głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kaatee18 “Kocham Cię za to że tak mocno Ci bije serce że doprowadzasz mnie do takiego stanu o jakim nie śniłam za Twój oddech na mojej szyi za te spojrzenia głęboko w oc

kaatee18

kaatee18.moblo.pl
“Kocham Cię za to że tak mocno Ci bije serce że doprowadzasz mnie do takiego stanu o jakim nie śniłam za Twój oddech na mojej szyi za te spojrzenia głęboko w oczy T
“Kocham Cię za to  że tak mocno... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Kocham Cię za to, że tak mocno Ci bije serce, że doprowadzasz mnie do takiego stanu o jakim nie śniłam, za Twój oddech na mojej szyi, za te spojrzenia głęboko w oczy, Twój stanowczy dotyk, za Twoje usta na moim policzku i Twoje 'kocham' mówione gdzieś blisko.”

“Tylko My  nikt inny już do... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Tylko My, nikt inny już do końca. Z Tobą chcę oglądać wschód i zachód słońca.”

“Struny głosowe bezwiednie... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Struny głosowe bezwiednie wypuszczają z mych ust 'kocham Cię', gdy patrzę w Twoje oczy i widzę w nich miłość, której tak długo szukałam.”

 Może o to właśnie chodzi w... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

"Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy Tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle, gdy świeczka się nie pali. Pomimo, mimo i wbrew, nawet gdy wydaje nam się, że nikogo nie potrzebujemy, bo jesteśmy tak samowystarczalni. Nie prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć."

“Jest Twoim światełkiem.... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Jest Twoim światełkiem. Promykiem, który rozświetla Ci każdy szary dzień. Tą znaczącą cząstką Ciebie, bez której nie potrafisz żyć. Jest mężczyzną, który sprawia, że każda chwila wydaje się być tą najpiękniejszą. Jest kimś dla kogo jesteś w stanie poświęcić swoje przekonania, i obietnice. Jest kimś dzięki komu czujesz, że w końcu możesz być ważna. Ale uważaj - bo jest również kimś, kto jednym posunięciem może zniszczyć Cię doszczętnie. Sprawić, że całe Twoje serce rozpieprzy się na malusieńkie kawałeczki, których zbierać i sklejać w jedną całość nie jest łatwo, w ciemności, gdy ten rzekomy 'promyczek' zniknie, a w raz z Nim całe światło Twojego życia.”

“Tak  czasem robisz coś źle... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Tak, czasem robisz coś źle, sprawiasz mi przykrość, denerwujesz mnie, ale to ludzkie. Mimo wszystko z każdym nowym dniem coraz bardziej Cię pragnę, bardziej Cię kocham i jestem pewniejsza, że to właśnie z Tobą chcę spędzić resztę życia. Tylko Ty potrafisz stworzyć mi raj na ziemi.”

“Kochać to nie znaczy być... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Kochać to nie znaczy być szczęśliwym 24 godziny na dobę. Czasami znaczy to także cierpieć, nawet momentami bardzo ciężko. Wszystko to ma jednak głęboki sens – podobnie jak poród kobiety, który jest bolesny, ale który równocześnie przynosi życie. Trzeba bowiem pamiętać, że cierpienie niesie ze sobą wartość o tyle, o ile wierzymy, że idea, z powodu której się męczymy, jest ważniejsza od naszego aktualnego samopoczucia. Ludzie często kochają się, przeżywają silne namiętności – to bywa wspaniałe, ale prawdziwym wyzwaniem jest trwały związek, w którym dwoje ludzi ma szansę sprawdzić siłę swojej miłości.”

“Każdy ma jakieś miejsce  w... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Każdy ma jakieś miejsce, w którym oddycha mu się najlepiej.”

“Życie nie polega na oddychaniu... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Życie nie polega na oddychaniu, ale na chwilach które wstrzymują oddech.”

“Nie obchodzą mnie te wszystkie... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Nie obchodzą mnie te wszystkie kłótnie, one zawsze będą. Nie obchodzi mnie zdanie innych ludzi, ktoś zawsze będzie przeciwko. Obchodzisz mnie tylko Ty i Twoje uczucia.”

“Jedni potrzebują snu  drudzy... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Jedni potrzebują snu, drudzy pieniędzy, inni czasu, a ja potrzebuję Ciebie.”

“Przyznaję  że najlepiej jest... teksty

kaatee18 dodano: 9 września 2012

“Przyznaję, że najlepiej jest, gdy obok jesteś Ty.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV