głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace i może stoisz właśnie w kuchni robiąc sobie kolacje i wspominasz te dni kiedy razem robiliśmy kawę. może siedzisz przed telewizorem i z tęsknotą spoglądasz na f

kace

kace.moblo.pl
i może stoisz właśnie w kuchni robiąc sobie kolacje i wspominasz te dni kiedy razem robiliśmy kawę. może siedzisz przed telewizorem i z tęsknotą spoglądasz na fotel w k
i może stoisz właśnie w kuchni... teksty

kace dodano: 1 maja 2013

i może stoisz właśnie w kuchni robiąc sobie kolacje i wspominasz te dni, kiedy razem robiliśmy kawę. może siedzisz przed telewizorem i z tęsknotą spoglądasz na fotel w którym zawsze się topiłam. może siedzisz przed kompem a na ekranie wyświetla Ci się nasze zdjęcie, może siedzisz i zastanawiasz się, co nam umknęło przy upływie czasu. może wchodzisz właśnie do pokoju, zapalasz światło, spoglądasz na łóżko, podchodzisz, zaciągasz się zapachem moich perfum zostawionych na poduszce i zatrzymujesz na moment swoje życie. może 'kocham ją" cicho odbija Ci się w głowie. / 2rainbows.

I co pewnie czekałeś aż napiszę... teksty

kace dodano: 1 maja 2013

I co pewnie czekałeś aż napiszę pierwsza. Zawsze to robiłam, ale to się skończyło. Wszystko się skończyło. Wiele zrozumiałam przez ten cały, cholerny , pusty czas bez Ciebie. Jesteś zwykłym dupkiem, który pewnego dnia zostanie z niczym. Dlaczego? Bo nie potrafisz kochać. Umiesz jedynie zadawać ból i odrzucać osoby, które chcą dać Ci szczęście. To koniec. A teraz zamiast płakać, mówiąc jak mi Ciebie brakuje, mogę śmiało mówić z uśmiechem na twarzy, że już Cię nie kocham. I jestem tego pewna. Jestem szczęśliwa. Nigdy już nie sprawisz, że zacznę płakać. Nigdy. Nawet nie próbuj wracać. Nie ma już tu miejsca dla Ciebie.

Widziałam w twoich oczach tamten... teksty

kace dodano: 28 kwietnia 2013

Widziałam w twoich oczach tamten blask, Kiedy mówiłeś: "kocham" pierwszy raz.

Nigdy nie jest za późno na... teksty

kace dodano: 28 kwietnia 2013

Nigdy nie jest za późno na przeprosiny, czasem jest tylko zbyt późno, żeby wybaczyć.

 Samotność to coś  czego nie da... teksty

kace dodano: 28 kwietnia 2013

"Samotność to coś, czego nie da się znieść. Można ją lubić. Można zaakceptować. Ale nie ma na tym świecie osoby, która tak zwyczajnie mogłaby ją znieść. Bo samotność - taka, czy inna - to po prostu skutek odrzucenia przez społeczeństwo. Albo przez jednego człowieka." Bard od Siedmiu Boleści/Kruk

nie pozwól by twoje życie straciło... teksty

kace dodano: 28 kwietnia 2013

nie pozwól by twoje życie straciło sens przez osobę która po prostu nie była ciebie warta

 Trzeba bardzo uważać  na to co nas... teksty

kace dodano: 25 kwietnia 2013

"Trzeba bardzo uważać, na to co nas otacza ponieważ czasami, niespodziewanie coś może osłodzić nam życie."

nim napiszesz do niego zastanów się... teksty

kace dodano: 20 kwietnia 2013

nim napiszesz do niego zastanów się czy tęsknisz za nim czy za byciem dla kogoś ważną.

pamiętaj  że zawsze jest ciężko... teksty

kace dodano: 20 kwietnia 2013

pamiętaj, że zawsze jest ciężko, zanim zacznie być pięknie

Aby człowiek mógł być zadowolony... teksty

kace dodano: 20 kwietnia 2013

Aby człowiek mógł być zadowolony z życia, jednym z najistotniejszych warunków jest, aby był przekonany, ze ma ono jakiś sens, jakąś wartość.

  zostawiłeś mnie samą pamiętasz?... teksty

kace dodano: 9 kwietnia 2013

` zostawiłeś mnie samą pamiętasz? Płakałam, patrząc jak odchodzisz, a Ty ani w ułamku sekundy nawet nie pomyślałeś o tym, żeby się odwrócić. Prosiłam Cię o to abyś był przy mnie, a Ty wtedy powiedziałeś że już nic nie czujesz. Cierpiałam tak mocno, wiesz? A teraz chcesz wrócić? Akurat teraz, kiedy ja wreszcie nauczyłam się życia bez Ciebie? Chciałabym dać nam szansę, ale wszystko mówi mi aby potraktować Cię tak jak Ty mnie. Jak zupełne nic. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

  już chyba pogodziłam się z tym... teksty

kace dodano: 9 kwietnia 2013

` już chyba pogodziłam się z tym, że go nie ma. Dziś nawet spotykałam go idąc chodnikiem. Coś tam pomyślałam, lekko zabolało, przyszedł ten dziwny stan nienawiści i tyle. Podejrzewam, że to uczucie jakby zastygło we mnie. On odebrał mi szansę na rozwój tej miłości więc to była tylko kwestia czasu. Już nie cierpię, już nie. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV