głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just.it mówił do mnie kotku kochanie skarbie słońce.... gdy nie ma już nic słodkiego zjesz nawet merci o smaku którego nie lubisz. :D pamiętam jak dziś. jak zaczynałam

just.it

just.it.moblo.pl
mówił do mnie kotku kochanie skarbie słońce....
mówił do mnie kotku  kochanie... teksty

just.it dodano: 26 kwietnia 2014

mówił do mnie kotku, kochanie, skarbie, słońce....

gdy nie ma już nic słodkiego  zjesz... teksty

just.it dodano: 26 kwietnia 2014

gdy nie ma już nic słodkiego, zjesz nawet merci o smaku którego nie lubisz. :D

pamiętam jak dziś. jak zaczynałam... teksty

just.it dodano: 24 kwietnia 2014

pamiętam jak dziś. jak zaczynałam tą szkołe, jak wiele planów, marzeń bijo we mnie pierwszego dnia. jak nie znałam prawie nikogo. jak mało umiałam. jak byłam dopiero co po egzaminie gimnazjalnym. jak dopiero co wyszłam z gimnazjum. jak dopiero co pisałam ściągi na historie w 3 gimnazjum. a teraz co ? teraz jestem po trzech latach walki ze sobą i ze swoimi marzeniami w liceum. nie byle jakim liceum. Najlepszym, i nie żałuję niczego. Bo chociaż tyle się musieliśmy uczyć, wstawać codziennie, czasem w ogóle nie wychodzić z książek, nigdzie nie jechać. nie żałuję. ! Udowodniłam samej sobie, że mogę wszystko.

życie studenckie będzie piękne... teksty

just.it dodano: 24 kwietnia 2014

życie studenckie będzie piękne, przynajmniej to co sobie wyobrażam byłoby piękne . :D

budzę się tuż przed siódmą... teksty

just.it dodano: 24 kwietnia 2014

budzę się tuż przed siódmą, ponieważ mój kot potrzebuje wyjść na pole. wracam do cieplutkiego łóżeczka, tak na kilka minut.. potem robią się z tego dwie - trzy godzinki. ale budzę się uśmiechnięta, w niecierpliwością sprawdzam fejsa.. czy może "ktoś" w nocy mi czegoś nie napisał. ale nic.. to biorę się za śniadanie. Musi być zdrowe, pyszne i ładnie wyglądać. Potem robię zdjęcie mojemu dziełu i wysyłam braciszkowi, żeby widział jak dobrze sobie radzę. Zawsze jest pod wrażeniem :) a teraz zjadłam śniadanie, nastawiłam pranie na delikatne, przebieram się i idę na balkon. CZYTAĆ.. lektury do matury. Dziś ciąg dalszy Granicy Zosii Nałkowskiej :)

zapowiadało się zwyczajnie..... teksty

just.it dodano: 23 kwietnia 2014

zapowiadało się zwyczajnie.. -cześć -cześć. zwykły kolega, pisaliśmy czasem ale tak słodko i na żarty. ("ON:to paa myszko;** JA:paa kotku ON:przyśnij mi się dziś do dawno Cię nie widziałem ;P") fajny wieczór i impreza, rozmawianie z wszystkimi, gadanie, piwo i po wystawieniu ocen. wyszliśmy na pole, pogoda jak marzenie, księżyc świecił prosto na nas, gwiazdy odbijały się w Jego oczach, przytulił mnie. wtedy tego potrzebowałam.. delikatnie dłońmi chwycił mnie za szyję i zaczął całować. spełnienie marzeń ? wtedy Tak. Wtedy nic więcej nie potrzebowałam. Chciałam żeby ktoś był. Nie był przypadkowy bo przecież odkąd już pisaliśmy.. i odkąd się znaliśmy. Żałuję? Tak. Bo mogłam zaprzeczyć jak powiedział, że na razie nic z tego nie będzie. Mogłam powiedzieć, żebyśmy nie zmieniali tego co było wcześniej. \ Na następny dzień udawaliśmy, że nic się nie stało. Potem już nie było pisania, wysyłania emotek, serduszek. Wszystko przez ten jeden wieczór wygasło.

właściwie nie wiem  dlaczego to... teksty

just.it dodano: 23 kwietnia 2014

właściwie nie wiem, dlaczego to piszę. Ostatnio czytałam całą swoją historię na moblo i nie żałuję że pisałam to co czułam. mogę w każdym momencie do tego powrócić. może za pare lat już bym o tym nie pamiętała. A tak otworzę tą stronę i uśmiechnę się. warto.

chciałabym żeby choć powiedział... teksty

just.it dodano: 23 kwietnia 2014

chciałabym żeby choć powiedział, że tego żałuje. Lepiej by mi się o Nim zapominało.. albo znienawidziło..

Mi nikt życia nie zmarnuje  ono... teksty

just.it dodano: 23 kwietnia 2014

Mi nikt życia nie zmarnuje, ono należy tylko do mnie i nikogo więcej.

robimy impreze. mega impreze. taką... teksty

just.it dodano: 21 kwietnia 2014

robimy impreze. mega impreze. taką że nic nie chce z niej pamiętaaać!!!! nach dem Abitur :D

za dwa tygodnie matura. w sumie to... teksty

just.it dodano: 20 kwietnia 2014

za dwa tygodnie matura. w sumie to fajnie. bliżej wakacji.

w sumie.. po tych prawie czterech... teksty

just.it dodano: 27 marca 2014

w sumie.. po tych prawie czterech latach.. chyba zrozumiałam, że nigdy nie będzie jak sobie wymarzyłam. strasznie Go sobie wyidealizowałam. może wcale taki nie jest. przecież kocha inną. przecież jest z nią szczęśliwy. I ja bez Niego też jestem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV