głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justi6 Kochαłαm .. płαkαłαm .. tęskniłαm za kimś kogo tαk nαprawdę w ogóle nie znαłαm. prócz marzeń warto jest mieć papierosy. po obejrzeniu kolejnej romantycznej kome

justi6

justi6.moblo.pl
Kochαłαm .. płαkαłαm .. tęskniłαm za kimś kogo tαk nαprawdę w ogóle nie znαłαm.
Kochαłαm .. płαkαłαm ..... teksty

justi6 dodano: 30 listopada 2010

Kochαłαm .. płαkαłαm .. tęskniłαm , za kimś kogo tαk nαprawdę w ogóle nie znαłαm.

prócz marzeń warto jest mieć... teksty

justi6 dodano: 26 listopada 2010

prócz marzeń warto jest mieć papierosy.

po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

justi6 dodano: 26 listopada 2010

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniła połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów , włożyła słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadła na krawężniku , na którym spędzali razem mnóstwo czasu . przypomniała sobie te ostatnie wspólne chwile . jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał jej na palec obrączkę ze źdźbła trawy obiecując , że nigdy jej nie skrzywdzi . zamykając oczy w podświadomości poczuła jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny jej kruche serce . wracając do domu ujrzała go idącego z naprzeciwka . - co Ty tu .. robisz ? - tylko tyle była wstanie wyjąkać na jego widok . - to samo co Ty . - odparł odgarniając jej niesforny kosmyk włosów za ramię . - tęsknię

w niektóre   samotne wieczory nie... teksty

justi6 dodano: 26 listopada 2010

w niektóre , samotne wieczory nie chcę niczego więcej , niż schować się pod kocem , zamknąć oczy i umrzeć .

kocham cię za to   że bluzgasz... teksty

justi6 dodano: 26 listopada 2010

kocham cię za to , że bluzgasz , pijesz , palisz , ćpasz etc . za wszystkie twoje wady , których kiedyś nie mogłam znieść .

wena przybywa gdy patrzę na jego... teksty

justi6 dodano: 26 listopada 2010

wena przybywa gdy patrzę na jego zdjęcia . chciałam je spalić , on nie ma pojęcia jak ważny był dla mnie przez ponad rok . teraz trzeba zrobić do przodu krok . zapomnieć o idiocie co zniszczył życie . mam to już gdzieś - powiem Ci skrycie .

na kolejnej   nudnej lekcji... teksty

justi6 dodano: 26 listopada 2010

na kolejnej , nudnej lekcji organizacyjnej wszyscy byli przymuleni - chłopacy siedzący z tyłu ze słuchawkami w uszach , inni prawie chrapali z głową na ławce , a ja siedziałam podparta na łokciu wpatrując się tępo w tablicę . po 30-minutowym monologu dotyczącym przedmiotowego systemu oceniania , nauczycielka wstając z krzesełka spytała : - ktoś ma jakieś pytania ? . - uniosłam energicznie rękę w górę . po wskazaniu przez nią mojej osoby zapytałam patrząc w Twoją stronę : - pani profesor , co to jest miłość ? - i w tym momencie poczułam na sobie wzrok wszystkich w klasie . nie , jednak nie wszystkich . ty nadal siedziałeś w tej samej pozycji . słyszałam tylko twoje ciche prychnięcie pod nosem . to była cała , konkretna odpowiedź , którą usłyszałam , i która zastąpiła mi wszystkie zbędne słowa .

Mój temperament nie bierze poprawki... teksty

justi6 dodano: 26 listopada 2010

Mój temperament nie bierze poprawki na konsekwencje działań.- to widać.

I dopiero dzisiaj uświadomiłam... teksty

justi6 dodano: 26 listopada 2010

I dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie że byłam dla ciebie tylko jedną z wielu...

Już nie wierzę w mikołaja  w... teksty

justi6 dodano: 25 listopada 2010

Już nie wierzę w mikołaja, w miłość, w przyjaźń, w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim.Wierze tylko w siebie, bo wiem że sama siebie nie zranię.Wiem że nie będę cierpiała. Od dzisiaj, żyję dla siebie

wszystko mi przeszkadza  cały świat... teksty

justi6 dodano: 25 listopada 2010

wszystko mi przeszkadza, cały świat mnie uwiera i gniecie. szkoła, dom i ten wieczny syf — ucz się, wracaj do domu, bądź grzeczną dziewczynką, sprzątaj, słuchaj, milcz.

Pamiętasz ten dzień  kiedy... teksty

justi6 dodano: 25 listopada 2010

Pamiętasz ten dzień, kiedy patrzyłeś na mnie z góry na dół, ja na ciebie tak samo ? Jakbyśmy byli dla siebie dostatecznie dobrzy. Byłeś. Za dobry. Mam nadzieję, że nie myślałeś tak samo o mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV