głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kaatee18 “Dobrze wiem że z Tobą nie będzie łatwo ale nie potrafię być z kimś innym.” “Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania naw

kaatee18

kaatee18.moblo.pl
“Dobrze wiem że z Tobą nie będzie łatwo ale nie potrafię być z kimś innym.”
“Dobrze wiem  że z Tobą nie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Dobrze wiem, że z Tobą nie będzie łatwo, ale nie potrafię być z kimś innym.”

“Jeśli kogoś kochasz to... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Jeśli kogoś kochasz to znajdziesz usprawiedliwienie dla jego każdego zachowania, nawet jeśli to co zrobił rozerwało Ci serce. W myślach będziesz powtarzać, że zrozumie swój błąd, że jeszcze będzie dobrze. Jeśli kogo kochasz to sama wbijasz sobie sztylet w serce, bo wolisz codziennie palić się bólem, niż odejść i tlić się tęsknotą.”

“Odkąd mam Ciebie moje życie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Odkąd mam Ciebie moje życie dzieli się na dwa rodzaje. Pierwsze - nieliczne spędzone z Tobą oraz te drugie, które strasznie się dłużą, tęskniąc za tymi pierwszymi.”

“Kiedy jesteś przy mnie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Kiedy jesteś przy mnie, rzeczywistość jest lepsza niż sen.”

“Nie chcę być dla Ciebie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Nie chcę być dla Ciebie wszystkim. Chcę być kimś, z kim będziesz pragnął wszystko przeżywać.”

“Miłość nie jest idealna  nie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Miłość nie jest idealna, nie zawsze przychodzi łatwo. Miłość to pokonywanie przeszkód, walka by być razem, nie poddawanie się. Ale przede wszystkim to zdawanie sobie sprawy z tego, ze każda godzina, każda minuta były warte tego wszystkiego by być razem.”

“Najpierw poznaj mnie od najgorszej... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Najpierw poznaj mnie od najgorszej strony, dowiedz się o każdym z moich grzechów, popatrz ilu ludzi skrzywdziłam, a dopiero potem jeśli nadal będziesz miał odwagę powiedz, że i tak mnie kochasz.”

“W sumie każdy z nas jest inny... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“W sumie każdy z nas jest inny, ale każdy z nas potrzebuje tego samego. Potrzebuje być kochany, szanowany, akceptowany, a przede wszystkim szczęśliwy . Ale nie bądźmy egoistami. Pomyślmy, że przecież tak niewiele trzeba żeby uszczęśliwić drugą osobę, nieraz wystarczy zwykły gest, słowo, uśmiech. Uszczęśliwiając innych, pomagamy również sobie.”

...Kiedy mówisz jej  że ją kochasz... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

...Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz-będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w Tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cie stracić, chociaż często narzeka.”

“Jeżeli naprawdę Ci na niej... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej to na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję-wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama-nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami palców-przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. (...)

“I może popełniam błąd. Może... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“I może popełniam błąd. Może kocham Go za bardzo i może będę później zajebiście cierpieć, ale do cholery zrozum, że jestem w tym momencie szczęśliwa. Tak BEZWARUNKOWO cholernie szczęśliwa.”

“Jesteś tylko człowiekiem  a... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Jesteś tylko człowiekiem, a dajesz mi więcej szczęścia niż wszystko na świecie.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV