głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamyczek Nie ma Cię przy mnie jesteś daleko. Bardzo tęsknię nie pytaj dlaczego. Czasami bywa też tak że każdy dzień wygląda jak piątek trzynastego. Chciałabym stąd uciec

kamyczek

kamyczek.moblo.pl
Nie ma Cię przy mnie jesteś daleko. Bardzo tęsknię nie pytaj dlaczego.
Nie ma Cię przy mnie  jesteś... teksty

kamyczek dodano: 27 stycznia 2015

Nie ma Cię przy mnie, jesteś daleko. Bardzo tęsknię, nie pytaj dlaczego.

Czasami bywa też tak  że każdy... teksty

kamyczek dodano: 26 stycznia 2015

Czasami bywa też tak, że każdy dzień wygląda jak piątek trzynastego.

Chciałabym stąd uciec  wyjechać.... teksty

kamyczek dodano: 26 stycznia 2015

Chciałabym stąd uciec, wyjechać. Zacząć wszystko od nowa, poznać nowych ludzi, nowe miejsca, przeżyć nowe, wspaniałe chwile. Chcę zniknąć z tego miejsca, które przesiąknięte jest bólem.

Nie zabijaj tej miłości   proszę... teksty

kamyczek dodano: 23 stycznia 2015

Nie zabijaj tej miłości, proszę ratuj to niechciane brzemię. Nie wykrwawiaj serca z uczuć, jeśli jeszcze nie wiesz czym jest miłość dla ciebie.

 Nieważne  co ci się przytrafia... teksty

kamyczek dodano: 22 stycznia 2015

"Nieważne, co ci się przytrafia, ważne, jak to wykorzystasz. Życie przypomina grę w pokera. Nie masz wpływu na to, jakie dostaniesz karty – ale tylko od ciebie zależy, jak rozegrasz partię. To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens. Nikt inny nie dysponuje tym, co ty – twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem. Arcydziełem. Pokaż całemu światu, jakim stworzono cię cudem..."

Prawda jest jedna. Jeśli coś jest... teksty

kamyczek dodano: 22 stycznia 2015

Prawda jest jedna. Jeśli coś jest prawdziwe, nigdy nie przestanie istnieć. Choćby ludzie nie odzywali się do siebie tygodniami, miesiącami, latami, zawsze ich drogi się krzyżują. Zawsze, nawet mimo ich woli, spotkają się i wtedy wszystko wraca. Jakby czas rozłąki nie był długi, a trwał tylko kilka godzin. Rozłąka zawsze umacnia uczucie.

Tyle tęsknot we mnie kwitnie. teksty

kamyczek dodano: 19 stycznia 2015

Tyle tęsknot we mnie kwitnie.

Nigdy nie mówmy za wiele. teksty

kamyczek dodano: 19 stycznia 2015

Nigdy nie mówmy za wiele.

Był miłością jej życia. Taką... teksty

kamyczek dodano: 18 stycznia 2015

Był miłością jej życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki.
Autor cytatu: claire

Ucieknijmy stąd  nie chcę już... teksty

kamyczek dodano: 18 stycznia 2015

Ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem.

Naucz się tego skurwysyństwa. Tej... teksty

kamyczek dodano: 17 stycznia 2015

Naucz się tego skurwysyństwa. Tej pieprzonej obojętności na wszystko. Na ludzi, na ich uczucia, na to, co czują, choć nie powinni. Naucz się pozorów, jak je stwarzać, utrzymać, nie pogubić się w trakcie ich trwania. Pokaż, jak kochać fałszywie, tak starannie to udawać. Jak grać na czyichś nadziejach, marzeniach, jak skutecznie je wykreować, by tak perfekcyjnie je zniszczyć, bez poczucia winy. Zrób z siebie zimną sukę, taką, która straci wrażliwość, zapomni, czym ona jest, co to znaczy. Zabij swoje uczucia, pozbaw się ich, byś nie uległa, by nie obudziło się w Tobie poczucie winy, i abyś nie pękła, nie wycofała się. Niszcz ludzi, tak, jak ja. Bądź zła, nadludzko szydercza, inna. Naucz się, naucz się wszystkiego, całego pozerstwa, przecież ja to tak idealnie potrafię.
Autor cytatu: sttoned

Czasami człowiek jest tak bezsilny... teksty

kamyczek dodano: 16 stycznia 2015

Czasami człowiek jest tak bezsilny, że siada w kącie ciemnego pokoju i po prostu płacze. Cóż, może taka kolej rzeczy? Może za każdy uśmiech trzeba zapłacić łzami? / u.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV