głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
NIE teksty juka100 dodał komentarz: NIE do wpisu 19 lipca 2011
za każdym razem niesamowicie się... teksty

juka100 dodano: 18 lipca 2011

za każdym razem niesamowicie się wkurwiam, za każdym razem nie wiem co mam robić i odpowiedzieć, za każdym razem boli, za każdym razem ciśnie mi się na usta milion przekleństw i słów których i tak nigdy nie wypowiadam, za każdym razem robię te same błędy, za każdym pieprzonym razem gdy ktoś na kim mi zależy odbija na mnie swoje humorki, problemy, niepowodzenia, chujowe stosunki międzyludzkie, wszystko co chociaż trochę jest nie tak. ja wiem, że nie jestem tak cudowna jak Wy, wszyscy razem wzięci, nie chodzę do zajebistej szkoły, nie śpie na pieniądzach, ciuchy nie wysypują mi się z szafy, nie mam tylu pięknych i bogatych znajomych, nikt nie jest we mnie zakochany, nie chodzę na vixunie jak wy, generalnie nie mam nic, no chyba, że burdel w głowie który nie może się równać z waszą wiedzą, mądrością i bagażem doświadczeń życiowych który wszyscy macie zawsze tak zajebiście duży i ciężki, że nie możecie sobie sami poradzić, ale nie chcę być ani trochę taka jak Wy.

o taaak  teksty juka100 dodał komentarz: o taaak ;) do wpisu 18 lipca 2011
Nie wiem co i jak  łapię paranoje... teksty

juka100 dodano: 18 lipca 2011

Nie wiem co i jak , łapię paranoje, boje się powtórki z rozrywki. A może rzeczywiście , potrzebuję jakieś przerwy. Choć powoli układam sobie to wszystko w głowie, staram się wyrzucić pewne rzeczy, i niektóre zapomnieć.

Czas leci tak kurewsko po woli.... teksty

juka100 dodano: 18 lipca 2011

Czas leci tak kurewsko po woli. Nieubłagalnie mija. Mijam. Z każdym dniem, godziną , minutą, sekundą. Spalam się. Podczas gdy wszystko sie po prostu pierdoli. Egoistycznie szukam powodów do uśmiechu. Dziś jest jednak wyjątkowo ciężko go znaleźć. Kurczowo trzymam się wspomnień, dni które się nie powtórzą, ludzi którzy nigdy nie wrócą. I powtarzam sobie, od kilku pieprzonych dni, że nadejdą lepsze czasy.

brak checi na cokolwiek jedyne na co... teksty

juka100 dodano: 18 lipca 2011

brak checi na cokolwiek, jedyne na co mam ochote to isc do lozka, polozyc sie i lezec. albo spac, i przespac to wszystko , te wszytkie cholerne dni.  ladnie sie porobilo, nie ma co .

 3 teksty juka100 dodał komentarz: < 3 do wpisu 16 lipca 2011
  teksty juka100 dodał komentarz: ; ) do wpisu 10 lipca 2011
nmzc   teksty juka100 dodał komentarz: nmzc ; ) do wpisu 7 lipca 2011
Vixen  Wyrzuty sumienia Vixen  Romantyczka. vixen  mysl co chcesz Vixen  Horyzonty vixen  znajomi Shellerini  Gra  KarolaJ Dymek  Jesteś Sitek  geny ulicc Sławek Lisowski  Sławek Lisowski Dźwięk serca teksty juka100 dodał komentarz: Vixen - Wyrzuty sumienia Vixen - Romantyczka. vixen - mysl co chcesz Vixen - Horyzonty vixen - znajomi Shellerini - Gra KarolaJ Dymek - Jesteś Sitek - geny ulicc Sławek Lisowski - Sławek Lisowski-Dźwięk serca do wpisu 7 lipca 2011
Vixen  Zdrowie Gospodarza teksty juka100 dodał komentarz: Vixen - Zdrowie Gospodarza do wpisu 7 lipca 2011
Teraz była dumna z samej siebie że... teksty

juka100 dodano: 7 lipca 2011

Teraz była dumna z samej siebie, że w końcu zdobyła się na odwagę, by pożegnać się z życiem. Cóż to za radość! I że zrobiła to w sposób, o jakim marzyła - połykając tabletki

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV