głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmeloove Mógłbyś mnie przytulić by znieczulić tę pustkę od środka. Pocałować bym ponownie poczuła smak życia i sensu. Zamknąć silnie w ramionach i pozwolić zatopić się w

karmeloove

karmeloove.moblo.pl
Mógłbyś mnie przytulić by znieczulić tę pustkę od środka. Pocałować bym ponownie poczuła smak życia i sensu. Zamknąć silnie w ramionach i pozwolić zatopić się w marzeni
Mógłbyś mnie przytulić by... teksty

karmeloove dodano: 5 luty 2012

Mógłbyś mnie przytulić, by znieczulić tę pustkę od środka. Pocałować, bym ponownie poczuła smak życia i sensu. Zamknąć silnie w ramionach i pozwolić zatopić się w marzeniach. Być obok i zaspokoić żądzę potrzeby bezgranicznego szczęścia. Siedzieć obok mnie i pozwolić powiedzieć wszystko co w sobie duszę. Dotknąć Twojej dłoni i zamknąć w swoich dłoniach, by pokazać, że mówię szczerze i z uczuciem. Patrzeć prosto w oczy i spojrzeniem wyznawać Ci miłość, poprzedzone słowami mówionymi szeptem i delikatnym dotykiem dłoni Twojego policzka.// mei.

kochamgokochamgokochamgokochamgo.... teksty

karmeloove dodano: 5 luty 2012

kochamgokochamgokochamgokochamgo. Pytanie kiedy wkońcu przestanę? ; / . // m.

znasz ten stan kiedy wstajesz rano i... teksty

karmeloove dodano: 5 luty 2012

znasz ten stan kiedy wstajesz rano, i nie wiesz co masz ze sobą zrobić?. Jak trudno jest zacząć nowy dzień bez ukochanej ci osoby, jak nie masz tej motywacji do działania, żeby coś ze sobą zrobić, bo później go zobaczysz? ; ( Teraz już nie mam. Teraz już nic nie ma sensu. Może jeszcze kiedyś to się zmieni. // mei.

nie chce.   teksty karmeloove dodał komentarz: nie chce. ; (( do wpisu 4 luty 2012
fuck nie wiem co z mei poszła sama zapalić i płaczę nie wiem o co jej chodzi.      yoshi teksty karmeloove dodał komentarz: fuck, nie wiem co z mei poszła sama zapalić i płaczę, nie wiem o co jej chodzi. ; (( //yoshi, do wpisu 4 luty 2012
ruuuski. ♥   yoshi mei. teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

ruuuski. ♥ // yoshi&mei.

a teraz kiedy siedzę na dworze co... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

a teraz kiedy siedzę na dworze, co tam że jest -20 . to nie ma znaczenia. nawet jeśli byłoby -100 to i tak nie byłaby dla mnie róznica. ogrzewam się wspomnieniami. tym co przeżyłam razem z tobą. nawet te złe chwile wywołują u mnie takie uczucie, że nikt ani nic tego nie pokona nigdy nigdy nigdy ! pamiętaj lovju bejbe. 4ever ♥/ // mei .;*

głęboko w płuca za wszystkie nasze... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

głęboko w płuca za wszystkie nasze dni. / pih♥

KACPER kiedy słysze te sześć... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

KACPER, kiedy słysze te sześć liter myśli uciekają ku niemu, nagle wracają wszystkie wspomnienia, zabija mnie to. a każda łza zostawia blizne na moim ciele. odmieniłeś moje życie. nigdy więcej nie mów "kocham" jeśli w to nie wierzysz, proszę. teraz wróć i pokaż mi szczęście. pozwól cieszyć się z chwil spędzonych z Tobą. najzwyczajniej w świecie Cię pragnę. //mei.

chłopak naszych marzeń wybrał... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

chłopak naszych marzeń, wybrał dziewczyne swoich marzeń, czyli Ciebie. to ty masz to szczęście wtulania się w Jego ramiona, całowania go. na Twoim miejscu też nie umiałabym sie dzielić takim skarbem. ale zrozum,że ja też potrzebuję Jego obecności,zwyczainych rozmów, przyjaźni. przecież nie wymagam za wiele, sama obecność Jego sprawia mi niesamowitą radość. jednak cieczy mnie fakt,że poznałam smak jego ust i zapach perfum. pamiętam doskonale te wszystkie chwile spędzone w Jego towarzystwie. teraz czas na Ciebie, poznawaj Go z dnia na dzień na nowo. ale pamiętaj, jeżeli kiedyś go zranisz, nigdy Ci tego nie wybacze. // mei.

I wiesz co? Może myślisz że... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

I wiesz co? Może myślisz, że jestem szczęśliwa, że teraz w twoim opisie widać ";(" . Wcale nie, to nie tak. Nie mówie, że płacze z tego powodu, ale ja zawsze chciałam żebyś dała mu szczęście, którego ja najwidoczniej nie mogłam. Moja zasada jest taka : Będę szczęśliwa kiedy on będzie szczęśliwy. Wkurwia mnie fakt, że robisz wszystko żeby moje życie się już całkowicie rozpierdoliło. ułatwie ci zadanie. Żegnam. / Mei.

nawet nie wiesz jak teraz się... teksty

karmeloove dodano: 4 luty 2012

nawet nie wiesz jak teraz się czuję. jak wszystko mnie rozpierdala od środka. jak nie mogę sobie poradzić z myślą, że nie jesteś mój. jak trudno mi się pogodzić ze świadomością, że już nigdy nie powiesz, że kochasz, że potrzebujesz. nie chcę żebyś czuł to samo. chcę tylko, żebyś wiedział, że mam nadzieję że jesteś szczęśliwy, że zawsze będziesz. Nawet z nią. Chodź dobrze wiesz, że za nią nie przepadam. jedyne czego chcę to przestać żyć wspomnieniami, zacząć wszystko od nowa, zrobić chociaż mały kroczek do przodu. Ale no cóż jak narazie nie potrafię ; ( . / mei.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV