głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamyczek próbujesz wyrzucić mnie z serca. to bardzo boli. nie jestem pewna czy pozwolę kiedykolwiek aby ktoś się mną zaopiekował. Zazdroszczę ludziom którzy mają Cię na

kamyczek

kamyczek.moblo.pl
próbujesz wyrzucić mnie z serca. to bardzo boli.
próbujesz wyrzucić mnie z serca. to... teksty

kamyczek dodano: 9 października 2014

próbujesz wyrzucić mnie z serca. to bardzo boli.

nie jestem pewna  czy pozwolę... teksty

kamyczek dodano: 9 października 2014

nie jestem pewna, czy pozwolę kiedykolwiek, aby ktoś się mną zaopiekował.

Zazdroszczę ludziom  którzy mają... teksty

kamyczek dodano: 9 października 2014

Zazdroszczę ludziom, którzy mają Cię na co dzień i mogą na Ciebie liczyć. Wiem, że łatwiej rozwiązywać swoje problemy, a ze swoimi sobie nie radzisz. Proszę, nigdy mnie nie zostawiaj. Boję się, zostałabym sama. Udaję nieugiętą wojowniczkę i rzadko okazuję jej miłość, ale bardzo ją kocham i nie wiem, co bym bez niej zrobiła. Być może chce ode mnie uciec. Albo to kolejna bajka, a ona liczy, że przez to będę bardziej uległa? Boję się… Niby nie chce mnie zostawić, ale wciąż odtrąca i nie wiem dlaczego. Mówiąc, że ją duszę wcale nie pomaga. Może ma rację, ale wspieram ją i jestem ciągle przy niej.

Czuję się taka mała i nieważna.... teksty

kamyczek dodano: 8 października 2014

Czuję się taka mała i nieważna. To mi daje do myślenia. Być może dla Ciebie jestem najważniejsza na świecie. Dziękuję, ale czuję się okrutnie samotna.

obiecasz mi  że nigdy Cię nie stracę? teksty

kamyczek dodano: 8 października 2014

obiecasz mi, że nigdy Cię nie stracę?

1. Nigdy nie puszczam w niepamięć... teksty

kamyczek dodano: 7 października 2014

1. Nigdy nie puszczam w niepamięć słów, które zadają ból. Proszę, niech nikt więcej nie mówi, że cierpi milion razy bardziej niż ja. Czasami coś rani mnie tak bardzo, że cierpienie nie mieści się w moim ciele, a każda żyła pęka mi z bólu. Nie mogę spotkać się z przyjaciółmi. Dni mijają, ale ból nie. Rano po przebudzeniu mam wrażenie, że to tylko koszmarny sen, ale to trwa bardzo krótko. To wszystko kłamstwo, a ja nie chcę w nim uczestniczyć. Mogą pytać, co mi jest. Oszaleję zaraz, zachowuję się jak wariatka, nigdy nie byłam w takim stanie. Każdy myśli, że wie co dla mnie najlepsze. Gówno prawda. Nic nie robią, bo paraliżuje ich strach.

2. Niech nie mówią mi  że powinnam... teksty

kamyczek dodano: 7 października 2014

2. Niech nie mówią mi, że powinnam wrócić do normalnego życia i pozbyć się tej depresji, tak naprawdę nie potrafię. Ich bajeczki są dla dorosłych, a ja czuję się jak dzieciak. Nie dam im nic powiedzieć, znów mnie okłamią. Przecież chcą dla mnie jak najlepiej, chcą mnie chronić i zawsze mają dobre intencje. Być może jestem niesprawiedliwa, a Ty mnie naprawdę kochasz? To tylko złudzenie. Wiem, do tego nie można zmusić. Jest mi źle, nie mogę tego przeboleć. Ciągle płaczę i jestem bardzo smutna. Kocham go najbardziej na świecie. Proszę bardzo, obijcie mi mordę, to nic nie zmieni. To on jest miłością mojego życia. Wciąż o nim myślę i to on na mnie działa jak nikt inny. Powstrzymuję się przed tym uczuciem, bo się boję. Nie jestem w stanie spojrzeć mu w oczy. Chciałam go mieć. Jednak nie potrafię uwierzyć w siebie. Jestem tchórzem.

3. Brakuje mi sił o niego walczyć.... teksty

kamyczek dodano: 7 października 2014

3. Brakuje mi sił o niego walczyć. Drogo płaci ten, który wybrał nic nie tracić. Jestem tak bardzo krucha, każde najmniejsze świństwo rujnuje mi życie. To jest jedno wielkie dno, nic nie wyszło tak jak myślałam. Patrzę w lustro i czuję do siebie nienawiść. Jestem nikim. Płaczę przez całą noc, a rano nie mogę wstać. Nikt mnie nie chroni. Wiem, to straszne co piszę. Zatruje mnie ta złość. Tak bardzo mi to ciąży, że nie dam rady. Nie wykrzyczę im tego w twarz. Nie jestem aż tak silna. Bardzo cierpię. Niech mnie zostawią, chcę zostać sama. Każdy inny ma Cię na co dzień i możesz czasem być też dla mnie. Chociaż na chwilę. Ten jeden, jedyny raz postaw mnie na pierwszym miejscu. Czytasz to i czytasz i pewnie myślisz, że masz o wiele gorzej. Nie mi to oceniać, każdy ma swoje granice wytrzymałości. Moje pękają. Umrę dziś przez sen? Nie pragnę niczego tak mocno.

brzydzę się nimi  bo zgrywają... teksty

kamyczek dodano: 7 października 2014

brzydzę się nimi, bo zgrywają bohaterów. tak naprawdę gówno wiedzą o tym popieprzonym świecie.

po co mówimy: na zawsze? dobrze... teksty

kamyczek dodano: 7 października 2014

po co mówimy: na zawsze? dobrze wiemy, że to niemożliwe.

Niczego nie potrzebuję tak bardzo... teksty

kamyczek dodano: 6 października 2014

Niczego nie potrzebuję tak bardzo jak tego, żebyś był. Zostań, już na zawsze ze mną bądź.

wszystko się ułóży  albo kurwa... teksty

kamyczek dodano: 6 października 2014

wszystko się ułóży, albo kurwa poukładam to sama!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV