głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Uwielbiam być sam. Nigdy nie... teksty

jednorazowagra dodano: 23 października 2016

"Uwielbiam być sam. Nigdy nie spotkałem przyjaciela, który byłby równie przyjazny jak samotność. Jesteśmy zwykle bardziej samotni, kiedy wychodzimy między ludzi, niż kiedy zostajemy w domu."

“Dzisiaj czuję się dużo bardziej... teksty

jednorazowagra dodano: 23 października 2016

“Dzisiaj czuję się dużo bardziej chujowo, ale nie mam ochoty dzielić się tą chujowością z innymi. Dlatego, że to jest potem wykorzystywane przeciwko mnie. Nie chcę funkcjonować jak tarcza strzelnicza. Nie chcę pokazywać, że dziesiątkę mam w okolicach serca. Wcale nie trzeba strzelać w głowę, żeby mnie zabić.”

Ponieważ jestem taka  jak ty.... teksty

jednorazowagra dodano: 22 października 2016

Ponieważ jestem taka, jak ty. Ponieważ jestem, tak samo jak ty, samotna i nie mogę, podobnie jak ty, kochać życia, ludzi i siebie, i traktować tego wszystkiego serio. Zawsze przecież istnieje trochę takich ludzi, którzy wymagają od życia tego, co najlepsze i nie mogą pogodzić się z głupotą i brutalnością.

Wiecie czego najbardziej nie lubię w... teksty

jednorazowagra dodano: 21 października 2016

Wiecie czego najbardziej nie lubię w ludziach? Wykorzystywania czyjegoś wrażliwego sumienia. Ahh.. i wzbudzania poczucia winy, choć tak naprawdę człowiek nic złego nie zrobił tylko musiał coś wybrać. Coraz bardziej przekonuję się do tego, że z niektórymi sprawami, problemami, miejscami bądź nawet ludźmi należy się rozstać i nie chodzi tutaj o jakąkolwiek dumę, ale o spokój wewnętrzny bo chyba to daje tak naprawdę największe szczęście. Poza tym można to jeszcze wytłumaczyć w taki sposób, iż po jaką cholerkę mamy otaczać się ludźmi którzy potrafią jedynie oceniać innych, nie mając zamiaru odrobinę spojrzeć na samych siebie czy też zamiast powiedzieć nam w twarz co naprawdę myślą, robić to zaraz po tym jak znikamy za pierwszym lepszym "rogiem".

 Pamiętaj czego się nauczyłaś  i... teksty

jednorazowagra dodano: 20 października 2016

"Pamiętaj czego się nauczyłaś, i znów kogoś pokochaj. Znajdź kogoś do kochania i obdarz go bezwarunkową miłością. Po to tu wszyscy jesteśmy".

 Żadnej miłości nie odczuwa się... teksty

jednorazowagra dodano: 20 października 2016

"Żadnej miłości nie odczuwa się równie boleśnie jak wtedy, kiedy na dworcu wymieniasz spojrzenia z kimś, czyj pociąg odjeżdża w przeciwną stronę".

 Czymże jest życie  jeśli nie... teksty

jednorazowagra dodano: 20 października 2016

"Czymże jest życie, jeśli nie pasmem natchnionych szaleństw?"

Strasznie nie lubię ortodoksyjnych... teksty

jednorazowagra dodano: 20 października 2016

Strasznie nie lubię ortodoksyjnych ludzi w jakiejkolwiek materii w życiu. Bycie zapatrzonym tylko w jedną rzecz w życiu jest cholernie niezdrowe i bardzo ograniczone. Nie ma nic piękniejszego niż otwarty umysł, ciekawy świata i smakujący wszystkiego co go otacza.

 Ja palę mosty za mną  by... teksty

jednorazowagra dodano: 20 października 2016

"Ja palę mosty za mną, by oświetlały te przede mną."

Pytasz czy ja to przeżyłem. Nie  ja... teksty

jednorazowagra dodano: 20 października 2016

Pytasz czy ja to przeżyłem. Nie, ja to umarłem.

Kobieta wie  kto jest jej mężczyzną. teksty

jednorazowagra dodano: 20 października 2016

Kobieta wie, kto jest jej mężczyzną.

“Zamykaj każdy dzień i nie wracaj... teksty

jednorazowagra dodano: 18 października 2016

“Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś, co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV