głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Najwspanialsza : ! teksty kamyczek dodał komentarz: Najwspanialsza :*! do wpisu 2 grudnia 2014
Chodź  namieszamy sobie w życiu... teksty

kamyczek dodano: 30 listopada 2014

Chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.
Autor cytatu: selektywnie

Mam kilku przyjaciół. Prawdziwych... teksty

kamyczek dodano: 30 listopada 2014

Mam kilku przyjaciół. Prawdziwych przyjaciół których nie da się niczym zastąpić, takich na zawsze, na każdy lepszy i gorszy dzień. Mam kilku przyjaciół i dobrze wiem, że mnie nie zawiodą. Robiłam tak wiele świństw, tak często ich zaniedbywałam, odtrącałam, mówiłam "nie dziś", "innym razem" "przepraszam, nie mam czasu" i śmiesznym jest że zawsze na mnie czekali. To wprost nie do opisania gdy siedzę na schodach przed domem i wiem że muszę mieć dwie zaparzone herbaty bo nie pozwolą mi zostać samej. Potrafimy śmieć się do rozpuku, płakać, milczeć, po prostu patrzeć i właśnie tym wyrazić wszystko. Mam kilku prawdziwych przyjaciół i Bóg jeden wie, że nie mogłabym mieć lepszych./bekla

Może kiedyś stanę się osobą... teksty

kamyczek dodano: 30 listopada 2014

Może kiedyś stanę się osobą, którą ktoś pokocha.

noc płynie pomału  nie umiem... teksty

kamyczek dodano: 28 listopada 2014

noc płynie pomału, nie umiem opisać żalu. wciąż cal po calu analiza tego nawału.

 Jesteś jak dzieciak trochę  wiesz?... teksty

kamyczek dodano: 27 listopada 2014

"Jesteś jak dzieciak trochę, wiesz? Pójdziesz ogolić nogi, wracasz cała we krwi. Cieszysz się jak widzisz balona. Wierzysz w miłość jak nikt inny i kochasz najmocniej na świecie. Przecież ty nie jesteś przystosowna do tego świata. Ciebie boli to, że ktoś krzywdzi, umiera, że są wypadki, jest zło, ludzie są zawistni, dziwki są tanie."
Autor cytatu: gieenka

 Nawet największy twardziel potrafi... teksty

kamyczek dodano: 26 listopada 2014

"Nawet największy twardziel potrafi płakać jak małe dziecko"
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

W pewnym momencie rozchodzą się... teksty

kamyczek dodano: 25 listopada 2014

W pewnym momencie rozchodzą się wszystkie drogi. W pewnym momencie wszystko co posiadasz, staje się tak obce i nieosiągalne. W pewnym momencie zostajesz z niczym, a zaraz potem odchodzą od Ciebie ludzie. W pewnym momencie zmienia się wszystko i zaczynają lecieć łzy, niczym wodospad. I nie możesz nic z tym zrobić i zdajesz sobie sprawę, że nie masz na to wszystko wpływu. Uśmiechasz się, śmiejesz, ale to jest obłudne. Prawdziwą sobą jesteś tylko w nocy, pod kołdrą, kiedy nikt Cię nie widzi.

Chodzi o to  by od siebie nie upaść... teksty

kamyczek dodano: 24 listopada 2014

Chodzi o to, by od siebie nie upaść za daleko jak te dwa łyse kamienie nad rzeką.

Męczy mnie myśl  że poznam kogoś... teksty

kamyczek dodano: 24 listopada 2014

Męczy mnie myśl, że poznam kogoś, kto stanie się dla mnie kimś więcej w momencie, gdy przestanę tęsknić za Tobą. Niestety wiem, że nie będę umiała z nim być dopóki nie będę wiedziała, że masz kogoś. Nie zostawię Cię samego, zranionego tylko dla swojego szczęścia tylko dlatego, że Cię kocham. Tak, wiem doskonale, że Ty nie poświęciłbyś się tak dla mnie, ale żeby zacząć życie z kimś innym muszę mieć pewność, że wykorzystaliśmy wszystkie szanse i nie mogliśmy razem być nawet jeżeli pokonalibyśmy wszystkie przeszkody./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

jak mam żyć  kiedy iść nie mamy... teksty

kamyczek dodano: 23 listopada 2014

jak mam żyć, kiedy iść nie mamy już dokąd i po co? jak dalej śnić, kiedy najgorsze koszmary przychodzą nocą?

Nie sądziłam  że mogłabym się... teksty

kamyczek dodano: 22 listopada 2014

Nie sądziłam, że mogłabym się tak bardzo do kogoś przywiązać. Nie wiedziałam, że szczęście innych może być ważniejsze od własnego..chociaż czasami to ono przynosi mnóstwo bólu. Jesteś nikim dla kogoś, kto dla Ciebie jest całym światem. Lepiej wziąć to na siebie, znienawidzić siebie za całokształt, nie ma sensu obwiniać innych, nawet jeśli to ich wina. Bez znaczenia, czy żyć z jedną blizną więcej. Jestem zbyt naiwna i każdy rani mnie zbyt mocno, podając cios za ciosem. Zniszczyli mnie oni, zniszczyło mnie życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV