głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Tu nie chodzi o to  żebym ja na... teksty

jednorazowagra dodano: 29 sierpnia 2016

"Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść... Bo nie przeraża mnie to, że mówisz o sobie złe słowa. Nawet wtedy, kiedy dzwonisz późno wieczorem i powtarzasz ,"jestem wrak". Bo to nieprawda. Masz w sobie to najpiękniejsze, co może mieć człowiek - prawdę. Nie chcesz być taki jak świat, w którym żyjesz. Jesteś najodważniejszy z naszego pokolenia, bo widzisz prawdę nawet tam, gdzie to bardzo boli. Jesteś bardzo piękny i bardzo wiele wart. Dlatego bzdurą są te złe słowa, które o sobie mówisz. I bzdurą jest to, czego się boisz."

Czasami zastanawiam się  gdzie... teksty

jednorazowagra dodano: 29 sierpnia 2016

Czasami zastanawiam się, gdzie podziewają się teraz wszystkie moje wykrzyczane w środku słowa. Dziwny dzisiaj dzień. Nawet nie potrafię go zdefiniować.

Im głębiej żłobi nas cierpienie... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

Im głębiej żłobi nas cierpienie, tym więcej radości może pomieścić serce. Czyż czara, którą wino dziś czerpiesz, nie była wpierw wypalona w ogniu garncarza?

 Do wszystkich ludzi dobrego serca.... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Do wszystkich ludzi dobrego serca. Nie dajcie się wykorzystywać. Nie bądźcie kukłami w rękach innych. Nie dajcie sobą pomiatać. Nie pozwólcie sobie na słabość. Nie traćcie wiary. Nie przywiązujcie się do ludzi, którzy na to nie zasługują. Nie błądźcie po omacku w świecie pełnym nienawiści. Nie pozwólcie, by wasze nadzieje umarły. Bądźcie silni. Bądźcie indywidualnymi jednostkami ludzkimi, które nie troszczą się o siebie, tylko o innych. Walczcie, ponieważ świat jest tego wart. Każda jednostka jest ważna."

 Potrzebni są nam ludzie o mocnym... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Potrzebni są nam ludzie o mocnym kręgosłupie, który nie chwieje się wraz z każdą zmianą wiatru. Decyduje o tym posiadanie hierarchii wartości, do której jest się przywiązanym i z której nie zamierza się rezygnować. Uparta obrona tych wartości stanowi o postawie, którą nazywamy godnością. Potrzebni są nam ludzie wrażliwi na krzywdę i niezasłużone przywileje, ludzie, którzy spieszą innym z pomocą i nie odwracają się od przyjaciół, gdy im się nie powiedzie. Walczą, gdy zachodzi po temu potrzeba, przestrzegają reguł gry, nie rzucają się w trzech na jednego i nie kopią pokonanych. Potrzebni są nam ludzie uczciwi wobec siebie i wobec innych, ludzie, którym się ufa. Brak zaufania bowiem w obcowaniu z ludźmi czyni społeczeństwo chorym."

 Nigdy nie należy oceniać... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Nigdy nie należy oceniać człowieka według jego znajomych i przyjaciół. Judasz miał przecież nienagannych."

 Wszystko  czego chcesz  ma... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Wszystko, czego chcesz, ma znaczenie. Szczególnie jeśli nie możesz tego mieć."

Cierpienie  zawsze może być gorzej... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

Cierpienie (zawsze może być gorzej), gniew (naucz się rozładowywać), lęk (pokonaj), miłość (kochaj wszystkich i wszystko), nienawiść (zapomnij, że istnieje, bo zatruje Ci życie).

 Tylko ten  kto jest najwrażliwszy... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Tylko ten, kto jest najwrażliwszy, może się stać najzimniejszym i najtwardszym; musi się bowiem zamknąć w hartowanym pancerzu, aby się zabezpieczyć przed szorstkimi potrąceniami. I jakże mu często ciąży ten pancerz."

może ja nie pasuję do tych ludzi.... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

może ja nie pasuję do tych ludzi. jeżeli ja mam znowu wyjść z tej swojej skorupy, wystawić tę rękę na zewnątrz i od razu mi odetną, to mi się nie chce, to ja się boję.

 Jestem człowiekiem wolnym i ta... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Jestem człowiekiem wolnym i ta wolność jest mi potrzebna. Muszę być sam. Czuję potrzebę analizowania swego wstydu i rozpaczy w osamotnieniu; potrzeba mi słońca i brukowych ulicznych kamieni - bez towarzyszy, bez rozmów; muszę stać twarzą w twarz ze sobą, mając za towarzystwo jedynie muzykę własnego serca."

 Te chwile  gdy pragniesz być... teksty

jednorazowagra dodano: 28 sierpnia 2016

"Te chwile, gdy pragniesz być absolutnie sam, bo masz pewność, że będąc sam na sam z sobą, potrafisz odkrywać prawdy rzadkie, jedyne, wyjątkowe - a potem rozczarowanie, gorycz, gdy się przekonujesz, że z tej uzyskanej wreszcie samotności nic się nie rodzi, nic urodzić się nie mogło."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV