głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mei pijaku! teksty karmeloove dodał komentarz: mei pijaku! do wpisu 4 luty 2012
yoshi nie pij wiecej     mei  D teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

yoshi nie pij wiecej // mei ;D

minęlo juz ponad pół roku  od... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

minęlo juz ponad pół roku, od kiedy zobaczyłam cie na szkolnym korytarzu. Miałeś w sobie to coś, czego nie mają inni chłopacy. Fakt robiłeś to samo .. piłeś, paliłeś. Ale w twoich oczach był ten spokój, jaki nigdy wcześniej nie widziałam w żadnych innych tęczówkach. Zaczęło się niewinnie krótkie spotkania w gronie innych znajomych. Twoje spojrzenia, które uciekały gdy przechyliłam głowę w twoją stronę. Po pewnym czasie uświadomiłam sobie jak bardzo jesteś mi bliski. Że teraz gdybym cię straciła cały sens mojego życia odszedłby razem z tobą. dzięki tobie wstawając rano miałam motywację do dalszego działąnia, a uśmiech od rana do wieczora nie znikał mi z twarzy. Teraz pisząc to, nie wiem co mam dalej robić. Proszę o jedno, nie zostawiaj mnie, nie teraz, nie dzisiaj. / yoshi.

Chce poruszyć cie  chce ciebie... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

Chce poruszyć cie, chce ciebie dotknąć, pocałować, chce cie miec na zawsze, chce sie tobą opiekowac, chce bys wciąż na mnie polegał, chce być twoim przyjacielem, chce byś kochał mnie do końca czy wymagam za wiele? / stok ♥.

Myśl przez głowę przeszła  że... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

Myśl przez głowę przeszła, że czekają mnie głowy zawroty intuicja podpowiada, że wpakuje się w kłopoty / stok.

i pamiętam kiedy napisałeś   no bo... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

i pamiętam kiedy napisałeś " no bo ja ciebie..." . nie wiedziałam co sobie pomyśleć. Kocha, nienawidzi, nie chcę mnie znać. kiedy napisał te 7 silter, które całkowicie odmieniły moje życie nie wiedziałam co mam zrobić. Przecież on miał dziewczyne, z którą był już ponad pół roku. Jednak serce postawiło na swoje. 16.04.2011r. - od tej pory zaczął się najbardziej zakręcony, ale i najszczęśliwszy okres mojego życia. Wiedziałam, że popełniam błąd, ale on był tego warty. To wszystko było warte, nawet tego co działo się później. // mei.

♥ teksty karmeloove dodał komentarz: do wpisu 4 luty 2012
 Napisać to wszystko wydaje mi się... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

"Napisać to wszystko wydaje mi się łatwiejsze. Mogłabym Ci powiedzieć to wszystko w oczy, ale nie słuchałbyś. Odwróciłbyś głowę, a myśli zajął czym innym, niż mną. Chcesz, to to czytaj. Nie, to wyrzuć. Przecież takie rzeczy nigdy Cię nie interesowały. Ale nie ważne. Ja to napiszę. Lubię pisać. Zawsze lubiłam pisać o uczuciach. Szczególnie o tych do Ciebie. Cholernie Cię kochałam. Właściwie to nadal kocham. Byłeś moim szczęściem. A może tak mi się tylko wydawało? Nie wiem. Byłeś w moich myślach dzień w dzień. Godzina za godziną tęskniłam za Tobą coraz bardziej. Można by rzec, że Twoje imię cisnęło mi się na usta co sekundę. Łaknęłam Twojego dotyku. Głosu też. Wiem, pierdolę głupoty. Uczuć nie ma. A nie. Czekaj. One są. Trzeba je dostrzec. Nauczyć się ich. Poznaję je codziennie na nowo. Każde jest zagadką. Właściwie to tajemnicą. Ty je przekreśliłeś. Dopadła Cię przeszłość. Mnie zabiła teraźniejszość. PS. Skoro to czytasz, najpewniej ja już nie żyję. Żegnaj." / dzekson.♥

jakiś głos szeptał do ucha... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

jakiś głos szeptał do ucha ostatnią część wersu, że ty i ja . że jak to tak? i że to nie ma sensu ; ( / studio i pokój ♥

moja koszulka wciąż pachnie tobą... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

moja koszulka wciąż pachnie tobą, a w mojej głowie echem przewija się twój głos ♥ . / mei .

a teraz? teraz idę sama po tych... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

a teraz? teraz idę sama po tych samych ścieżkach co kiedyś z tobą. W głowie przewraca mi się tysiąc myśli co by było gdyby? ... Niech pomyślę . Ślizgalibysmy się po lodzie, rzucali śnieżkami. Natarłbyś mnie, a ja udawałabym obrażoną. Zawsze wiedziałeś, że nie potrafie być. Robiłbys maślane oczka, a wiedziałeś jak działają na mnie twoje brązowe tęczówki *__* . Jeśli przez 5 minut bym się nie odzywała, to sam byś sie obraził A wtedy rzuciłabym sie na Ciebie od tyłu i najmocniej jak umiem przytuliła. Ale Nie. Teraz widzę w swoim obrazie ją. Nie mam siły dłużej tak żyć ;( . / mei .

PARTY SOFT TONIGHT.     yoshi mei. teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

PARTY SOFT TONIGHT. /yoshi&mei.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV