głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka dajcie mi 5 kielonów czystej a zmienie sie w kogos kogo tak naprawde nie znacie. powiem wszystko co teraz nie moze mi przejśc przez gardło. przecież każdy ma sw

julsonka

julsonka.moblo.pl
dajcie mi 5 kielonów czystej a zmienie sie w kogos kogo tak naprawde nie znacie. powiem wszystko co teraz nie moze mi przejśc przez gardło.
dajcie mi 5 kielonów czystej  a... teksty

julsonka dodano: 30 marca 2011

dajcie mi 5 kielonów czystej, a zmienie sie w kogos, kogo tak naprawde nie znacie. powiem wszystko, co teraz nie moze mi przejśc przez gardło.

przecież każdy ma swój własny... teksty

julsonka dodano: 30 marca 2011

przecież każdy ma swój własny świat. każdy ma to miejsce do którego powraca. każdy ma to coś w głowie. no przecież każdy potrafi stać się inny. wychodzę! w najprostszy sposób po prostu z tego wszystkiego wychodze. poczułam, że to jest mój dzień. znikneło to co chciałam mieć. nie ma. nie było. nie będzie. zostaje mój mały świat. i to będzie moja pieprzona rzeczywistość! tak śmieszne stają się wypowiedziane słowa. wszystko traci na wartości. wszystko straciło na wartości. boję się tych słów. wypowiedziałam.... nie cofne. przysięgam nie cofne! tutaj wcale nie trzeba łez.

nie ma takiego człowieka na świecie... teksty

julsonka dodano: 30 marca 2011

nie ma takiego człowieka na świecie, któremu powierzyła bym wszytkie swoje tajemnice, który przytulił by mnie mocno bez żadnej okazji. nie ma takiego człowieka, któremu powiedziałabym czego się boję, dlaczego mi ciężko. człowiek, który zrozumiał by mnie nawet przez łzy, który zaprowadził by mnie na dach wiezowca, kazał skoczyć a na koniec dodał by, że będzie czekał na dole, złapie mnie. nie, taki ktoś nie istnieje ..

szczerze? zapomniałam już jak to... teksty

julsonka dodano: 30 marca 2011

szczerze? zapomniałam już jak to jest zakochać się w kimś, do szaleństwa, do tego stopnia by drugą osobe nazwać własnym powietrzem. chyba nie dorosłam do tego...

Czasem już nie mam sił wpychac w... teksty

julsonka dodano: 30 marca 2011

Czasem już nie mam sił wpychac w kąt uczuć.

polej kolejkę za te martwe marzenia... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma..."

' Pachniesz nałogiem. Czekoladą.... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

' Pachniesz nałogiem. Czekoladą. Namiętnym pocałunkiem, nielegalnym trunkiem, perfekcyjnie skręconą marihuaną z haszem, deszczem dudniącym w blaszane poddasze, trampkami z conversu i ucieczką z domu, o której lepiej nie mówić. Nikomu. Papierosem w ustach, ponętnymi ustami. Łąką. Kobietą. Niczyimi kobietami. Poezją, podnieceniem, oddechem, nagością? Pachniesz wolnością - wolną miłością '

zebrało mi się na wspomnienia... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

zebrało mi się na wspomnienia, odkopuję stare zdjęcia z zakurzonych już szufladek. ale, ale... wiosnę czuję już w powietrzu, a to oznacza, że niedługo uda mi się wyrwać i zrobić coś nowego. iii... będzie lepiej. no jasne, że będzie, bo w końcu musi. tak?

Brał mnie za tą grzeczną... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

Brał mnie za tą grzeczną dziewczynkę, dopóki nie zobaczył mnie z papierosem w ręku i plastikowym kubkiem wypełnionym tanim winem.

zjadłam tony czekolady  wypiłam... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

zjadłam tony czekolady, wypiłam litry wódki, a temperatura mojego szczęścia nadal poniżej zera. pierdolić wszystkie reguły.

' dobrze  że nie wiesz co u mnie  bo... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

' dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękłoby ci serce '

dlatego tak ważne jest  aby... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

dlatego tak ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. odciąć. zamknąć cykl. nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. przestań być tym, kim byłeś. bądź tym, kim jesteś...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV