głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Wolność jest mitem. Ludzie są więźniami własnej skóry ciała płci konwenansów zasad reguł prawa miłości i nienawiści wiary a jeśli w nic nie wierzą braku punktu

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Wolność jest mitem. Ludzie są więźniami własnej skóry ciała płci konwenansów zasad reguł prawa miłości i nienawiści wiary a jeśli w nic nie wierzą braku punktu
Wolność jest mitem. Ludzie są... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Wolność jest mitem. Ludzie są więźniami własnej skóry, ciała, płci, konwenansów, zasad, reguł, prawa, miłości i nienawiści, wiary, a jeśli w nic nie wierzą - braku punktu odniesienia, pieniędzy, pracy albo jej szukania, sumienia, chorych ambicji, lenistwa, nałogów i czasów, w jakich przyszło im żyć. Szukają wolności, ale boją się jej, są konformistami i tych, którzy się wyróżniają, skazują na ostracyzm, palą na stosach lub w komorach gazowych, zamykają w więzieniu lub w szpitalach psychiatrycznych. Nie opłaca im się ufać, mówią, ale sami ufają, zawodzą zaufanie, cierpią z powodów zadawanych ran i ranią tak mocno jak można sobie to wyobrazić. Ludzie chcą wolności i lubią odloty po alkoholu lub narkotykach, koją nerwy fajkami, chcą wszystko kontrolować i marzą o utracie kontroli. Ludzie są genetycznie skażeni. Nie można uciec od samego siebie, chyba że w samobójstwo, które skazuje na wieczne potępienie i niewolę. Wolność to ideał, mit, coś, za czym tęsknimy, wolność to raj. / Kavu Zet

No i co z tego  że kocham piłkę... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

No i co z tego, że kocham piłkę nożną, zakupy mnie nudzą, a zamiast do galerii handlowej wolę iść na spacer do parku, wolę pić piwo niż malinową herbatę, gram w GTA San Andreas, nie przepadam za luksusami, za to lubię spontany, luz i słońce, podróże do niestereotypowych miejsc i domówki w gronie przyjaciół. No i co z tego, że czasem noszę się jak chuligan i włóczę się z łobuzami. Płaczę, gdy Lech przegrywa, chodzę wkurzona, gdy mam okres i wiem, że mój facet nie zawsze ma ze mną lekko. Lubię też flirtować i być piękna w czyichś oczach. Mimo charyzmy, charakteru i pewności siebie czasem miewam chwile zwątpienia, a po dniach, w których błyszczę i podbijam świat przychodzą takie, w których zamykam się w mieszkaniu i chodzę w piżamie do trzynastej. No cóż, jestem tylko kobietą. No sorry. / Kavu Zet.

Lubię takie popołudnia jak te  gdy... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Lubię takie popołudnia jak te, gdy siedzę w męskim swetrze, opatulona szalikiem ukochanej drużyny, piję kawę i pracuję nad konspektami, narzekając na katar. Myślę, mimowolnie, o tych ciarkach na plecach, które odczuwam, gdy jestem na stadionie, o euforii, gdy Lechici zdobędą bramkę, o przyjaciółkach, z którymi dzieli mnie pasja, o tym, co piłkarze pokażą w rundzie wiosennej. Uśmiecham się, wierząc w zwycięstwo, które przynosi sukces. Never give up, proste hasło, wyrażające wszystko. Pasja, która nauczyła mnie moralności, sprawiła, że poznałam ludzi, z którymi trzymam sztamę. I myślę, że mój mężczyzna miał rację, gdy powiedział kiedyś: "Czuję, że nigdy nie wygram w twoim sercu z Lechem". Bo przecież to, co czuje się do klubu, pasja, emocje, to coś więcej niż miłość, nawet ta najbardziej szalona. / Kavu Zet.

Musisz zrozumieć  że nie zdobycie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Musisz zrozumieć, że nie zdobycie szczytu, a droga, jaką musisz przejść, jest ważniejsza. Pokonuj przeszkody, nie biegnij zbyt szybko, kolekcjonuj chwile i przeżycia. Pomagaj ludziom, nie oczekując nic w zamian. Nie ufaj drogowskazom, działaj spontanicznie i nie bój się utraty kontroli nad losem. Żyj. Pogódź się z cierpieniem, ono może ukształtować twój charakter i sprawić, że będziesz silniejszy. Działaj zgodnie z własnym sumieniem. W ostatecznym rozrachunku tylko to się liczy. / Kavu Zet.

Mój mężczyzna pogładził mnie po... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Mój mężczyzna pogładził mnie po policzku. 'Wiesz, gdy usłyszałam o tym wypadku w Niemczech, tym, w którym ciężarówka wjechała w autobus... to pomyślałam o tobie. Kurwa... Obiecaj mi, że zawsze wrócisz do mnie cały i zdrowy' - szepczę matowym głosem. Damian poważnieje, przełyka ślinę i chwyta mnie za ręce. 'Tego nie mogę ci obiecać. Ale ty mi obiecaj, że.. gdyby coś się stało, to nic sobie nie zrobisz. Będziesz żyć i będziesz szczęśliwa. Znajdziesz kogoś, kto zaopiekuje się tobą tak jak ja, będzie cię pilnował, przytulał i całował. I zabijał twój smutek z dnia na dzień. Kogoś, kto pokocha cię tak mocno jak ja' - szepcze, a ja mówię, że nie chcę nikogo innego. W powietrzu czuć namiętność, ale tą lekko przytłaczającą, duszną, mroczną. Przytulam go, a on całuje mnie w usta, z których zlizuje szczęście. To zbyt piękna historia, by miała się skończyć w taki sposób. Zbyt piękna, ale obiecuję mu, że się nie zniszczę. Choć wiem, że nie chcę po raz kolejny przeżywać żałoby po bliskiej mi osobie.

To jest proste. Jesteś  niezależnie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

To jest proste. Jesteś, niezależnie od tego, czy są zwycięstwa, czy porażki. Jesteś, gdy chce ci się zaciskać pięści z wściekłości i rozpaczy, jesteś, gdy w ekstatycznej radośni krzyczysz "gol", rzucasz się w ramiona swojego towarzysza i skandujesz nazwisko strzelca. Jesteś na stadionie i czujesz się jednością z pozostałymi kibicami, którzy wspierają twoją drużynę. Adrenalina, trochę nerwówki i poczucie szczęścia, gdy piękna akcja zakończy się udanym strzałem. Przyśpiewki, które siedzą w szczególnej szufladzie w twojej głowie. Piłkarze, którzy po meczu przychodzą podziękować za doping, ty im za walkę. To wszystko jest bardzo proste. To nie miłość, to nawet nie jest kwestia życia i śmierci. To coś znacznie więcej, to piłka nożna, to Lech Poznań. / Kavu Zet.

A może jedyne prawdziwe życie to to... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

A może jedyne prawdziwe życie to to, które mijało za oknem rozpędzonego pojazdu. Drzewa uciekały gdzieś, zapewne w stronę utraconych rajów, słońce nazbyt mocno raziło w oczy, a droga "na końcu" zwężała się do małego punkcika, otoczonego lasami. Kres, który się oddalał, ciągle, bezustannie. Kres, który nie istnieje. NIE ISTNIEJE. To uspokajało, przywracając wiarę w nieskończoność. - Z tej perspektywy czuję, że świat należy do nas. - Do ciebie na pewno - odpowiada, nie spuszczając wzroku z drogi. // musisz mnie częściej zabierać w trasy ♥ / Kavu Zet.

Mówisz  że wszystko mi wolno  ale... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Mówisz, że wszystko mi wolno, ale mi wolno mijają tylko dni bez Ciebie. / Kavu Zet.

Lubię wrócić do domu  przebrać... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Lubię wrócić do domu, przebrać się w luźne spodnie. Wtedy on mówi mi, że tak wyglądam najseksowniej. Bez grama makijażu, wolę grać z nim na pleju. Kiedy coś rozpierdolę, to nie mówię: "o jeju!". Żeby mieć dobry humor, nie muszę zjarać skręta, a by dostać komplement, nie muszę ciągnąć pęta. Za to on jest jedyny, przy którym jestem sobą. Nie potrzebuję więcej, prócz tego, by był obok. Razem jesteśmy wspaniali, nawet, gdy nam coś odjebie. Tylko z nim iść do piekła i tylko z nim być w niebie. Lubię wrócić do domu i siedzieć z nim do późna. Przy nim czuję się sobą. Naturalna i luźna. / Kavu Zet.

Gdy miałam piętnaście lat... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Gdy miałam piętnaście lat, zdarzały mi się zauroczenia, pocałunki i krótkie wierszyki w stylu: "wszystko się skończyło, moje życie, mój świat, moja miłość", choć właśnie wraz z napisaniem takiego wierszyka kończył się mój smutek. Nie chodziłam w szpilkach, byłam cheerleaderką i miałam świadectwo z paskiem, które psuły jedynie trójki z matematyki i fizyki. Zdarzało mi się wracać do domu później niż obiecałam, ale miałam kolegę, który odprowadzał mnie pod sam dom. Jeździłam dużo na rowerze i spędzałam czas na boisku. Wypiłam pierwsze piwo, ale twardo odmawiałam, gdy ktoś chciał poczęstować mnie fajką. Gdy miałam piętnaście lat, urosły mi cycki, grzywka nie chciała mi się układać i nie chciałam iść do szkoły, gdy wyskoczył mi choćby jeden pryszcz. Byłam typem chłopczycy w męskiej bluzie i gdy rodzicielka twierdziła, że powinnam być słodkim "blond-kociakiem", oburzałam się. Gdy miałam piętnaście lat, myślałam, że jestem dorosła. Teraz widzę, jakim byłam wtedy dzieciakiem. / Kavu Zet.

Mężczyźni nie lubią kobiet... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Mężczyźni nie lubią kobiet, które ich podrywają, starają się bardziej niż oni. Taki mężczyzna wtedy wie, że zawsze może na nią liczyć. Wie, że ona będzie na każde jego skinienie, niezależnie od tego, czy będzie miał ochotę się wypłakać po tym, jak fajna dupa dała mu kosza, czy spędzić romantyczny wieczór, czy po prostu ją przelecieć. Ona ucieszy się, że on do niej się odzywa, bo w końcu traktuje go jako cały swój świat. Nie ma żadnych zainteresowań, poza nim, nazywa się jego, a on wykorzystuje to, bo tak mu wygodnie. Gdy akurat nikogo nie ma, odzywa się do niej, a ona łudzi się po raz kolejny, że uda im się odbudować związek. Mężczyźni lubią kobiety, które stanowią dla nich wyzwanie. Jeśli porównać je do zakazanego owocu, najbardziej pociągające są te z czubka drzewa. / Kavu Zet.

Nie byłam romantyczną dziewczynką.... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Nie byłam romantyczną dziewczynką. Wolałam zimnego browara od szampana z truskawkami. Zwłaszcza latem, ale nie tylko. Pamiętam, że potrafiłam namówić chłopaków do noszenia moich torebek, zwłaszcza wtedy, gdy wcześniej kupiliśmy jakieś alko. Lubiłam mrużyć oczy w słońcu i jawnie z nich kpiłam. Byłam ironiczna i lubiłam prowokować ludzi. Czasem dokuczałam. Zwłaszcza tym, których lubiłam lub kochałam. Nie miałam natury romantyczki. Nie miałam też psychiki skurwiela. Mimo że niejeden raz byłam "wredną suką". Bóg dał mi wiele, ale coby nie było zbyt słodko, dopierdolił mi multum egzystencjalnych lęków. Takim kobietom jak ja na Dzień Kobiet przynosiło się czteropak i zamawiało się pizzę, by móc spędzić z nią cudowny wieczór. Cały pokój był oświetlony blaskiem świeczek, Warka była prosto z lodówki, a na pizzę nie musieliśmy długo czekać. / "Ostatni rok gówniary" Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV