głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamyczek Są w naszym życiu ludzie którzy po jakimś czasie zastępują nam tlen. Nie da się ich zastąpić. A dlaczego? Bo stali się stałą częścią naszego życia. cholerne życ

kamyczek

kamyczek.moblo.pl
Są w naszym życiu ludzie którzy po jakimś czasie zastępują nam tlen. Nie da się ich zastąpić. A dlaczego? Bo stali się stałą częścią naszego życia.
Są w naszym życiu ludzie  którzy... teksty

kamyczek dodano: 6 października 2014

Są w naszym życiu ludzie, którzy po jakimś czasie zastępują nam tlen. Nie da się ich zastąpić. A dlaczego? Bo stali się stałą częścią naszego życia.

cholerne życie  cholerna... teksty

kamyczek dodano: 5 października 2014

cholerne życie, cholerna rzeczywistość. nie powinny istnieć dla mnie.

Powiedz mi  czy gdy się skaleczysz i... teksty

kamyczek dodano: 5 października 2014

Powiedz mi, czy gdy się skaleczysz i na Twoim ciele powstanie rana to zagoi się gdy wiecznie będziesz ją rozdrapywać? Czy zniknie, przestanie boleć gdy w każdej sekundzie, minucie, godzinie będziesz pogarszać jej stan? Nie. Więc powiedz, czemu swoją rane w sercu, w duszy każdego dnia rozdrapujesz na nowo zamiast dać jej się spokojnie zagoić? Dlaczego w każdej minucie swojego życia sprawiasz, że ta rana boli coraz bardziej, że wciąż się powiększa. Boli Cię, cholernie Cię boli i uwierz, że boleć będzie. Tylko od Ciebie zależy czy w końcu weźmiesz się w garść i pozwolisz na to by ból zniknął wraz z raną. Jesteś Panią swojego losu więc nie pierdol mi, że nie dasz rady. Nie mówię, że będzie łatwo, że pstrykniesz palcami i od razu rana, ból i uczucie odejdą. Będziesz musiała walczyć - ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Jesteś silna i wiem, że sobie poradzisz jeśli tylko znajdziesz w sobię siłę, która gdzieś tam pod tym całym bólem jest i czeka, aż ją wykorzystasz. / podobnodziwka

kiedys musi byc dobrze  a wszystko co... teksty

kamyczek dodano: 5 października 2014

kiedys musi byc dobrze, a wszystko co zle przeminie ...

nie rezygnuje się z ludzi  których... teksty

kamyczek dodano: 2 października 2014

nie rezygnuje się z ludzi, których się kocha!

mówiąc  że kocham i tęsknię nie... teksty

kamyczek dodano: 1 października 2014

mówiąc, że kocham i tęsknię nie skłamałabym ani trochę.

1. Znasz to uczucie? Uczucie bycia... teksty

kamyczek dodano: 1 października 2014

1. Znasz to uczucie? Uczucie bycia szczęśliwym? Wtedy wszystko ma znaczenie, nawet najmniejszy detal, każdy ruch, dotyk, słowo. Wszystko przepełnione jest ogomnym uczuciem. To wspaniałe wiedzieć, że jest ktoś, na kogo zawsze możesz liczyć. Ktoś, kto poruszy niebo i ziemię, byś się uśmiechnęła, a przede wszystkim będzie przy Tobie, gdy Ci źle i smutno. Niestety później czar pryska. Później nas opuszczają, jakby wypełnili wszystko w naszym życiu. Odchodząc pozostawiają cierpienie, które z dnia na dzień się pogłębia. Tworzy ranę, która nie chce się zabliźnić. Zostaje również tęsknota, przecież było tyle wspomnień, których nie da się zapomnieć. Zostaje tylko pustka w sercu. Ludzie ranią, głównie dlatego, że są pieprzonymi egoistami i nie obchodzą ich uczucia innych.

2. . Kiedy cos zaczyna się psuć... teksty

kamyczek dodano: 1 października 2014

2. . Kiedy cos zaczyna się psuć, lepiej to wymienić, niestety żyjemy w tych pięknych czasach, że wszystko wymieniami na lepszy model. Bo tak jest łatwiej. Cierpimy bardzo długo, ale jednak z czasem godzimy się z tym odejściem. Podnosimy się i idziemy do przodu, jednak znów pojawia się ta osoba, kiedy mamy już wszystko poukładane. Chce do nas wrócić, a my naiwnie wierzymy, że będzie już zawsze pięknie i kolorowo. Jednak ona znowu odchodzi i przeżywamy to piekło po raz kolejny, po raz kolejny jesteśmy pozbawieni chęci do życia. Szepcząc przed snem tylko szczere: kocham, naprawdę kocham.

Jestem zbyt martwa  by żyć. teksty

kamyczek dodano: 29 września 2014

Jestem zbyt martwa, by żyć.

Niektóre drogi trzeba pokonywać... teksty

kamyczek dodano: 29 września 2014

Niektóre drogi trzeba pokonywać samotnie.
Autor cytatu: 691

Może czasami jestem egoistką  ale... teksty

kamyczek dodano: 29 września 2014

Może czasami jestem egoistką, ale muszę też myśleć o sobie, skoro nikt inny tego robi.

Uśmiechnij się  może świat się... teksty

kamyczek dodano: 28 września 2014

Uśmiechnij się, może świat się dzięki temu nie zmieni. Ale ja też się uśmiechnę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV