głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kaatee18 “Raz w życiu spotyka się taką osobę na swojej drodze z którą chce się iść pomimo wszystko przez ten nieobliczalny świat. Raz w życiu kocha się tą prawdziwą miło

kaatee18

kaatee18.moblo.pl
“Raz w życiu spotyka się taką osobę na swojej drodze z którą chce się iść pomimo wszystko przez ten nieobliczalny świat. Raz w życiu kocha się tą prawdziwą miłością któ
“Raz w życiu spotyka się taką... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Raz w życiu spotyka się taką osobę na swojej drodze, z którą chce się iść pomimo wszystko przez ten nieobliczalny świat. Raz w życiu kocha się tą prawdziwą miłością, która w sercu na zawsze zostawia ślad. Bo tylko raz, ten jedyny raz ta miłość sprawia, że pojawia się szczęście, siła do życia bez względu na to co się stanie. Ty jesteś moim szczęściem, mą bezcenną miłością. Bądź ze mną i mnie kochaj już zawsze.”

“Twoja miłość czyni mnie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Twoja miłość czyni mnie najpiękniejszą kobietą na świecie.”

“Lubię gdy na mnie patrzysz... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Lubię gdy na mnie patrzysz, dodajesz mi wiary w siebie.”

“Nade wszystko kocham Jego słowa.... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Nade wszystko kocham Jego słowa. To jak do mnie mówi, dzieli się ze mną wszystkimi myślami i uczuciami. Rozmowa z Mim jest tym czego potrzebuję najbardziej. Od zawsze wiedziałam, że mogę mu powiedzieć wszystko. Jest dla mnie oparciem, najwspanialszym przyjacielem, wiernym słuchaczem, pierwszą prawdziwą miłością.”

“I tylko Twój uśmiech pcha mnie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.”

“Tylko wtedy dam sobie radę. Kiedy... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Tylko wtedy dam sobie radę. Kiedy Ty będziesz ze mną.”

“Chce z Tobą spędzić życie  bo... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Chce z Tobą spędzić życie, bo przy Tobie ono smakuje najlepiej.”

“Piękno jest tym  co czujesz... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach.”

“To słodkie  kiedy ktoś wie o... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“To słodkie, kiedy ktoś wie o Tobie nawet najdrobniejsze szczegóły. Nie dlatego, że bezustannie mu przypominasz, ale dlatego, że po prostu zwraca na to uwagę.”

...    Za nic na świecie nie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

... Za nic na świecie nie zamieniłabym tego wszystkiego, Ciebie, jesteś bezcenny i bezkonkurencyjny. Chcę jeszcze więcej tych dni, miesięcy, lat, bo z nikim innym nie dogaduję się tak jak z Tobą, przy nikim innym nie jestem tak sobą, jak przy Tobie. Nie wiem co bym bez tego zrobiła, bez tych smsów na dobranoc, bez Twojego głosu, uśmiechu, bez Twojego spojrzenia, pocałunku, zapachu, dotyku.” Dziękuję! ♥ ♥ ♥ ♥

...Dziękuję za wszystko  za to kim... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

...Dziękuję za wszystko, za to kim się stałam przy Tobie, za to, że nauczyłam się do pewnych spraw podchodzić z dystansem, nie przejmować się plotkami i tym co mówią o nas ludzie którzy nas wgl nie znają. Za każde wspomnienie, za każdy Twój uśmiech, za Twoje foszki, za to, że się tak bardzo starasz każdego dnia, bym była szczęśliwa, za to, że nigdy się nie poddaliśmy, że daliśmy razem radę jestem Ci wdzięczna i będę do końca życia. Kocham Cie i jesteś całym moim światem. Po prostu dla mnie to coś wyjątkowego, to że nie potrafimy wytrzymać bez siebie jednego głupiego dnia, to że tak bardzo nam na sobie zależy. (...)

“21 miesięcy  nie zawsze... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“21 miesięcy, nie zawsze kolorowych, były wzloty i upadki, był płacz i radość, ale nigdy przez ten cały czas nie straciłam wiary w to jak mocno Cię kocham i potrzebuję. Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że się tak zakocham, że jakiś chłopak będzie w stanie tak bardzo zawrócić mi w głowie. To jest coś cudownego, coś czego nie umiem opisać, kiedy wiesz, że ktoś kocha Cię pomimo Twoich miliona wad, kiedy możesz zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, pogadać, wyżalić się, kiedy masz u swego boku osobę która się o Ciebie troszczy, martwi, która myśli o Tobie, która zawsze jest gdy jej potrzebujesz, która chroni Cię przed wszystkim, osoba przy której czujesz się wyjątkowo i bezpiecznie. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał, to wszystko minęło tak szybko (...)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV