głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamyczek Słyszysz jakiś kawałek i nagle w oczach masz łzy. Wtdey już wiesz że czeka Cię długa noc. Noc pieprzonych sentymentów . Znasz to ? Zostań potrzebuję Cię tu. Sie

kamyczek

kamyczek.moblo.pl
Słyszysz jakiś kawałek i nagle w oczach masz łzy. Wtdey już wiesz że czeka Cię długa noc. Noc pieprzonych sentymentów . Znasz to ?
Słyszysz jakiś kawałek i nagle w... teksty

kamyczek dodano: 19 kwietnia 2015

Słyszysz jakiś kawałek i nagle w oczach masz łzy. Wtdey już wiesz , że czeka Cię długa noc. Noc pieprzonych sentymentów . Znasz to ?
Autor cytatu: selektywnie

Zostań  potrzebuję Cię tu. teksty

kamyczek dodano: 18 kwietnia 2015

Zostań, potrzebuję Cię tu.

Siedzę  płaczę  jestem... teksty

kamyczek dodano: 17 kwietnia 2015

Siedzę, płaczę, jestem załamana...ale kogo to obchodzi ?

Oszukuję wszystkich dookoła. Udaję... teksty

kamyczek dodano: 17 kwietnia 2015

Oszukuję wszystkich dookoła. Udaję twardą, jakby wszystko co się dzieje mnie nie ruszało, ale tak nie jest. To wszystko cholernie boli, wszystko, słowa, czyny. Mówisz, że szczęście mam blisko, ale z niego nie korzystam. Nie można uszczesliwić kogoś, kosztem swojego szczęścia.

Przyjaciel to osoba od której nie... teksty

kamyczek dodano: 15 kwietnia 2015

Przyjaciel to osoba od której nie wymagasz by Cię kochała, bo i tak Cię kocha. Nie wymagasz by przy Tobie była, bo i tak przy Tobie jest. Nie wymagasz, żeby z Tobą płakała, bo i tak płacze. Nie wymagasz zaproszeń, bo zawsze czujesz się zaproszony. Przyjaciel to osoba, która nigdy nie będzie chciała Cię zranić. Przyjaciel jest bezinteresowny. To nie tylko wspólne imprezy, zdjęcia czy dobra zabawa. To też upijanie się do nieprzytomności na smutno, ocieranie sobie wzajemnie łez i pójscie za sobą nawet w najgorsze bagno - to ta świadomość , że co by się nie działo - masz zawsze wsparcie przyjaciel
Autor cytatu: otherr

U mnie dobrze  we mnie źle. teksty

kamyczek dodano: 15 kwietnia 2015

U mnie dobrze, we mnie źle.

A może płakała  ponieważ... teksty

kamyczek dodano: 15 kwietnia 2015

A może płakała, ponieważ zawaliło się jej życie? Pierwszy lub kolejny raz? Pewnie tak, ponieważ tak się płacze, gdy kogoś się bardzo kocha albo kocha, a kochać nie powinno. Z bezsilności się wtedy płacze. Bardziej niż ze smutku lub bólu.

Co robi dziewczyna  której właśnie... teksty

kamyczek dodano: 14 kwietnia 2015

Co robi dziewczyna, której właśnie złamano serce? To proste: gada przez telefon z przyjaciółką, pochłania czekoladę i całymi dniami rozpamiętuje swoje nieszczęście. Ale musi wziąć się w garść, chociażby po to, żeby przeżyć. Nici intrygi z przeszłości także dziś splatają się w zabójczą sieć. Musi stanąć do walki o prawdę, miłość i własne życie.

Jestem kimś  o kim nawet przez... teksty

kamyczek dodano: 14 kwietnia 2015

Jestem kimś, o kim nawet przez chwilę nie pomyślisz.

Każdy dba o własne szczęście. teksty

kamyczek dodano: 12 kwietnia 2015

Każdy dba o własne szczęście.

Ciągle wierzyłam  że będziemy... teksty

kamyczek dodano: 12 kwietnia 2015

Ciągle wierzyłam, że będziemy przyjaciółkami na zawsze. Zawsze wysłuchiwałam z anielską cierpliwością jej zmartwień, radości i miłości, często kosztem mojego humoru i zszarganych nerwów. Ja przyznam, że nie zawsze mogłam na nią liczyć. Mimo to uważałam ją za przyjaciółkę. Było fajnie, ale pojawił się ktoś trzeci.

To  że jesteś samotny zauważasz... teksty

kamyczek dodano: 12 kwietnia 2015

To, że jesteś samotny zauważasz dopiero wtedy gdy przeszukujesz listę kontaktów i widzisz, że tak naprawdę porozmawiać możesz tylko sam ze sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV