głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
katherinex3 Humor jest najwspanialsza przyprawą w czasie uczty życia. Śmiej się ze swoich błędów ale czerp z nich naukę kpij ze swoich trosk ale zdobywaj z nich siłę. Obrac

katherinex3

katherinex3.moblo.pl
Humor jest najwspanialsza przyprawą w czasie uczty życia. Śmiej się ze swoich błędów ale czerp z nich naukę kpij ze swoich trosk ale zdobywaj z nich siłę. Obracaj s
Humor jest najwspanialsza przyprawą... teksty

katherinex3 dodano: 14 stycznia 2013

Humor jest najwspanialsza przyprawą w czasie uczty życia. Śmiej się ze swoich błędów, ale czerp z nich naukę, kpij ze swoich trosk, ale zdobywaj z nich siłę. Obracaj swoje trudności w żart, ale przemagaj je ! :)

Musisz tańczyć tak jakby  nikt nie... teksty

katherinex3 dodano: 14 stycznia 2013

Musisz tańczyć tak jakby nikt nie patrzył, kochać tak jakbyś nigdy nie była zraniona, śpiewać jakby nikt Cie nie słuchał i żyć tak jakby Raj był na Ziemi ! :)

Chociaż nie zawsze jest wspaniale... teksty

katherinex3 dodano: 14 stycznia 2013

Chociaż nie zawsze jest wspaniale, chociaż nie raz się wkurwiam na nią i mam jej już dość, chociaż nie raz jestem o nią zazdrosna i uważam że nie obchodzę już jej, że beze mnie będzie lepiej, to i tak wiem, że z nią jestem na dobre i na złe. Każda głupawka z nią, każdy przypał, każda impreza, nawet kiedy nie wejdziemy do klubu :P gdy ucieknie nam autobus i musimy napierdalać z buta o 23, kiedy się najebie, wiem że będzie, kiedy mówię już dość jej z alkoholem posłucha, nawet jak coś zrobię głupiego to zostanie to tylko między nami. Tyle lat, tyle głupot, tyle wspólnych chwil, a wciąż ją Kocham :* I nie zamieniłabym jej na nic na świecie ! ♥

jestem zmęczona walka o innych... teksty

katherinex3 dodano: 14 stycznia 2013

jestem zmęczona walka o innych, teraz usiądę i sprawdzę kto będzie walczył o mnie.

Co u mnie? Jak zwykle coś się sypie... teksty

katherinex3 dodano: 14 stycznia 2013

Co u mnie? Jak zwykle coś się sypie, ktoś się kłóci, ktoś zaczepia, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi, a ja... zostaje...

 Bo jeśli wiesz skąd jesteś... teksty

katherinex3 dodano: 14 stycznia 2013

"Bo jeśli wiesz skąd jesteś, podnieś ręce i krzycz Podnieś ręce i krzycz Jeśli znasz swoje miejsce, podnieś ręce i krzycz Podnieś ręce i krzycz Jeśli wiesz gdzie masz serce, podnieś ręce i krzycz Podnieś ręce i krzycz Bo gdy umiera coś świętego, to wstępuję go do nieba Podnieś ręce i krzycz nie ma przebacz."

A może zbyt często myślimy o nas... teksty

katherinex3 dodano: 28 grudnia 2012

A może zbyt często myślimy o nas samych? Może chodzi o to, że zbyt często czegoś nie zauważamy, zbyt często coś pomijamy pędząc w przód? Z dnia na dzień jesteśmy znacznie inni, gubimy samych siebie gdzieś pomiędzy szarą rzeczywistością tego codziennego syfu. Mylimy pojęcia, zatrzymujemy sens nie mając pojęcia co dalej, i to akurat żadne z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak jest. Dlaczego walczymy z realiami? Dlaczego nie potrafimy pogodzić się z tym jak jest? Dlaczego odrzucamy to co dają nam inni, co od siebie daje nam świat i jedyne czego próbujemy to wyłącznie żyć po swojemu, z własnymi przekonaniami i na własnych regułach? Ile można okłamywać samych siebie i trwać w czymś nie będąc tego pewnym? Ile można żyć ciągnąc za sobą niewidzialną nić absurdu? Abstrakcja, ludzki idiotyzm, oderwane pojęcia. Funkcjonujesz? Bo dali Ci szansę, dali Ci życie i nie spieprz tego. / Endoftime.

Wszyscy myślą  że jest dobrze. I... teksty

katherinex3 dodano: 25 grudnia 2012

Wszyscy myślą, że jest dobrze. I niech tak zostanie. Nie lubię martwić ludzi. Szczególnie tych na których mi zależy. Przecież poradzę sobie sama.

W święta nie chodzi o pre­zen­ty... teksty

katherinex3 dodano: 25 grudnia 2012

W święta nie chodzi o pre­zen­ty, lecz o blis­kość dru­giego człowieka....

Jest coś niesamowitego w byciu nie w... teksty

katherinex3 dodano: 25 grudnia 2012

Jest coś niesamowitego w byciu nie w humorze. Wiesz, że jesteś wredna i źle ci z tym, ale nie możesz się opanować

Nie patrz na innych  bo to nie oni... teksty

katherinex3 dodano: 23 grudnia 2012

Nie patrz na innych, bo to nie oni decydują o Twoim życiu !

im bardziej coś jest nieosiągalne... teksty

katherinex3 dodano: 23 grudnia 2012

im bardziej coś jest nieosiągalne, tym bardziej tego chcesz ;D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV