głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kaatee18 „Nie poddawaj się nie zatrzymuj się w rozwoju hojnie dziel się tym co posiadasz tak byś pod koniec życia mógł spojrzeć wstecz i powiedzieć: Dałem z siebie wszys

kaatee18

kaatee18.moblo.pl
„Nie poddawaj się nie zatrzymuj się w rozwoju hojnie dziel się tym co posiadasz tak byś pod koniec życia mógł spojrzeć wstecz i powiedzieć: Dałem z siebie wszystko.”
„Nie poddawaj się  nie zatrzymuj... teksty

kaatee18 dodano: 28 luty 2015

„Nie poddawaj się, nie zatrzymuj się w rozwoju, hojnie dziel się tym, co posiadasz, tak byś pod koniec życia mógł spojrzeć wstecz i powiedzieć: Dałem z siebie wszystko.”/ Nick Vujicic „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!”

 Tak  możesz być wszystkim dla... teksty

kaatee18 dodano: 27 luty 2015

"Tak, możesz być wszystkim dla mnie. Wierzę w ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach." /Stanisław Ignacy Witkiewicz "622 upadki Bunga, czyli demoniczna kobieta"

takie same sny masz ty i ja    nie... teksty

kaatee18 dodano: 27 luty 2015

takie same sny masz ty i ja - nie chcę wiele, choć wszystko chcę brać..

I love you. I am who I am because of... teksty

kaatee18 dodano: 27 luty 2015

I love you. I am who I am because of you. You are every reason, every hope, and every dream I've ever had, and no matter what happens to us in the future, everyday we are together is the greatest day of my life. I will always be yours.

' Uwielbiam gdy leżysz obok mnie... teksty

kaatee18 dodano: 27 luty 2015

' Uwielbiam gdy leżysz obok mnie, gdy mnie obejmujesz. Uwielbiam wsłuchiwać się w bicie Twojego serca. Uwielbiam widzieć Cię bez koszulki. Uwielbiam gdy mnie całujesz, gdy mnie dotykasz, gdy jesteś blisko.'

„Jak zdefiniować nadzieję? To... teksty

kaatee18 dodano: 27 luty 2015

„Jak zdefiniować nadzieję? To stan, w którym rodzą się marzenia. To głos Twojego życiowego calu. Głos, który mówi do Ciebie i zapewnia Cię, że to, co dzieje się wokół, nie powinno przesądzać o tym, jak się czujesz. Być może nie masz wpływu na okoliczności zewnętrzne, ale pamiętaj, że zawsze możesz zdecydować, jak na nie zareagujesz.”/Nick Vujicic „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!”

„Czasem człowiek dokonuje w życiu... teksty

kaatee18 dodano: 27 luty 2015

„Czasem człowiek dokonuje w życiu wyboru, a czasem to wybór stwarza człowieka.”/Gayle Forman „Zostań, jeśli kochasz”

Kiedy pojawiają się problemy  nie... teksty

kaatee18 dodano: 27 luty 2015

Kiedy pojawiają się problemy, nie poddawaj się im ani przed nimi nie uciekaj. Spróbuj właściwie ocenić sytuację, poszukaj odpowiedniego rozwiązania i ufaj, że cokolwiek się wydarzy- wszystko współdziała ku dobremu. Cierpliwość popłaca. Trzeba zasiać ziarno i wytrwale czekać na żniwo- niezależnie od pogody.”/Nick Vujicic „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!”

Nie jestes sobą to przegrywasz na... teksty

kaatee18 dodano: 26 luty 2015

Nie jestes sobą to przegrywasz na starcie !

nie chcę umierać  a samotność... teksty

kaatee18 dodano: 25 luty 2015

nie chcę umierać, a samotność jest mordercą

' Posłuchaj  chodź ze mną... teksty

kaatee18 dodano: 25 luty 2015

' Posłuchaj, chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd, chodź ze mną, by sens nadać życia krokom Ze mną ku słońcu, może gdzieś nad przepaść ze mną, po szczęście albo po szaleństwo w ciemność ze mną.'

Wtedy zaczynasz rozumiec  ze nic nie... teksty

kaatee18 dodano: 24 luty 2015

Wtedy zaczynasz rozumiec, ze nic nie dzieje sie dwa razy. Juz nigdy nie poczujesz sie tak samo. Nigdy nie wzniesiesz sie trzy metry nad niebo.. ;))

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV