głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justi6 Przepraszam że często przeklinam że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam że wciągnęłam Cię w tą bezi

justi6

justi6.moblo.pl
Przepraszam że często przeklinam że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam że wciągnęłam Cię w tą bezint
Przepraszam   że często przeklinam... teksty

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

Przepraszam , że często przeklinam , że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam , że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca . Przepraszam , że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

Czekając na samotność  baliśmy... teksty

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

Czekając na samotność, baliśmy się jej jednocześnie. Była ona jedyną namiastką wolności, za którą w chwilach zupełnego odprężenia płaciło się ulgą i fizycznym prawie bólem płaczu.

Wkrótce nadejdzie ten dzień  w... teksty

justi6 dodano: 16 sierpnia 2011

Wkrótce nadejdzie ten dzień, w którym będziemy mijać się ulicą. Wtedy będę ulotna jak sen, już nie będziesz mógł mnie mieć. Będziesz mógł jedynie patrzeć, jak powoli znikam wśród przechodniów. I wtedy przypomnisz sobie, że był taki czas, w którym miałeś swoją szansę. No właśnie... Był ! Ten czas już nie wróci.

Ona znów udawała  że ma go... teksty

justi6 dodano: 13 sierpnia 2011

Ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

Twoje imię utkwiło w mojej karcie... teksty

justi6 dodano: 13 sierpnia 2011

Twoje imię utkwiło w mojej karcie medycznej jako objaw zakochania.

Rozkochał ją w sobie a potem... teksty

justi6 dodano: 13 sierpnia 2011

Rozkochał ją w sobie a potem zostawił. Teraz ona cierpi a on sie bawi.

sam dobrze wiesz  że przyjdzie... teksty

justi6 dodano: 13 sierpnia 2011

sam dobrze wiesz, że przyjdzie dzień, w którym zapytasz czy możemy porozmawiać. wtedy bez najmniejszego drżenia głosu powiem, że nie mamy o czym. i będzie to oczywisty koniec mojej miłości do Ciebie. mam nadzieję, że zaboli Cię to równie mocno, co mnie przez te sześć miesięcy .

Zdecydowanie za wiele o Tobie... teksty

justi6 dodano: 13 sierpnia 2011

Zdecydowanie za wiele o Tobie myślę. Zbyt często i zbyt intensywnie. Wychodzę z domu z kubkiem herbaty w dłoni, ubieram sukienkę tył do przodu, maluję usta tuszem do rzęs, nie potrafię skupić się na normalnym funkcjonowaniu. Powinieneś czuć się winny. Powodujesz paraliż moich szarych komórek.

Poznając coraz więcej chłopaków... teksty

justi6 dodano: 13 sierpnia 2011

Poznając coraz więcej chłopaków, utrwalam się w przekonaniu, że każdy to kłamliwy kretyn z nieszczerymi uczuciami.

takie typiarki są niezłe . jedno... teksty

justi6 dodano: 10 sierpnia 2011

takie typiarki są niezłe . jedno zdjęcie a na nim trzy pinezki , trzech kolesi z buziakami i teraz zgaduj z którym jest. ;D

wezmę kieliszek czerwonego wina. w... teksty

justi6 dodano: 9 sierpnia 2011

wezmę kieliszek czerwonego wina. w za dużym swetrze i papierosem w ręku, siądę na tarasie. zacznę, się skarżyć księżycowi z tego, jakim jesteś sukinsynem.

Leżała i myślała tylko o nim... teksty

justi6 dodano: 9 sierpnia 2011

Leżała i myślała tylko o nim, wiedziała że już go nie zdobędzie, musi się pogodzić z myślą że on nie zwraca na nią uwagi i nawet nie wie kim ona jest. W końcu udało się jej zasnąć. dokładnie o 07.07 obudził ją pies. Wyszła z nim do parku. Puściła go żeby pobiegał. Nagle jej oczom ukazał się ON. Szedł z jej zwierzakiem. Powiedział - to chyba twój pies? - Uśmiechnął się najpiękniej jak tylko mógł, chyba po to by ją oczarować - yy... taak to mój - odpowiedziała zszokowana całą sytuacją - prawie wpadł pod samochód, domyśliłem się że to twój pies, często z nim tu przychodzisz. - zbliżył się do niej - skąd wiesz, ze często tu bywam? - ehh... przyglądałem Ci się, w sumie to wiele dobrego o tobie słyszałem i.. no..spodobałaś mi się - speszył się. Nic nie mówiąc przybliżyła się do niego, przytuliła i spojrzała mu głęboko w oczy po czym wyszeptała mu prosto do ucha - kocham Cię - uśmiechnął się, pocałował najlepiej jak potrafił i powiedział - Ja Ciebie też. Tym razem miała szczęście. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV