głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jestemjakajestemxd http: magicflower234.blogspot.com 2012 01 rozdziaa xxiv.html Zapraszam 2 Pomyśeć że mineło 3 lata od Twojego odejścia mnie się wydaje że miną dzień. Oj zapomnia

jestemjakajestemxd

jestemjakajestemxd.moblo.pl
http: magicflower234.blogspot.com 2012 01 rozdziaa xxiv.html Zapraszam
http: magicflower234.blogspot.com... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 29 stycznia 2012

 2 Pomyśeć że mineło 3 lata od... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 28 stycznia 2012

[2] Pomyśeć, że mineło 3 lata od Twojego odejścia, mnie się wydaje, że miną dzień. Oj, zapomniaąłm Ci powiedzieć, że przeprowadziliśmy się do mniejszego domku. Za dużo też było wspomnień, nie mogliśmy wytrzymać. To boli jak zabraknie Ci bliskiej osoby. Nie wszystko można powiedzieć każdemu, bo nie każdy umie uszanować Twoje zdanie, Ty zawsze potrafiłaś mnie wysłuchać i pokazywałaś jakie błedy popełniam, a było ich dużo. Pomagałaś mi na każdym kroku, nigdy się nie zawiodłam na Tobie. Teraz musimy z ojcem dać sobie jakos rade samemu. Całuję Amanda.

 1 Kochana mamo wiem że minęło... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 28 stycznia 2012

[1] Kochana mamo wiem, że minęło trochę czasu, aż 3 lata ale dopiero teraz mam odwagę ci napisać. Od tego czasu dużo się zmieniło w moim życiu jak i życiu ojca. Spróbuje wszystko napisać ci w listach. Na samym początku jak odeszłaś od nas było chłodno, szaro, smutno. Nikt nie potrafił znaleść sobie mijejsca, bo każdy nawet kąt przypomniał Ciebie. Każde święta są inne, takie puste, bez magii. Ale to powinnaś wiedzieć. Więc teraz żyjemy jak żyjemy. Ojciec sam z nikim się nie spotyka, jedynie z kolegami chodzi na piwo, ale też rzadko. Ja hm. w moim życiu był jeden chlopak, niestety nie wyszło. Mam drugiego może coś wyjdzie. Jesteśmy rok, mamy nadzieję, że będziemy dłużej, a ty mamo jak sądzisz? Chodzę do najlepszej szkoły w tym mieście, chciałaś żebym się do niej dostałam, więc się dostałam. Obiecałam Ci, pamiętasz? Trudno przelać na kartkę papieru to jak się czuje, a jeszcze trudniej pokazać jak bardzo nam kogoś brakuje.

Wyczerpałam limit łez. teksty

jestemjakajestemxd dodano: 28 stycznia 2012

Wyczerpałam limit łez.

Pewnego dnia bez zastanowienia... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 28 stycznia 2012

Pewnego dnia bez zastanowienia, powoli za mną zatęsknisz.

Serce to cząstka człowieka które... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 28 stycznia 2012

Serce to cząstka człowieka, które kocha, tęskni, czeka [jestemjakajestemxd]

http: magicflower234.blogspot.com... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 27 stycznia 2012

Spróbuj zrozumieć faceta. Życzę... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 26 stycznia 2012

Spróbuj zrozumieć faceta. Życzę powodzenia.

http: magicflower234.blogspot.com... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 23 stycznia 2012

Może to prawda że nie docenimy... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 19 stycznia 2012

Może to prawda, że nie docenimy tego, co mamy dopóki tego nie stracimy. Ale może jest też prawdą, że nie wiemy co stracimy, dopóki tego nie znajdziemy.?

 nie obiecuję ci że zapomnisz .... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 19 stycznia 2012

` nie obiecuję ci, że zapomnisz . nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością . będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce .. nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała . będziesz, ale ze spokojem .. obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego . i nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz .

' Może wszystko to co było między... teksty

jestemjakajestemxd dodano: 19 stycznia 2012

' Może wszystko to, co było między nami zgasło, może nie damy sobie drugiej szansy, tak jak nie zapalimy dwa razy tej samej zapałki . może .. a może właśnie za jakiś czas znów będziemy budować wszystko od podstaw, poznawać siebie na nowo, już jako innych ludzi . może gdy się zmienimy, nie będziemy już w pełni siebie akceptować . będzie nas różniło coraz więcej rzeczy . może wtedy stwierdzimy, że już do siebie nie pasujemy, że nie jesteśmy jak rodzeństwo, że to wszystko przepadło .'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV