głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Jestem skomplikowaną kobietą byłam skomplikowanym dzieckiem łamigłówką bez rozwiązania. Lubię chodzić na szpilkach i pieprzyć się na stole lubię chodzić na mecz

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Jestem skomplikowaną kobietą byłam skomplikowanym dzieckiem łamigłówką bez rozwiązania. Lubię chodzić na szpilkach i pieprzyć się na stole lubię chodzić na mecze czę
Jestem skomplikowaną kobietą... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Jestem skomplikowaną kobietą, byłam skomplikowanym dzieckiem, łamigłówką bez rozwiązania. Lubię chodzić na szpilkach i pieprzyć się na stole, lubię chodzić na mecze, często przeklinam i piję piwo, nie maluję się, kocham szybką jazdę, wszystko biorę do siebie i gubię się w sprawach technicznych. Dużo czytam, jeszcze więcej piszę, dostrzegam wady tego świata i jestem inteligentniejsza niż wyglądam. Zwykle roztrzepana, bystra i słodka, mam w chuj wad, ale ludzie i tak mnie kochają. Zdaję sobie sprawę z tego, że wystarczyłby mi jeden telefon, by nie spędzić nocy samotnie, ale nie korzystam z tego, bo jestem wierna mężczyźnie mojego życia. Często działąm pod wpływem impulsów, mam artystyczną duszę i zasypiam na komediach romantycznych. Jestem szczęśliwa, choć wiem, że wspomnienia mogą boleć. / Kavu Zet.

Jestem tolerancyjna. Nie obchodzi... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Jestem tolerancyjna. Nie obchodzi mnie, jak wyglądasz, jaki masz kolor skóry i w jakiego boga wierzysz, nie obchodzi mnie to, czy przeklinasz, w co drugim zdaniu, czy wyrażasz się tylko poprawną polszczyzną. Mam w chuju, czy pijesz hektolitry wódy, czy jesteś abstynentem, czy słuchasz rapu czy metalu, ile masz lat i ile hajsu zarabiasz. Jestem tolerancyjna i, jeśli jesteś uczciwym człowiekiem, podam ci rękę. Wierzę w bezinteresowną pomoc, przyjaźń i lojalność na przekór skurwiałym normom, jakie promuje świat. Ufam swojemu sumieniu, nie ludzkiej opinii. Bądź sobą, miej pasje, kochaj szczerze, a obdarzę cię szacunkiem. To ponoć proste, więc czemu jest tylu obłudnych ludzi? / Kavu Zet.

Ty jesteś inny. Nie rozumiesz jak... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Ty jesteś inny. Nie rozumiesz jak można po nocach czytać książki. Za drzwi wyrzuciłbyś też ostry rap, przekleństwa, w co drugim zdaniu, i wszystkie bilety na mecze. Pewnie wolałbyś też, żebym mniej piła, była milsza i kochała cię słodszymi słowami niż moje cięte riposty. Wciąż kłócisz się o moich kolegów i o samotne wracanie do domu wieczorami. Boisz się, że coś mi się stanie albo że zrobię coś głupiego. Poza tym zabierasz mi dłoń ze swojego krocza, gdy prowadzisz auto, choć wiem, że to lubisz i z trudem powstrzymujesz się, by nie oddać się emocjom. Wiem, że jesteś moim całkowitym przeciwieństwem, które przyciąga mnie bardziej niż magnes żelazo. Pokazałam ci świat w moich barwach, a ty domalowałeś do niego parę kresek, które ułożyły się w napis: miłość. Mimo wszystko, nasze serca biją jednym rytmem nie tylko wtedy, gdy czuję twój zapach na ustach i jestem ubrana tylko w twój wzrok na sobie. Kocham Cię. / Kavu Zet.

Mamy po mniej więcej dwadzieścia... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Mamy po mniej więcej dwadzieścia lat. Jesteśmy szaleni i wierzymy, że możemy osiągnąć wszystko. Stąpamy kilkanaście centymetrów ponad chodnikami i pokonujemy wszystkie mury, głośno śpiewamy i nie boimy się nocnych spacerów. Żyjemy pełnią życia, kochamy emocje, które nas uzależniają i czasem niszczą, bo za mocno wszystko przeżywamy. Jesteśmy bezczelni, głośni, czasem sprawiamy wrażenie, że jesteśmy gorsi niż w rzeczywistości, przeklinamy, zamiast płakać, choć czasem, gdy zostajemy sami, łzy pojawiają się na naszych policzkach. Uczymy się, pracujemy i czasem nie widzimy już w tym sensu, nazywając sensem kogoś, czyje imię i nazwisko mamy wytatuowane pod skórą. Kochamy szybko i zachłannie, jakby miało nie być jutra, i chyba przez to potem cierpimy mocniej. Wydaje nam się, że o życiu wiemy wszystko, a tak naprawdę prawdziwy hardcore dopiero nas czeka. Za kilka lat będziemy mieć swoje rodziny, a czas nas zmieni, choć dzisiaj żyjemy chwilą. / Kavu Zet.

  ...  kwestia seksu zostaje oswojona... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

"(...) kwestia seksu zostaje oswojona, a miłość w tym temacie zostaje zepchnięta gdzieś w kąt. Współczesne społeczeństwo preferuje związki na chwilę, oparte raczej na braku zobowiązań niż na prawdziwych uczuciach. Szybciej dziś spotkasz kogoś, z kim umówisz się na nic niezobowiązujące spotkanie, a stworzenie długotrwałej relacji jest czymś bardzo rzadko spotykanym. Udaje się to teraz praktycznie nielicznym." Kamil

Wolność jest mitem. Ludzie są... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Wolność jest mitem. Ludzie są więźniami własnej skóry, ciała, płci, konwenansów, zasad, reguł, prawa, miłości i nienawiści, wiary, a jeśli w nic nie wierzą - braku punktu odniesienia, pieniędzy, pracy albo jej szukania, sumienia, chorych ambicji, lenistwa, nałogów i czasów, w jakich przyszło im żyć. Szukają wolności, ale boją się jej, są konformistami i tych, którzy się wyróżniają, skazują na ostracyzm, palą na stosach lub w komorach gazowych, zamykają w więzieniu lub w szpitalach psychiatrycznych. Nie opłaca im się ufać, mówią, ale sami ufają, zawodzą zaufanie, cierpią z powodów zadawanych ran i ranią tak mocno jak można sobie to wyobrazić. Ludzie chcą wolności i lubią odloty po alkoholu lub narkotykach, koją nerwy fajkami, chcą wszystko kontrolować i marzą o utracie kontroli. Ludzie są genetycznie skażeni. Nie można uciec od samego siebie, chyba że w samobójstwo, które skazuje na wieczne potępienie i niewolę. Wolność to ideał, mit, coś, za czym tęsknimy, wolność to raj. / Kavu Zet

No i co z tego  że kocham piłkę... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

No i co z tego, że kocham piłkę nożną, zakupy mnie nudzą, a zamiast do galerii handlowej wolę iść na spacer do parku, wolę pić piwo niż malinową herbatę, gram w GTA San Andreas, nie przepadam za luksusami, za to lubię spontany, luz i słońce, podróże do niestereotypowych miejsc i domówki w gronie przyjaciół. No i co z tego, że czasem noszę się jak chuligan i włóczę się z łobuzami. Płaczę, gdy Lech przegrywa, chodzę wkurzona, gdy mam okres i wiem, że mój facet nie zawsze ma ze mną lekko. Lubię też flirtować i być piękna w czyichś oczach. Mimo charyzmy, charakteru i pewności siebie czasem miewam chwile zwątpienia, a po dniach, w których błyszczę i podbijam świat przychodzą takie, w których zamykam się w mieszkaniu i chodzę w piżamie do trzynastej. No cóż, jestem tylko kobietą. No sorry. / Kavu Zet.

Lubię takie popołudnia jak te  gdy... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Lubię takie popołudnia jak te, gdy siedzę w męskim swetrze, opatulona szalikiem ukochanej drużyny, piję kawę i pracuję nad konspektami, narzekając na katar. Myślę, mimowolnie, o tych ciarkach na plecach, które odczuwam, gdy jestem na stadionie, o euforii, gdy Lechici zdobędą bramkę, o przyjaciółkach, z którymi dzieli mnie pasja, o tym, co piłkarze pokażą w rundzie wiosennej. Uśmiecham się, wierząc w zwycięstwo, które przynosi sukces. Never give up, proste hasło, wyrażające wszystko. Pasja, która nauczyła mnie moralności, sprawiła, że poznałam ludzi, z którymi trzymam sztamę. I myślę, że mój mężczyzna miał rację, gdy powiedział kiedyś: "Czuję, że nigdy nie wygram w twoim sercu z Lechem". Bo przecież to, co czuje się do klubu, pasja, emocje, to coś więcej niż miłość, nawet ta najbardziej szalona. / Kavu Zet.

Musisz zrozumieć  że nie zdobycie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Musisz zrozumieć, że nie zdobycie szczytu, a droga, jaką musisz przejść, jest ważniejsza. Pokonuj przeszkody, nie biegnij zbyt szybko, kolekcjonuj chwile i przeżycia. Pomagaj ludziom, nie oczekując nic w zamian. Nie ufaj drogowskazom, działaj spontanicznie i nie bój się utraty kontroli nad losem. Żyj. Pogódź się z cierpieniem, ono może ukształtować twój charakter i sprawić, że będziesz silniejszy. Działaj zgodnie z własnym sumieniem. W ostatecznym rozrachunku tylko to się liczy. / Kavu Zet.

Mój mężczyzna pogładził mnie po... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Mój mężczyzna pogładził mnie po policzku. 'Wiesz, gdy usłyszałam o tym wypadku w Niemczech, tym, w którym ciężarówka wjechała w autobus... to pomyślałam o tobie. Kurwa... Obiecaj mi, że zawsze wrócisz do mnie cały i zdrowy' - szepczę matowym głosem. Damian poważnieje, przełyka ślinę i chwyta mnie za ręce. 'Tego nie mogę ci obiecać. Ale ty mi obiecaj, że.. gdyby coś się stało, to nic sobie nie zrobisz. Będziesz żyć i będziesz szczęśliwa. Znajdziesz kogoś, kto zaopiekuje się tobą tak jak ja, będzie cię pilnował, przytulał i całował. I zabijał twój smutek z dnia na dzień. Kogoś, kto pokocha cię tak mocno jak ja' - szepcze, a ja mówię, że nie chcę nikogo innego. W powietrzu czuć namiętność, ale tą lekko przytłaczającą, duszną, mroczną. Przytulam go, a on całuje mnie w usta, z których zlizuje szczęście. To zbyt piękna historia, by miała się skończyć w taki sposób. Zbyt piękna, ale obiecuję mu, że się nie zniszczę. Choć wiem, że nie chcę po raz kolejny przeżywać żałoby po bliskiej mi osobie.

To jest proste. Jesteś  niezależnie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

To jest proste. Jesteś, niezależnie od tego, czy są zwycięstwa, czy porażki. Jesteś, gdy chce ci się zaciskać pięści z wściekłości i rozpaczy, jesteś, gdy w ekstatycznej radośni krzyczysz "gol", rzucasz się w ramiona swojego towarzysza i skandujesz nazwisko strzelca. Jesteś na stadionie i czujesz się jednością z pozostałymi kibicami, którzy wspierają twoją drużynę. Adrenalina, trochę nerwówki i poczucie szczęścia, gdy piękna akcja zakończy się udanym strzałem. Przyśpiewki, które siedzą w szczególnej szufladzie w twojej głowie. Piłkarze, którzy po meczu przychodzą podziękować za doping, ty im za walkę. To wszystko jest bardzo proste. To nie miłość, to nawet nie jest kwestia życia i śmierci. To coś znacznie więcej, to piłka nożna, to Lech Poznań. / Kavu Zet.

A może jedyne prawdziwe życie to to... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

A może jedyne prawdziwe życie to to, które mijało za oknem rozpędzonego pojazdu. Drzewa uciekały gdzieś, zapewne w stronę utraconych rajów, słońce nazbyt mocno raziło w oczy, a droga "na końcu" zwężała się do małego punkcika, otoczonego lasami. Kres, który się oddalał, ciągle, bezustannie. Kres, który nie istnieje. NIE ISTNIEJE. To uspokajało, przywracając wiarę w nieskończoność. - Z tej perspektywy czuję, że świat należy do nas. - Do ciebie na pewno - odpowiada, nie spuszczając wzroku z drogi. // musisz mnie częściej zabierać w trasy ♥ / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV