głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karolla82337 nigdy nie byłam w stanie wyobrazić sobie jak wielkim uczuciem jest miłość. nie wiedziałam na czym ona dokładnie polega. nie potrafiłam dostrzec uroku jej piękna

karolla82337

karolla82337.moblo.pl
nigdy nie byłam w stanie wyobrazić sobie jak wielkim uczuciem jest miłość. nie wiedziałam na czym ona dokładnie polega. nie potrafiłam dostrzec uroku jej piękna. czymś dz
nigdy nie byłam w stanie wyobrazić... teksty

karolla82337 dodano: 30 października 2012

nigdy nie byłam w stanie wyobrazić sobie jak wielkim uczuciem jest miłość. nie wiedziałam na czym ona dokładnie polega. nie potrafiłam dostrzec uroku jej piękna. czymś dziwnym wydawało mi się bycie z kimś i składanie obietnic, że to na zawsze. nie rozumiałam słów 'kocham', bo nigdy tego nie robiłam. czułam się obca w tym całym świecie miłości. gubiłam się, patrząc na zakochanych w sobie ludzi. próbowałam stworzyć sobie w głowie obraz szczęśliwych, przepełnionych uczuciem dusz. aż w pewnej chwili nadszedł czas, że już nie musiałam niczego sobie wyobrażać. miłość przyszła sama, niespodziewanie i z zaskoczenia. była piękna i delikatna, jednym słowem niepowtarzalna.* \K-kina

Płakała w samotności  chcąc... teksty

karolla82337 dodano: 30 października 2012

Płakała w samotności, chcąc zapomnieć o miłości. Patrzyła na jego zdjęcie, które podarował jej w prezencie. Kto by pomyślał, że ona jest smutna? Jak zawsze chodziła z uśmiechem na ustach. Czasami żyć już się nie chciało, Tak bardzo jej go brakowało. Nie widziała go długo, choć nie mieszkał daleko. Może właśnie to nasilało jej tęsknotę. Czasami gdy była w domu sama, chodziła jak obłąkana. Zapłakana, rozczochrana, zamyślona. Takim człowiekiem przez niego stała się ona.

  Nie patrz tak na mnie.!    Nie... teksty

karolla82337 dodano: 30 października 2012

- Nie patrz tak na mnie.! - Nie lubisz mojego spojrzenia.? - Właśnie chodzi o to, że ja je uwielbiam.!

co z tego  że ryczę po nocach w... teksty

karolla82337 dodano: 30 października 2012

co z tego, że ryczę po nocach w poduszkę, co z tego, że myślę o różnych rzeczach, co z tego, skoro nikt o tym nie wie i nigdy się nie dowie, bo na zewnątrz jestem całkiem normalną i szczęśliwą dziewczyną wkraczająca w życie?

Juz powoli o nim zapominała   juz... teksty

karolla82337 dodano: 30 października 2012

Juz powoli o nim zapominała , juz było coraz lepiej ale on napisał ! Napisał głupie hej, przez które na jej twarzy zjawił się uśmiech . odpisała tak samo.On zapytał co tam ?. napisała czy na pewno chce wiedzieć ? ! A on jej na to ze nie. Zapytała zezłoszczona to po co do cholery w ogóle mi znów o sobie przypomniałeś po co napisałeś te jebane hej ! Napisał tylko . Wiem ze jesteś na mnie zła , ale m ożemy być przyjaciółmi a nie wrogami !? . Napisała . przyjaciółmi ? ile razy koło ciebie stałam i nawet tego cholernego ,,hej ,,nie powiedziałeś ! zastanów się co znaczy przyjaźń ! A tak naprawdę chciała mu napisać ,, Nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze ze w końcu napisałeś chociaż te ,,hej ,, ok bądźmy tymi przyjaciółmi ! tylko ze ja bd cię nadal kochać a ty będziesz mnie chociaż lubił . ;( ale nie chciała mu pokazać ze jej nadal zależy i ze nadal go kocha i ze się jeszcze nie pozbierała .

 Kocham Cię.  powiedziała.... teksty

karolla82337 dodano: 30 października 2012

-Kocham Cię.- powiedziała. -Mówiłaś coś?- wyciągnął słuchawki z uszu. -Tak, że ładna dziś pogoda. -Ja cię też.- pocałował ją.

Nigdy nie mów kocham Cię  jeśli... teksty

karolla82337 dodano: 30 października 2012

Nigdy nie mów kocham Cię, jeśli naprawdę Ci nie zależy. Nigdy nie mów o uczuciach, jeśli naprawdę nie istnieją. Nigdy nie bierz mnie za rękę, jeśli masz zamiar złamać mi serce. Nigdy nie mów, ze coś będzie, jeśli nawet nie masz zamiaru czegoś zaczynać. Nigdy nie patrz w moje oczy, jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem. Nigdy nie mów zawsze.

Szukam siebie w sobie i nie mogę... teksty

karolla82337 dodano: 28 października 2012

Szukam siebie w sobie i nie mogę odnaleźć. Gdzie jest tamten dzieciak, który miał w sobie wiarę? Gdzie jest uśmiech, który pocieszał innych? I gdzie jest charakter, który zawsze był silny?!

Dziękuje za miłość  gdy obok ją... teksty

karolla82337 dodano: 23 października 2012

Dziękuje za miłość, gdy obok ją czuje, gdy jest tyle warta, choć tak ją traktuje. Przepływa przez palce lub chowa się w bramie, czasami nie widzę, gdy przy mnie przystanie.

Nie ścigaj człowieka  który... teksty

karolla82337 dodano: 21 października 2012

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

Nie da się zapomnieć. Nie o tobie. teksty

karolla82337 dodano: 16 października 2012

Nie da się zapomnieć. Nie o tobie.

Kocham Cię. przepraszam . teksty

karolla82337 dodano: 16 października 2012

Kocham Cię. przepraszam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV