głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kaatee18 “Czasem płacze się z zupełnie błahego powodu. Czasem płacze się bo coś złego się wydarzyło. Ale najgorzej płacze się gdy nie wie się dlaczego. Wtedy nie można p

kaatee18

kaatee18.moblo.pl
“Czasem płacze się z zupełnie błahego powodu. Czasem płacze się bo coś złego się wydarzyło. Ale najgorzej płacze się gdy nie wie się dlaczego. Wtedy nie można przestać
“Czasem płacze się z zupełnie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Czasem płacze się z zupełnie błahego powodu. Czasem płacze się, bo coś złego się wydarzyło. Ale najgorzej płacze się, gdy nie wie się dlaczego. Wtedy nie można przestać.”

“Ludzi  których kochamy  nie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Ludzi, których kochamy, nie zostawia się samych sobie.”

“Kochasz Go  kochasz i sama nie... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Kochasz Go, kochasz i sama nie rozumiesz swojego absurdu. Przecież Cię rani, wciągnął Cię do swojego zainfekowanego bólem świata i choćbyś nie chciała współodczuwasz każdy Jego upadek. Niszczy Cię, tak po prostu, po ludzku, stopniowo stajesz się emocjonalnym wrakiem z nadzieję w obłąkanych oczach. I przecież masz tę pieprzoną świadomość, że trzymacie to kruche uczucie w dłoniach i wystarczy moment nieuwagi, jeden nierozważny krok, potknięcie i wszystko z hukiem wyląduję na stercie tak dobrze znanej Wam udręki. Mimo to jesteś przy nim, Jego ramiona są Twoim wszechświatem a oczy nieskończonością. Trwasz w paradoksie, który Cię przeraża a jednocześnie niemiłosiernie pociąga, kręci. Lubisz przecież tę brawurę. To nic,że z dnia na dzień świat może przestać istnieć  tylko dlatego, że zabraknie Jego osoby, która gwarantuję przetrwanie, jest schronem.”

“Buduję swoje życie na miłości... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Buduję swoje życie na miłości fundamencie.”

“Jak dobrze jest odpoczywać w... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Jak dobrze jest odpoczywać w Twoich ramionach. Zapominać o wszystkim. Być tylko z Tobą. Cieszyć się każdą chwilą tylko dla nas.”

“Chcę miłości  dotyku... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Chcę miłości, dotyku, pocałunków. I jestem w stanie wiele za to dać.”

“I nagle zdajesz sobie sprawę  że... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“I nagle zdajesz sobie sprawę, że to nie jest tylko miłość. To jest całe Twoje życie.”

“Miłość? To akceptacja drugiej... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Miłość? To akceptacja drugiej osoby taką, jaką jest. To wzajemna pomoc w każdej potrzebnej chwili. To bezgraniczna opieka nawet w niepotrzebnej sytuacji. To strach przed wielką utratą. to coraz szybciej bijące serce, z którego wycieka uczucie. To motylki w brzuchu, których niczym nie da się uspokoić. To nieokreślone piękno, którego inni nie są w stanie pojąć. Miłość to ciągła walka o drugą osobę. To pragnienie bycia lepszym i chęć udowodnienia swoich uczuć. To sytuacja, w której słowo 'kocham' oznacza wieczność.”

“Chcę  żebyś mnie kochał. Chcę... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Chcę, żebyś mnie kochał. Chcę, byś, wierzył, że nie możesz budzić się co dzień szczęśliwy beze mnie. Chcę, byś mi powiedział, że Twoje życie nie będzie spełnione, jeśli kiedyś nie będziemy mieli ze sobą dziecka. Chcę, byś mi powiedział, że nikt inny oprócz mnie nie może Cię uszczęśliwić.”

“Każde z nas ma wady  znamy się... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Każde z nas ma wady, znamy się na wylot, ale umieć je znieść, to dla mnie znaczy miłość.”

“Nie lubię  gdy nie ma Go w... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Nie lubię, gdy nie ma Go w pobliżu i nie patrzy na mnie. Nienawidzę, gdy nie interesuje się mną i tym co robię, gdzie jestem. Denerwuje mnie, gdy widzę chamstwo w Jego oczach. Najbardziej jednak jestem wściekła na siebie i na moje zachowanie, bo nie wiem co mam zrobić z tym wszystkim.”

“Nikt inny nie potrafi sprawić bym... teksty

kaatee18 dodano: 28 kwietnia 2013

“Nikt inny nie potrafi sprawić bym czuła się w sposób w jaki Ty to robisz.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV