głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace Tamtego dnia nie pomyślała o konsekwencjach. Nawet nie przyszło jej do głowy że będzie musiała tyle za to zapłacić. I chcę z Tobą jadać śniadania chcę budzić si

kace

kace.moblo.pl
Tamtego dnia nie pomyślała o konsekwencjach. Nawet nie przyszło jej do głowy że będzie musiała tyle za to zapłacić.
Tamtego dnia nie pomyślała o... teksty

kace dodano: 21 grudnia 2012

Tamtego dnia nie pomyślała o konsekwencjach. Nawet nie przyszło jej do głowy, że będzie musiała tyle za to zapłacić.

I chcę z Tobą jadać śniadania... teksty

kace dodano: 21 grudnia 2012

I chcę z Tobą jadać śniadania, chcę budzić się przy Tobie, chcę prać Twoje ubrania, chcę Ci gotować, chcę się z Tobą kłócić, chcę Ci zabierać kołdrę, chcę chodzić nad ranem w Twojej koszulce, chcę czekać z kotem aż wrócisz z pracy, chcę mieć z Tobą dzieci i oglądać z Tobą filmy. Chcę Cię, tak po prostu. / maniia

wyobraź sobie taką scenę :... teksty

kace dodano: 21 grudnia 2012

wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną. Dookoła Was biegają wnuki, dzieci przygotowują obiad a Wy po prostu siedzicie z herbatą w dłoni trzymając się za ręce. A teraz zdaj sobie sprawę że przy fragmencie o mężu Ty pomyślałaś o Nim. Teraz się uśmiechasz i rozumiesz, że nie jest Ci obojętny. / maniia

poradziłabym sobie bez Ciebie.... teksty

kace dodano: 21 grudnia 2012

poradziłabym sobie bez Ciebie. przecież potrafię wymienić żarówkę, wbić do ściany gwoździa, a nawet rozpalić sobie w piecu. tylko wiesz... cholera, sama się nie przytulę, nie pocałuję w czoło. sama po prostu nie będę tak szczęśliwa, jak przy Tobie. / 2rainbows.
Autor cytatu: 2rainbows

chcesz wiedzieć jak wygląda każdy... teksty

kace dodano: 21 grudnia 2012

chcesz wiedzieć jak wygląda każdy mój piątkowy wieczór ? siadam w kącie z kocem, laptopem i telefon obok. nie chcę z nikim rozmawiać, łzy spływają mi po policzkach. co chwilę spoglądam na telefon mając nadzieję, że jednak Ci zależy. ale nie zależy i to boli najbardziej.
Autor cytatu: whistle

nie kochaj mnie za pięknie... teksty

kace dodano: 21 grudnia 2012

nie kochaj mnie za pięknie pomalowane, długie rzęsy - kochaj mnie za oczy, te zapłakane, czy niewyspane. nie kochaj mnie za loczki - kochaj mnie za naturalny nieład na głowie. nie kochaj mnie za wygląd na imprezie - kochaj mnie za rozciągnięty dres i dużą bluzę, gdy siedzę w domu. nie kochaj mnie za słodkie słówka - kochaj mnie za 'kurwa', które podobno tak fajnie przeciągam. nie kochaj mnie za kulturalne zachowanie na kameralnym przyjęciu - kochaj mnie za tańczenie w płatkach śniegu, z butelką wódki. nie kochaj mnie za to jaka bywam - a za to jaka jestem. / veriolla
Autor cytatu: 2rainbows

 Czuła się przy nim tak... teksty

kace dodano: 12 grudnia 2012

`Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim innym na świecie.

to cudowne jakim szczęściem dla nas... teksty

kace dodano: 12 grudnia 2012

to cudowne jakim szczęściem dla nas może być obecność drugiej osoby.
Autor cytatu: whistle

  dlaczego ze sobą zerwaliście?... teksty

kace dodano: 12 grudnia 2012

- dlaczego ze sobą zerwaliście? przestałaś go kochać? - nie przestałam, prawdopodobnie nigdy nie przestanę. ale wiesz, wykorzystał moje zaufanie a związek bez zaufania nie ma prawa funkcjonować.
Autor cytatu: whistle

mogłeś mi powiedzieć  że kiedyś... teksty

kace dodano: 12 grudnia 2012

mogłeś mi powiedzieć, że kiedyś odejdziesz. przyzwyczajałabym się, nauczyłam bym się funkcjonować bez Twoich pocałunków i ciepłych dłoni, bez wieczornego 'dobranoc skarbie, kocham cie'. zniosłabym to na pewno lepiej.
Autor cytatu: whistle

minęło trochę czasu od naszego... teksty

kace dodano: 12 grudnia 2012

minęło trochę czasu od naszego rozstania, pewnego dnia zatrzymał mnie, opierając o ścianę. - czego chcesz ? - proszę, daj nam jeszcze jedną szansę. tęsknie za tobą. - spojrzałam w jego oczy, faktycznie, tęsknił. - możesz mnie pocałować ? - zaskoczyłam go tym pytaniem, ale zrobił tak jak chciałam. - tak jak myślałam, nie poczułam nic. - spojrzałam na niego ostatni raz i odeszłam.
Autor cytatu: whistle

co czułam kiedy się rozstawaliśmy... teksty

kace dodano: 12 grudnia 2012

co czułam kiedy się rozstawaliśmy ? nie potrafiłam wypowiedzieć żadnego słowa, patrzyłam ale nie mówiłam. widziałam jak z każdym krokiem jest dalej, aż w końcu znikł. upadłam na kolana, płakałam, waliłam dłońmi o ziemię do krwi a później położyłam się w jednej pozycji, leżałam tak przez kilka godzin. nie reagowałam na wibracje telefonu, pukanie do drzwi. chciałam umrzeć.
Autor cytatu: whistle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV