głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justi6 Kurwa życzę Ci żebyś kiedyś czuł się tak jak ja kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce a sumienie mówiło 'widzisz kurwa pojebańcu? Ona cie kochała ale

justi6

justi6.moblo.pl
Kurwa życzę Ci żebyś kiedyś czuł się tak jak ja kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce a sumienie mówiło 'widzisz kurwa pojebańcu? Ona cie kochała ale t
Kurwa  życzę Ci  żebyś kiedyś... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? Ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć.

To właśnie  on był autorem... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

To właśnie, on był autorem każdego mojego uśmiechu. To dzięki niemu potrafiłam doceniać, to co miałam. Był całym moim szczęściem.Wszystkim, tym co miałam.

Gorące cappuccino parzące dłonie... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

Gorące cappuccino parzące dłonie , obok paczka marlboro chociaż rzucasz palenie . W głowie zamęt , jedno imię i kurwa nie wiesz co się z tobą dzieje.

Odłożyła na bok sentymenty... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

Odłożyła na bok sentymenty, przestała płakać po nocach, zapomniała, kim dotąd była. Odnalazła w sobie wolę by odkrywać nowy świat. Użalanie się nad sobą i brakiem kogoś bliskiego nie miało sensu.

Przychodzi taki dzień  kiedy nawet... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

Przychodzi taki dzień, kiedy nawet żelki Haribo nie są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stojąc przed lustrem, potrafisz bez ogródek wykrzyczeć, że nie nienawidzisz samej siebie .

w którymś momencie zgubiłam siebie... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

w którymś momencie zgubiłam siebie, a uśmiech zaczął mi przeszkadzać.

Uciec gdzieś daleko  gdzie da się... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

Uciec gdzieś daleko, gdzie da się spokojnie żyć .. i nie widzieć więcej syfu, brudu, kłamstwa, zdrady .. móc szczęśliwym być. cały dzień i całą noc, na przemian, robić wszystko lub po prostu nic. i z tych wszystkich, którzy w pędzie za wygraną już przegrani, sobie drwić.

Obserwuję jak to  co budowałam tyle... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

Obserwuję jak to, co budowałam tyle czasu z łatwością, zaledwie w kilka chwil ulatuje bezpowrotnie. Patrzę jak papieros robi się coraz krótszy, jak ogień miejsce przy miejscu wypala resztki bezsensownej miłości. Dochodzę do momentu, w którym już nic nie da się zrobić. Wyrzucam papierosa, tak jak Ty wyrzuciłeś mnie ze swojego serca. Teraz widzę jak spada w dół, aby w końcu dotknąć dna, upaść na ziemię. Leży, dalej słabo się żarzy. Nikt go nie zauważa. Koniec. Papieros się wypalił, jak Twoje uczucie do mnie.

Może pewnego dnia zrozumiesz  że... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

Może pewnego dnia zrozumiesz, że miałeś przy sobie kogoś, kto naprawdę oddałby dla Ciebie życie. Może pewnego dnia zrozumiesz, że Ty też za tą osobę oddałbyś życie..

Czasami mam wrażenie  że... teksty

justi6 dodano: 6 czerwca 2011

Czasami mam wrażenie, że przegrałam zakład, którego stawką było moje szczęście.

Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie... teksty

justi6 dodano: 5 czerwca 2011

Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ludzie, którym się zwierzamy, naprawdę są naszymi przyjaciółmi.

 dd teksty justi6 dodał komentarz: ;dd do wpisu 5 czerwca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV