głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justi6 nie szukam ideału znalazłam kogoś dzięki komu ideały przestały się liczyć. ♥ jesteś moim bałaganem w głowie. i chyba nudziłabym się bez Ciebie. Mówisz że nie je

justi6

justi6.moblo.pl
nie szukam ideału znalazłam kogoś dzięki komu ideały przestały się liczyć. ♥
nie szukam ideału  znalazłam kogoś... teksty

justi6 dodano: 18 kwietnia 2011

nie szukam ideału, znalazłam kogoś, dzięki komu ideały przestały się liczyć. ♥

jesteś moim bałaganem w głowie. i... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

jesteś moim bałaganem w głowie. i chyba nudziłabym się bez Ciebie.

Mówisz  że nie jesteś szczególnie... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

Mówisz, że nie jesteś szczególnie uzdolniony. Ależ jesteś. To w końcu ty, a nie ktoś inny wpadł mi do oka, wpuścił do brzucha stado motyli, zawrócił mi w głowie.. A później zniknąłeś jak gdyby nigdy nic . Już wiesz, do czego jesteś zdolny?

W przemoczonych trampkach zaczęłam... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

W przemoczonych trampkach zaczęłam przechodzić przez małą rzeczkę.Włożyłam słuchawki do uszu i puściłam sobie naszą piosenkę. Tak bardzo nie chciałam słyszeć swoich myśli. Założyłam w pośpiechu kaptur na głowę i usiadłam skulona pod jakimś mostkiem. Wspomnienia zaczęły się ożywiać. Znów czułam twoje usta na swoich. Przypominałam sobie nasze spacery, kiedy piliśmy z jednej butelki, rzucaliśmy jak najdalej kamykami i śmialiśmy się ze wszystkiego aż do łez. Pamiętam jakby to było dziś. Nie potrafię o tobie zapomnieć. Tak perfekcyjnie złamałeś mi serce, kochanie.

  Pewnie nigdy się nie dowiesz  na... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

- Pewnie nigdy się nie dowiesz, na jaki kolor świecą się jej oczy, gdy myśli o Tobie, jaki kształt przybierają jej usta, gdy o Tobie mówi i jak ciepłe ma dłonie, gdy dotyka Twojej fotografii...

Siedziała w klasie podparta ręką... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

Siedziała w klasie podparta ręką, co chwila uderzała rytmicznie długopisem w ławkę, wystukując jakąś melodyjkę. Nie zwracała już uwagi na lekcję, ani na znajomych, którzy co chwila o coś ją prosili. Całe 45 minut wpatrywała się w jeden punkt, a na przerwie przyklejała sobie uśmiech do twarzy, bo przecież...Trzeba grać.

 Znasz takie uczucie gdy nie możesz... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

-Znasz takie uczucie gdy nie możesz wydusić z siebie słowa, trzęsiesz się i serce bije Ci coraz szybciej ?-Uczucie kiedy widzisz ukochaną osobę a nie możesz z nią być ...-Dokładnie .!

Jedyne  czego chciała to mieć... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

Jedyne, czego chciała to mieć kogoś, kto usiadłby z nią pod rozgwieżdżonym niebem, popatrzył jej w oczy, powiedział: jesteś jedyna, jesteś tą, której szukałem.

I te głupie buziaczki w opisach... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

I te głupie buziaczki w opisach, które mają wywołać we mnie zazdrość.Wiesz,co u mnie wywołują? Napad niekontrolowanego śmiechu!

Jestem pewna  że zatęsknisz.Może... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

Jestem pewna, że zatęsknisz.Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu.Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu.Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko.Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz

Co wieczór wpierdalasz się w moje... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

Co wieczór wpierdalasz się w moje myśli- zapukałbyś czasem.

prawdziwego szczęścia zaznałam... teksty

justi6 dodano: 16 kwietnia 2011

prawdziwego szczęścia zaznałam jedynie przez chwile, resztą były nieprzespane noce, łzy do poduszki, te palpitacje serca na Twój widok i nadzieja..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV