głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace Samotność to coś czego nie da się znieść. Można ją lubić. Można zaakceptować. Ale nie ma na tym świecie osoby która tak zwyczajnie mogłaby ją znieść. Bo samotn

kace

kace.moblo.pl
Samotność to coś czego nie da się znieść. Można ją lubić. Można zaakceptować. Ale nie ma na tym świecie osoby która tak zwyczajnie mogłaby ją znieść. Bo samotność t
 Samotność to coś  czego nie da... teksty

kace dodano: 28 kwietnia 2013

"Samotność to coś, czego nie da się znieść. Można ją lubić. Można zaakceptować. Ale nie ma na tym świecie osoby, która tak zwyczajnie mogłaby ją znieść. Bo samotność - taka, czy inna - to po prostu skutek odrzucenia przez społeczeństwo. Albo przez jednego człowieka." Bard od Siedmiu Boleści/Kruk

nie pozwól by twoje życie straciło... teksty

kace dodano: 28 kwietnia 2013

nie pozwól by twoje życie straciło sens przez osobę która po prostu nie była ciebie warta

 Trzeba bardzo uważać  na to co nas... teksty

kace dodano: 25 kwietnia 2013

"Trzeba bardzo uważać, na to co nas otacza ponieważ czasami, niespodziewanie coś może osłodzić nam życie."

nim napiszesz do niego zastanów się... teksty

kace dodano: 20 kwietnia 2013

nim napiszesz do niego zastanów się czy tęsknisz za nim czy za byciem dla kogoś ważną.

pamiętaj  że zawsze jest ciężko... teksty

kace dodano: 20 kwietnia 2013

pamiętaj, że zawsze jest ciężko, zanim zacznie być pięknie

Aby człowiek mógł być zadowolony... teksty

kace dodano: 20 kwietnia 2013

Aby człowiek mógł być zadowolony z życia, jednym z najistotniejszych warunków jest, aby był przekonany, ze ma ono jakiś sens, jakąś wartość.

  zostawiłeś mnie samą pamiętasz?... teksty

kace dodano: 9 kwietnia 2013

` zostawiłeś mnie samą pamiętasz? Płakałam, patrząc jak odchodzisz, a Ty ani w ułamku sekundy nawet nie pomyślałeś o tym, żeby się odwrócić. Prosiłam Cię o to abyś był przy mnie, a Ty wtedy powiedziałeś że już nic nie czujesz. Cierpiałam tak mocno, wiesz? A teraz chcesz wrócić? Akurat teraz, kiedy ja wreszcie nauczyłam się życia bez Ciebie? Chciałabym dać nam szansę, ale wszystko mówi mi aby potraktować Cię tak jak Ty mnie. Jak zupełne nic. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

  już chyba pogodziłam się z tym... teksty

kace dodano: 9 kwietnia 2013

` już chyba pogodziłam się z tym, że go nie ma. Dziś nawet spotykałam go idąc chodnikiem. Coś tam pomyślałam, lekko zabolało, przyszedł ten dziwny stan nienawiści i tyle. Podejrzewam, że to uczucie jakby zastygło we mnie. On odebrał mi szansę na rozwój tej miłości więc to była tylko kwestia czasu. Już nie cierpię, już nie. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

  poznanie kompletnie całego Ciebie... teksty

kace dodano: 9 kwietnia 2013

` poznanie kompletnie całego Ciebie zajęło mi niemalże równe trzy lata. Przez okrągłe trzy lata z dnia na dzień zawodziłam się na Tobie coraz bardziej, okłamywałeś mnie coraz częściej, płakałam coraz dłużej, kochałam coraz mocniej, ufałam coraz mniej, dowiadywałam się o Tobie coraz więcej. I nawet jeśli teraz bardzo cierpię bo jednak przeszłam bardzo wiele, ale chyba było warto. Przynajmniej przez te trzy lata nauczyłam się rozpoznawać przez telefon jak ktoś jest naćpany. Umiem w ułamku sekundy ogarnąć gdy ktoś kłamie. Bardzo szybko dociera do mnie kiedy ktoś przestaje kochać. Oprócz tego znam Cię na pamięć, na wylot, najbardziej jak tylko można poznać człowieka. Teraz pozostaje mi tylko żałować Twojej dziewczyny i czekając, obserwować ile czasu będzie jej potrzeba na przekonanie się o Twoim skurwysyństwie. / abstractiions.
Autor cytatu: abstractiions

A Książę zapomniał  że miał... teksty

kace dodano: 7 kwietnia 2013

A Książę zapomniał, że miał kochać Księżniczkę ... / ineeedyoouu
Autor cytatu: ineeedyoouu

Siedziała na łóżku  owinięta... teksty

kace dodano: 7 kwietnia 2013

Siedziała na łóżku, owinięta kocem z gorąca herbatą w ręce i wspomnieniami. Nagle usłyszała dźwięk dzwonka, który miała ustawiony w telefonie, kiedy ktoś wykonywał połączenie do niej. Odebrała. Usłyszała jego głos, który łamał się przy każdym słowie. Czekała tylko na jedno słowo 'przepraszam', kiedy je usłyszała a do tego jeszcze 'wróć do mnie, bo jak Ciebie nie ma w moim życiu, to nie ma nic, jest pustka' była w siódmym niebie. Po tych właśnie słowach, jej cały świat się zmienił. Jej cały świat wrócił.
Autor cytatu: samotnacisza

Mrugnęłam powiekami a Ona... teksty

kace dodano: 7 kwietnia 2013

Mrugnęłam powiekami a Ona zniknęła. Znowu odwiedziła mnie jako Anioł. [ ciamciaa ♥ ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV