarz: A ja byłam podobna do opisanego przez Ciebie faceta. Nie, nie skrzywdził mnie przedtem żaden mężczyzna (poza moim ojcem), więc trudno uważać to za odwet. Nie ufałam nikomu, dość łatwo zapominałam o ludziach i niejeden raz raniłam. Najczęściej nieświadomie. Dużo się zmieniło, gdy faktycznie poznałam swojego obecnego mężczyznę. Wtedy nieśmiałego chłopca, zakochanego we mnie, z którym zgodziłam się być, bo "co mi szkodzi" i faktycznie "zaszkodziło mi", bo z wrednej suki i femme fatale stałam się wrażliwą, dobrą i kochającą kobietą. Jesteśmy razem ponad pięć lat, podczas których nie zawsze było idealnie, ale wszystko co było złe, wyszło nam na dobre. Każdy zasługuje na miłość, dlatego na pewno Ci wyjdzie. :) do wpisu 8 kwietnia 2015
Pocałunek wcale nie musi oznaczać... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Pocałunek wcale nie musi oznaczać miłości. Wiedziałam to, gdy moje usta połączyły się z ustami tego, do którego nie czułam zupełnie nic. To była fikcja. Podobnie jak jego dłonie na moich plecach, próbujące ściągnąć moją bluzkę. Chciałam tego. Moje ciało tego pragnęło. Rozum jednak powiedział: "nie" tak zdecydowanie, że zamiast poddać się mu, uderzyłam go w twarz. Wtedy się ocknął, przytrzymał się za policzek i spojrzał na mnie zmieszanym wzrokiem. "Przepraszam" - bąknął, co było jeszcze głupsze. Potem miał zniknąć z mojego życia. Wielokrotnie go z niego wyrzucałam. Za każdym razem ostatecznie, ale z niedostateczną siłą przekazu, bo za każdym razem wracał. Mimo tego, a może właśnie dlatego, że miałam swoje życie i nie widziałam go w planie, który układałam na przyszłość. Zakazany owoc najbardziej kusi dzieci. Te dorosłe dzieci też. Podobno. / "Ostatni rok gówniary" Kavu Zet.

Złamane serce ma tę przewagę nad... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Złamane serce ma tę przewagę nad złamaną nogą, że nie jest widoczne i nikt nie pyta się na wejściu: „co się stało?”, ani nie prawi morałów w stylu: „mogłeś być bardziej ostrożny”. / Kavu Zet.

 Chyba powinieneś już iść.... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

- Chyba powinieneś już iść. - Co? Magiczny nastrój prysł nagle. Usiadł, ubierając się w pośpiechu. Czuł, że oczy mu się zeszkliły i nie mógł wykrztusić słowa. Przez chwilę wydawało mu się, że to ta kobieta, ta, dla której mógłby zmienić swoje życie i trochę zwolnić bieg. Była najlepsza z tych wszystkich lasek, ale nie powiedział jej tego. Milczał, gdy ona siedziała na łóżku i patrzyła na niego w oczekiwaniu. - Nie słyszałeś, co powiedziałam? - powtórzyła. - Idź już. Było fajnie, ale się skończyło. Ubrał się szybko, czując się tak, jakby dostał w twarz. W sumie wolałby dostać w twarz niż przeżyć najlepszy seks w swoim życiu z jedyną kobietą, która mogłaby dla niego stać się kimś ważnym. Wyszedł z jej mieszkania, czując chłód w okolicach serca. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV