głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace zostawiłeś mnie samą pamiętasz? Płakałam patrząc jak odchodzisz a Ty ani w ułamku sekundy nawet nie pomyślałeś o tym żeby się odwrócić. Prosiłam Cię o to abyś

kace

kace.moblo.pl
zostawiłeś mnie samą pamiętasz? Płakałam patrząc jak odchodzisz a Ty ani w ułamku sekundy nawet nie pomyślałeś o tym żeby się odwrócić. Prosiłam Cię o to abyś był pr
  zostawiłeś mnie samą pamiętasz?... teksty

kace dodano: 9 kwietnia 2013

` zostawiłeś mnie samą pamiętasz? Płakałam, patrząc jak odchodzisz, a Ty ani w ułamku sekundy nawet nie pomyślałeś o tym, żeby się odwrócić. Prosiłam Cię o to abyś był przy mnie, a Ty wtedy powiedziałeś że już nic nie czujesz. Cierpiałam tak mocno, wiesz? A teraz chcesz wrócić? Akurat teraz, kiedy ja wreszcie nauczyłam się życia bez Ciebie? Chciałabym dać nam szansę, ale wszystko mówi mi aby potraktować Cię tak jak Ty mnie. Jak zupełne nic. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

  już chyba pogodziłam się z tym... teksty

kace dodano: 9 kwietnia 2013

` już chyba pogodziłam się z tym, że go nie ma. Dziś nawet spotykałam go idąc chodnikiem. Coś tam pomyślałam, lekko zabolało, przyszedł ten dziwny stan nienawiści i tyle. Podejrzewam, że to uczucie jakby zastygło we mnie. On odebrał mi szansę na rozwój tej miłości więc to była tylko kwestia czasu. Już nie cierpię, już nie. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

  poznanie kompletnie całego Ciebie... teksty

kace dodano: 9 kwietnia 2013

` poznanie kompletnie całego Ciebie zajęło mi niemalże równe trzy lata. Przez okrągłe trzy lata z dnia na dzień zawodziłam się na Tobie coraz bardziej, okłamywałeś mnie coraz częściej, płakałam coraz dłużej, kochałam coraz mocniej, ufałam coraz mniej, dowiadywałam się o Tobie coraz więcej. I nawet jeśli teraz bardzo cierpię bo jednak przeszłam bardzo wiele, ale chyba było warto. Przynajmniej przez te trzy lata nauczyłam się rozpoznawać przez telefon jak ktoś jest naćpany. Umiem w ułamku sekundy ogarnąć gdy ktoś kłamie. Bardzo szybko dociera do mnie kiedy ktoś przestaje kochać. Oprócz tego znam Cię na pamięć, na wylot, najbardziej jak tylko można poznać człowieka. Teraz pozostaje mi tylko żałować Twojej dziewczyny i czekając, obserwować ile czasu będzie jej potrzeba na przekonanie się o Twoim skurwysyństwie. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

A Książę zapomniał  że miał... teksty

kace dodano: 7 kwietnia 2013

A Książę zapomniał, że miał kochać Księżniczkę ... / ineeedyoouu
Autor cytatu: ineeedyoouu

Siedziała na łóżku  owinięta... teksty

kace dodano: 7 kwietnia 2013

Siedziała na łóżku, owinięta kocem z gorąca herbatą w ręce i wspomnieniami. Nagle usłyszała dźwięk dzwonka, który miała ustawiony w telefonie, kiedy ktoś wykonywał połączenie do niej. Odebrała. Usłyszała jego głos, który łamał się przy każdym słowie. Czekała tylko na jedno słowo 'przepraszam', kiedy je usłyszała a do tego jeszcze 'wróć do mnie, bo jak Ciebie nie ma w moim życiu, to nie ma nic, jest pustka' była w siódmym niebie. Po tych właśnie słowach, jej cały świat się zmienił. Jej cały świat wrócił.
Autor cytatu: samotnacisza

Mrugnęłam powiekami a Ona... teksty

kace dodano: 7 kwietnia 2013

Mrugnęłam powiekami a Ona zniknęła. Znowu odwiedziła mnie jako Anioł. [ ciamciaa ♥ ]

'Jestem pewna  że zatęsknisz.Może... teksty

kace dodano: 2 kwietnia 2013

'Jestem pewna, że zatęsknisz.Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu.Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu.Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko.Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.'
Autor cytatu: selektywnie

Przestań się łudzić  on nie... teksty

kace dodano: 2 kwietnia 2013

Przestań się łudzić, on nie wróci, powiedział co chciał powiedzieć i zrobił co chciał, nic nie działo się tutaj przez przypadek, wszystko przemyślane, a Twoje łzy nie zmienią tu niczego, a tylko dadzą mu satysfakcję. Więc przestań płakać i mówić o tym jak Ci źle, ciesz się życiem i bawi się tymi frajerami, tak samo jak oni bawią się nami.

Pamiętasz mój dotyk kiedy... teksty

kace dodano: 2 kwietnia 2013

Pamiętasz mój dotyk kiedy trzymaliśmy się za ręce, smak moich ust kiedy zachłannie łączyły się z Twoimi, mój wzrok który skierowany był tylko i wyłącznie dla Ciebie, nasze przyśpieszony oddechy i mocne bicie serc? Bo ja pamiętam doskonale i cholernie za tym tęsknię, przez co ciężko mi uwierzyć, że tak po prostu już nie pamiętasz.

Widzę Twój wzrok  kiedy myślisz... teksty

kace dodano: 2 kwietnia 2013

Widzę Twój wzrok, kiedy myślisz że nie patrzę, wciąż coś do mnie czujesz kotku.

A kiedy Go obejmowała  zamykała... teksty

kace dodano: 31 marca 2013

A kiedy Go obejmowała, zamykała oczy ze szczęścia. ;***

recepta na szczęście jest banalnie... teksty

kace dodano: 29 marca 2013

recepta na szczęście jest banalnie prosta wystarczy docenić to co się ma a nie przejmować się tym czego w danym momencie brakuję / i.need.you

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV