głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamyczek No powiedz to. Powiedz że Cię nie obchodzę że nigdy nie obchodziłam. Już mnie wkurwia to wszystko. Raz istnieję a innym razem nie. Częściej jednak nie. Cholerni

kamyczek

kamyczek.moblo.pl
No powiedz to. Powiedz że Cię nie obchodzę że nigdy nie obchodziłam. Już mnie wkurwia to wszystko.
No powiedz to. Powiedz  że Cię nie... teksty

kamyczek dodano: 16 marca 2015

No powiedz to. Powiedz, że Cię nie obchodzę, że nigdy nie obchodziłam. Już mnie wkurwia to wszystko.
Autor cytatu: mabelle

Raz istnieję  a innym razem nie.... teksty

kamyczek dodano: 15 marca 2015

Raz istnieję, a innym razem nie. Częściej jednak nie. Cholernie ciężko jest walczyć z całym pieprzonym, zakłamanym światem. Być tutaj samemu to jakiś horror. Potrzebuję ciepła, rozmowy, jakiegoś zainteresowania, przytulenia.

And when you're sitting with glass of... teksty

kamyczek dodano: 15 marca 2015

And when you're sitting with glass of wine, listening some classics, and thiking about the past, you can just smile and say : hell yea, this is only past. And you know what? Even if you would come to me with bouquet of roses and best bottle of wine on the Earth, it would doesn't matter. And this is the best felling on this planet - indifference. But it doesn't change fact that I miss you. As hell.

Ostatnio mam wrażenie  że... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

Ostatnio mam wrażenie, że urodziłam się tylko po to by słyszeć jaka to jestem głupia, beznadziejna i, że do niczego się nie nadaję. Nawet od własnej matki usłyszałam takie słowa, a to ogromny cios, ale przecież ja jestem ta najgorsza. Przecież to ja jestem tą gówniarą, która nie ma zmartwień tylko siedzi przy komputerze i nic nie robi. Ale czy zastanowiła się kiedyś co ja czuję? Nie, bo ona myśli tylko o sobie, może i daje mi dużo, ale ja nie chcę już nic, nie chce żadnej kasy, markowych butów, chcę tylko żeby czasami ze mną porozmawiała, pocieszyła mnie, a nie ciągle mnie krytykowała. Ale nie, to i tak moja wina, bo jestem taka beznadziejna i się urodziłam, przepraszam mamo, nie chciałam. / s.

ten kto kocha naprawdę  kocha w... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

ten kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu
Autor cytatu: ameetu

Skurwiel nie wiedział  że serce... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

Skurwiel nie wiedział, że serce można zatrzymać żalem. / Rover
Autor cytatu: gieenka

Bo widzisz  miłość nie przechodzi... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

Bo widzisz, miłość nie przechodzi ot tak. Można tylko kryć się z tym uczuciem, by nie stracić ukochanej osoby.

Zanim ukradniesz jej ostatni kolor ze... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

Zanim ukradniesz jej ostatni kolor ze snu, zanim, gdy na chwilę zamknie oczy, znikniesz – zabierz jej z ręki nóż.

Nigdy nie byłam zbyt dobry w tym... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

Nigdy nie byłam zbyt dobry w tym, żeby ważyć słowa.Nie potrafiłam słuchać ich rad, znowu pęka głowa. Nigdy nie byłam gotowa by żyć - tak jak chciałeś tego Ty, lepiej zostawmy w tyle zły czas. Dobrze mi z tym co mam, choć przede mną znowu pusty dom. Odejdź już, schowaj żal, przecież wszystko zabrał nam los. Dobrze mi, nie chce zmian, nie namówisz mnie kolejny raz. Dobrze jest, jedno wiem, że już nigdy nie wrócę tam. Zawsze widziałam w tym większy cel, dumę można schować. Naiwnie chciałam usłyszeć sens w twoich pustych słowach, zawsze myślałam, że mimo ran można w dobrą stronę biec.

Każdy kolejny  który pojawił się... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

Każdy kolejny, który pojawił się po Tobie, pytał o to samo. Dlaczego jestem tak negatywnie nastawiona na życie i na świat? Dlaczego zawsze przedwcześnie twierdzę i z góry zakładam, że coś się nie uda? Dlaczego nie otwieram się na ludzi? Dlaczego tak mało mówię o sobie? Dlaczego ciągle wmawiam innym i sobie samej, że nie szukam jak na razie silnego, męskiego ramienia? Dlaczego jestem tak wewnętrznie spierdolona? Dlaczego skrywam ból i nie pozwalam się z niego wyleczyć? Aż w końcu pada ostateczne i najbardziej trafne stwierdzenie - ktoś musiał cię bardzo zranić. I chciałoby się odpowiedzieć: zgadza się, kolego, kiedyś ktoś świadomie wyjął mi z klatki piersiowej serce i pozostawił z tą odrażająca nieprzepełnioną jakimkolwiek uczuciem pustką. Lecz próbując uniknąć lamentów i pocieszeń, odpowiadam tylko: ja po prostu taka już jestem, zupełnie bezuczuciowa i obojętna, chłodna od urodzenia. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Bądź z kimś kto zmieni Twoje... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

Bądź z kimś kto zmieni Twoje życie, nie tylko status na facebooku.

Ci  których kochamy nie umierają bo... teksty

kamyczek dodano: 14 marca 2015

Ci, których kochamy nie umierają bo miłość jest nieśmiertelna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV