głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Będę żyć za życia  bo nie wiem... teksty

jednorazowagra dodano: 2 września 2016

Będę żyć za życia, bo nie wiem czy jest sens robić to po śmierci.

Za zry­wem zryw   aż z jag­niąt... teksty

jednorazowagra dodano: 2 września 2016

Za zry­wem zryw, aż z jag­niąt będą lwy.

Skoro i tak będziesz myśleć  myśl... teksty

jednorazowagra dodano: 30 sierpnia 2016

Skoro i tak będziesz myśleć, myśl odważnie.

 Wiem  że nic nie wiem ale wiem... teksty

jednorazowagra dodano: 30 sierpnia 2016

"Wiem, że nic nie wiem ale wiem także, że inni też nic nie wiedzą. Wiem tyle, że wszystko jest względne i zależne od interpretacji, a każda moneta posiada dwie strony. Wiem, że czarne może być białym, a lewe prawym, jeśli tylko taka będzie moja wola. Wiem, że mogę wstawić obraz w miejsce obrazu, mogę filtrować, kreować i transmitować myśli. Wiedzieć znaczy być świadomym względności, być świadomym istnienia wielu światów i tuneli rzeczywistości. Kierować się Wolną Wolą, to wybierać swobodnie światy i kroczyć tunelami, którymi chcemy. Być człowiekiem prawym, to nie wykorzystywać tej wiedzy do podporządkowywania sobie innych ludzi i wciągania innych w swoje światy, do manipulacji."

 Jeżeli ktoś mówi: 'To jest... teksty

jednorazowagra dodano: 30 sierpnia 2016

"Jeżeli ktoś mówi: 'To jest niemożliwe' Pamiętaj, że jest niemożliwe dla niego, nie dla Ciebie."

'Nie zrób z siebie duchowego zombie... teksty

jednorazowagra dodano: 29 sierpnia 2016

'Nie zrób z siebie duchowego zombie, pozbawionego pasji i głębokich, ludzkich uczuć.'

 Tu nie chodzi o to  żebym ja na... teksty

jednorazowagra dodano: 29 sierpnia 2016

"Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść... Bo nie przeraża mnie to, że mówisz o sobie złe słowa. Nawet wtedy, kiedy dzwonisz późno wieczorem i powtarzasz ,"jestem wrak". Bo to nieprawda. Masz w sobie to najpiękniejsze, co może mieć człowiek - prawdę. Nie chcesz być taki jak świat, w którym żyjesz. Jesteś najodważniejszy z naszego pokolenia, bo widzisz prawdę nawet tam, gdzie to bardzo boli. Jesteś bardzo piękny i bardzo wiele wart. Dlatego bzdurą są te złe słowa, które o sobie mówisz. I bzdurą jest to, czego się boisz."

Czasami zastanawiam się  gdzie... teksty

jednorazowagra dodano: 29 sierpnia 2016

Czasami zastanawiam się, gdzie podziewają się teraz wszystkie moje wykrzyczane w środku słowa. Dziwny dzisiaj dzień. Nawet nie potrafię go zdefiniować.

Im głębiej żłobi nas cierpienie... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

Im głębiej żłobi nas cierpienie, tym więcej radości może pomieścić serce. Czyż czara, którą wino dziś czerpiesz, nie była wpierw wypalona w ogniu garncarza?

 Do wszystkich ludzi dobrego serca.... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Do wszystkich ludzi dobrego serca. Nie dajcie się wykorzystywać. Nie bądźcie kukłami w rękach innych. Nie dajcie sobą pomiatać. Nie pozwólcie sobie na słabość. Nie traćcie wiary. Nie przywiązujcie się do ludzi, którzy na to nie zasługują. Nie błądźcie po omacku w świecie pełnym nienawiści. Nie pozwólcie, by wasze nadzieje umarły. Bądźcie silni. Bądźcie indywidualnymi jednostkami ludzkimi, które nie troszczą się o siebie, tylko o innych. Walczcie, ponieważ świat jest tego wart. Każda jednostka jest ważna."

 Potrzebni są nam ludzie o mocnym... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Potrzebni są nam ludzie o mocnym kręgosłupie, który nie chwieje się wraz z każdą zmianą wiatru. Decyduje o tym posiadanie hierarchii wartości, do której jest się przywiązanym i z której nie zamierza się rezygnować. Uparta obrona tych wartości stanowi o postawie, którą nazywamy godnością. Potrzebni są nam ludzie wrażliwi na krzywdę i niezasłużone przywileje, ludzie, którzy spieszą innym z pomocą i nie odwracają się od przyjaciół, gdy im się nie powiedzie. Walczą, gdy zachodzi po temu potrzeba, przestrzegają reguł gry, nie rzucają się w trzech na jednego i nie kopią pokonanych. Potrzebni są nam ludzie uczciwi wobec siebie i wobec innych, ludzie, którym się ufa. Brak zaufania bowiem w obcowaniu z ludźmi czyni społeczeństwo chorym."

 Nigdy nie należy oceniać... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Nigdy nie należy oceniać człowieka według jego znajomych i przyjaciół. Judasz miał przecież nienagannych."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV