głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Nie mogę powiedzieć że jest idealnie. O co to to nie bo nie zawsze mówimy sobie miłe słowa czasem nie mamy dla siebie czasu i zwyczajnie się mijamy bo niemożliw

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Nie mogę powiedzieć że jest idealnie. O co to to nie bo nie zawsze mówimy sobie miłe słowa czasem nie mamy dla siebie czasu i zwyczajnie się mijamy bo niemożliwe je
Nie mogę powiedzieć  że jest... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Nie mogę powiedzieć, że jest idealnie. O, co to to nie, bo nie zawsze mówimy sobie miłe słowa, czasem nie mamy dla siebie czasu i zwyczajnie się mijamy, bo niemożliwe jest spędzanie z sobą każdej sekundy, bo jego praca, moja szkoła i tysiące kilometrów, którymi - mimo wszystko - nie można zmierzyć naszej miłości. Czasem wkurza mnie, sprawia, że mam łzy w oczach, a ja zbyt często zamiast ugryźć się w język wypalam jakąś miażdżącą ripostę. Daleko nam do ideału, choć gdy jestem ubrana tylko w jego wzrok na siebie, mam wrażenie, że nie chcę już niczego szukać, że nie potrzebuję niczego innego i wszystko, o co zabiegam, jest niczym w porównaniu z jego obecnością. To już ponad trzy lata, odkąd wywołał uśmiech w moim sercu i nic nie zapowiada, żeby to miało się skończyć. Nawet, jeśli się pokłócimy, zawsze potrafimy się pogodzić i połączyła nas silna więź, której nic nie może przerwać. To miłość, ale nie jakaś tam zwykła miłość, tylko ogromna, odwzajemniona i, co najważniejsze, prawdziwa. / K

Bo jak powinno wyglądać to życie?... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Bo jak powinno wyglądać to życie? Zarabianie hajsu, remonty zamiast wakacji i niewdzięczne dzieci, harowanie cały tydzień, upijanie się w sobotę, a w niedzielę chodzenie do kościoła nie po to, by spotkać się z Bogiem, ale z czystego przyzwyczajenia? Naprawdę nie stać cię na nic lepszego? Ja wolę kolekcjonować chwile, które mogą przeszyć mnie na wskroś, bo pogodziłam się ze śmiercią, co jest równoznaczne z życiem na sto procent. Widzisz, kocham iść na nocny spacer po mieście i zdzierać gardło na meczach, spotykać się z przyjaciółmi i starać się wierzyć w to, że "jest dobrze", siedzieć z browcem przy ziomach i rapie, grać w playstation, czytać książki i kochać się z moim mężczyzną w jego samochodzie. Balansuję między pięknem a pornografią, między kiczem a oryginalnością, między dobrem a złem, no i wolę być czasem nieszczęśliwa niż udawać, że podoba mi się w świecie obłudnej szczęśliwości. Bo jak powinno wyglądać to życie? Przykro mi, nie ma reguł. Nie warto się zastanawiać, trzeba żyć./K

Wbija na chatę bez zapowiedzi i... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Wbija na chatę bez zapowiedzi i marudzi mi, bym upiekła placek, przynosi czteropak Lecha Shandy, jednocześnie zapowiadając, że wieczorem zrobimy turniej w Fifę, który (niech się łudzi!) i tak przegram. Potrafi wyjebać mi z bara, gdy marudzę, że jestem gruba i mówi, że jestem najseksowniejszą dziewczyną na naszej dzielni, a potem dodaje, że i tak nie chciałby być moim facetem. Wkurza mnie, ale i przekonuje, że jak ten mój mnie skrzywdzi, to on jako pierwszy da mu wpierdol. Wtedy oburzam się na niego i mówię, że jak coś zrobi Damianowi, to przestanę się do niego odzywać, a on śmieje się, że milczącej mnie to jeszcze nie widział. Cieszę się, że go mam. W końcu jesteśmy jak rodzeństwo i nawet jego rodzice nazywają mnie swoją "córką". / Kavu Zet.

Miłości nie można wybrać  nie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Miłości nie można wybrać, nie możesz zdecydować, że zakochasz się akurat w tym człowieku. I to jest w tym wszystkim najlepsze, a jednocześnie najgorsze, bo twoje serce jest bezbronne wobec tego i może zabić mocniej na widok kogoś wspaniałego albo wręcz przeciwnie: może pokochać najgorszego skurwiela i rozpocząć twoją drogę ku zatraceniu. Miłości nie można wybrać. Nie kocha się mężczyzny za to, że ma dobrą pracę, szybki samochód czy przystojny wygląd. To nie układ ani kontrakt, ale ci, którzy nigdy nie kochali albo wydawało im się, że kochali, nie zrozumieją tego. / Kavu Zet.

Chuja o mnie wiedzą  a mówią  że... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Chuja o mnie wiedzą, a mówią, że jestem dziewczyną z ich snów, choć nawet nie rozmawiali ze mną na trzeźwo. To nie ma nic wspólnego z miłością, nie mieszajmy jej do tego, bo, to przecież jasne, miłość objawia się w tym, w jaki sposób on na mnie patrzy, choć widział mnie nie tylko w najseksowniejszym stroju, ale też totalnie bez makijażu, w nieumytych włosach i dresie, gdy jechaliśmy w trasę, spędził ze mną dwadzieścia cztery godziny na dobę i wytrzymał ze mną nawet, gdy byłam jednym wielkim wkurwieniem. Nie rozdzieliły nas kilometry i potrafił mi wybaczyć, gdy popełniłam błąd, więc widzisz: kocha mnie, a ja kocham go i doceniam wszystko, co jest w stanie dla mnie poświęcić, a jeśli ktoś stwierdzi, że to nie miłość, bo jesteśmy dla siebie chamscy, to chuja wie o miłości. Tej prawdziwej, która połączyła nas zupełnym przypadkiem i namąciła w życiu, choć, nawet gdyby łatwiej żyłoby się nam bez tej wiecznej tęsknoty, nie chciałabym jej utracić. Nigdy. / Kavu Zet.

Las Vegas? Bitch please  równie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Las Vegas? Bitch please, równie dobrym miejscem jest las pod Poznaniem, a jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać. ;) / Kavu Zet.

Ci ludzie  którzy zniknęli za... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Ci ludzie, którzy zniknęli za rogiem, bo szkoła, bo praca, miłość, wcale nie odeszli "na zawsze". Zrozumiałam to, gdy kolega z liceum, napisał, że ostatnio przeglądał stare zdjęcia i przypomniał sobie wszystkie wspólne odpały, wyjazdy pociągiem do Boszkowa i wypożyczanie wodnego roweru, i udawanie pary, i to, że kiedyś dostałam od niego sukienkę oraz że zwyczajnie tęskni. Ci ludzie, którzy zniknęli za rogiem, myślą w taki sam sposób o tobie, żyją własnym życiem i tylko czasem przeszłość uderza w twarz i przypomina o tym, z kim kiedyś dzieliło się codzienność i ławkę. Już nie usiądziemy tam razem, a przynajmniej nie jak wtedy - na oparciu, trzymając nogi na siedzeniu. W końcu jesteśmy już dorośli, obietnica przyjaźni "na zawsze" już upadła dawno, a zresztą rozsądni ludzie nie ufają słowom: "na zawsze". To pusty slogan, nie zaczniemy niczego od początku, ale możemy ustawić się na browar. / Kavu Zet.

 Ty jesteś nienormalna. Bawisz się... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

"Ty jesteś nienormalna. Bawisz się jak dziecko, pijesz jak facet, myślisz jak rozsądna kobieta, pieprzysz się jak dziwka, jesteś głośna i lubisz stawiać na swoim. No i masz zajebiste oczy tak że no kurwa nie ogarniam. Jesteś najpiękniejszym pojebem na świecie, a twoje rozkminy miażdżą system. Kocham cię, tęsknię za tobą, gdy cię nie ma. Jesteś moim uczuciem. I chcę spędzić z tobą resztę życia" ♥

Pieprzmy to. Pieprzmy się  tak ostro... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Pieprzmy to. Pieprzmy się, tak ostro i bez żadnych zahamowań. Tak mocno, aż do bólu, zadrapań na plecach i malinkach na szyi, piersiach i w okolicach obojczyków. Pieprzmy to, za parę dni znów będziemy za sobą tęsknić i wspólne spędzanie czasu będzie wydawało się tak odległe jak wczorajszy sen. Naznacz mnie swoim zapachem i dotykiem. Dobrze wiesz, że patrząc w lustro, chcę widzieć na sobie ślady, pamiątki po chwilach, które wciągają nas jak tamci białe kreski. Pieprzmy się, wgryzę ci się w mózg, to nie będzie grzeczny orgazm, kotku, że "O Boże! Tak, tak! Dochodzę", ale przesiąknięty czystym szaleństwem w moim stylu: "Kurwa, och kurwa, ja pierdolę, mocniej, bo cię zabiję, zamorduję, zarżnę, nie przerywaj, kurwa. Będziesz to czuł w sobie nawet, gdy będziesz spędzał weekend zupełnie sam, a tęsknota będzie rozpierdalać cię od środka, więc pieprzmy to, czy to moralne i właściwe. Ja jestem twoja, a ty jesteś mój. / Kavu Zet.

Dowiedziałam się już  że w życiu... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Dowiedziałam się już, że w życiu wcale nie chodzi o cel wędrówki, ale o to, by do niego dążyć. Nie wolno się zatrzymywać. Trzeba pozostać w ruchu, pokonać przeszkody lub się ich pozbyć. Nawet na prostej drodze mogą pojawić się przeciwności, które wydają się być problemem, a tak naprawdę muszą zaistnieć, by człowiek nie oszalał z nudów. To one nadają smak tej całej przygodzie, bo w życiu wcale nie chodzi o cel, ta wędrówka to przygoda, wyprawa, w której zdarzają się zarówno dobre, jak i złe chwile. / Kavu Zet.

Czasem świat jest chujowy  nie ma... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Czasem świat jest chujowy, nie ma żadnych nadziei, a skurwiel, ból, usadawia się gdzieś w okolicach serca. Zastanawiasz się, gdzie jest sens i jedynym lekarstwem wydaje ci się wódka. Czasem umierasz, a potem przychodzi ktoś, kto patrzy na ciebie z czystą miłością w oczach, kto dotyka twojego ciała i zlizuje z twoich ust strach o jutro i razem z bluzką zdejmuje z ciebie wspomnienia, które bolą. Wgryza się lekko w twoją szyję i zabija wszystkie złe myśli. Zapadasz w letarg i poddajesz się emocjom. Potem jednak znów wraca rzeczywistość. Uderza ze zdwojoną siłą, a tobie pozostaje ustawiczna tęsknota. To dobrze, każdy musi, za czymś tęsknić. Chuj z tym, kochasz i nienawidzisz jednocześnie, a swój zły humor tłumaczysz tym, że skończyły ci się fajki. Tak prościej, ale wcale nie szczęśliwiej. / Kavu Zet.

Cierpienie wcale nie uczy... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Cierpienie wcale nie uczy cierpliwości. Ludzie, którzy doznali zbyt dużo złą, uczą się jak niszczyć i tylko zagryzają wargi, gdy widzą szczęście. Chcieliby płakać, ale nie potrafią zdjąć maski, pod którą kryje się wrażliwość. Są jak zranione zwierzęta, ugryzą nawet tego, kto będzie chciał im pomóc. Cierpienie wcale nie sprawia, że człowiek staje się lepszy i bardziej pokorny. Wręcz przeciwnie, ale chyba większość z was to wie. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV