głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamyczek Nie trzeba umrzeć aby przejść przez piekło. Przepraszam za to jak wyglądam. Przepraszam za to jaka jestem. Przepraszam za to że żyję. Przepraszam za to że nie m

kamyczek

kamyczek.moblo.pl
Nie trzeba umrzeć aby przejść przez piekło.
Nie trzeba umrzeć  aby przejść... teksty

kamyczek dodano: 6 stycznia 2015

Nie trzeba umrzeć, aby przejść przez piekło.

Przepraszam za to  jak wyglądam.... teksty

kamyczek dodano: 5 stycznia 2015

Przepraszam za to, jak wyglądam. Przepraszam za to, jaka jestem. Przepraszam za to, że żyję. Przepraszam za to, że nie mogę schudnąć. Przepraszam za to, że nie jestem idealną przyjaciółką. Przepraszam za to, że nie jestem idealną koleżanką. Przepraszam, że nie jestem idealną córką. Przepraszam, że wszystkich zawodzę. Przepraszam, że nie można na mnie polegać. Przepraszam, żejestem tylko problemem. Przepraszam za mój charakter. Przepraszam za to, że słabo się uczę. Przepraszam za wszystko. Jeśli tylko bym mogła, zmieniłabym to. Byłabym kimś idealnym dla Ciebie. Kimś, na kogo zwróciłbyś uwagę. Kimś, do kogo byś chętnie pisał. Byłabym kimś, kto Ci się podoba. Kimś, komu możesz zaufać. Kimś, komu mógłbys zaufać. Kimś, kto mógłby być Twoim marzeniem. Kimś, kto umiałby Cię rozśmieszyć. Ale nie jestem. Jestem kimś, o kim nawet przez chwilę nie pomyślisz. Kimś, kto jest dla Ciebie nikim. Kimś nieistiejącym w Twoim swiecie. Przepraszam.

Co wtedy  kiedy wszystko co kochasz... teksty

kamyczek dodano: 5 stycznia 2015

Co wtedy, kiedy wszystko co kochasz zaczyna Cię ranić?

Który to już rok obiecujesz sobie... teksty

kamyczek dodano: 4 stycznia 2015

Który to już rok obiecujesz sobie, że od następnego będzie lepiej? Który to już raz wmawiasz sobie, że od nowego roku wszystko się zmieni? Że staniesz się innym człowiekiem, że znajdziesz pracę, że przyłożysz się do nauki, że przeczytasz wreszcie tą książkę, że zadzwonisz do starej przyjaciółki, że przeprosisz za przeszłość, która tak naprawdę nigdy nie minęła? Który to już raz obiecujesz sobie zmiany, mimo że masz świadomość, że będzie tak, jak dotychczas? Który to już raz okłamujesz siebie? [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Kochać Cię to mieć w sercu cierń... teksty

kamyczek dodano: 3 stycznia 2015

Kochać Cię to mieć w sercu cierń i go z bólem czuć co dnia.

Może gdybym powiedziała mu jak... teksty

kamyczek dodano: 3 stycznia 2015

Może gdybym powiedziała mu jak bardzo go kocham wszystko wyglądałoby inaczej? Czy coś by to zmieniło? Ciężko żyć z ciężarem niewypowiedzianych słów. Ciężko żyć w ogóle, kiedy ciągle siedzi w głowie, a Ty nie jesteś w stanie nic robić. Ale to on jest Twoim uosobieniem szczęścia. To na jego widok serce wyrywa się z klatki piersiowej, a uśmiech sam rysuje się nie twarzy.

podpisz. teksty kamyczek dodał komentarz: podpisz. do wpisu 3 stycznia 2015
Umarłam z miłości. teksty

kamyczek dodano: 3 stycznia 2015

Umarłam z miłości.

  Czemu wszystkim w życiu się... teksty

kamyczek dodano: 2 stycznia 2015

- Czemu wszystkim w życiu się układa? - Nie wszystkim, zapomniałaś o mnie.

Zależy mi na nim bardziej niż na... teksty

kamyczek dodano: 2 stycznia 2015

Zależy mi na nim bardziej niż na reszcie tego skurwiałego świata.

Dlaczego każdy może być... teksty

kamyczek dodano: 1 stycznia 2015

Dlaczego każdy może być szczęśliwy oprócz mnie?

Może to prawda  że ktoś jest dla... teksty

kamyczek dodano: 1 stycznia 2015

Może to prawda, że ktoś jest dla nas pierwszą i ostatnią miłością? To o tej osobie chcemy zapomnieć, zaplątując się w przelotne zauroczenia, jednak wszystko wraca z podwojoną siłą. To do niego wracają Twoje myśli przed snem. Wiążesz z nim najpiękniejsze chwile swojego życia, jednak to one pozniej zabijają. Wbijają sztylet prosto w serce, a rana jest tak wielka, że nic nie może jej załagodzić. Jeśli ktoś zna ten ból, wie jak to utracić sens życia i nie chcieć go odnaleźć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV