głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Chcesz pięknego życia? To zacznij... teksty

jednorazowagra dodano: 17 października 2016

"Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa. I od nowa. I od nowa aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to, czego najczęściej się boisz, a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego. Lawirują pomiędzy nimi, bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi."

Pamiętaj  jeśli to nie szalona... teksty

jednorazowagra dodano: 17 października 2016

Pamiętaj, jeśli to nie szalona, namiętna, niezwykła miłość, to szkoda na to czasu. Zbyt wiele jest w życiu rzeczy byle jakich, by miłość miała też taką być.

Najważniejsze to być w drodze.... teksty

jednorazowagra dodano: 17 października 2016

Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.

To co budzi w Tobie największy opór... teksty

jednorazowagra dodano: 17 października 2016

To co budzi w Tobie największy opór to jest dokładnie Twój kolejny krok.

 Mieliśmy już za sobą wszelkie... teksty

jednorazowagra dodano: 17 października 2016

"Mieliśmy już za sobą wszelkie powroty i wiedzieliśmy, że się nie wraca ani do tych samych miejsc, ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie. Długo nie mogliśmy w to uwierzyć. Nieodwracalność zdarzeń i uczuć jest równie absurdalna jak śmierć, trudno ją zaakceptować. Na szczęście ta wiedza przychodzi na samym końcu: kiedy umiera nam ktoś bliski albo kiedy kończy się miłość. Ale zanim przyjdzie, człowiek próbuje i próbuje, próbuje o wiele dłużej niż to ma sens."

 Jakiekolwiek byłoby źródło mej... teksty

jednorazowagra dodano: 16 października 2016

"Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało."

 Ja wiem  po co ja żyję. Sensem... teksty

jednorazowagra dodano: 16 października 2016

"Ja wiem, po co ja żyję. Sensem mojego życia jest zasłużyć na to, żeby mnie ktoś trzymał za rękę, gdy będę umierał. ”

„Nieuprzejmość  to imitacja siły... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

„Nieuprzejmość, to imitacja siły słabego człowieka"

Jeśli chcesz być największy to... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Jeśli chcesz być największy to rywalizuj z największymi, nawet jeśli nie wiedzą o twoim istnieniu. Dopiero wtedy możesz wykorzystać swoje możliwości. Owszem, być może Richard Branson jest w innym punkcie życia, ale stosując lepsze praktyki, niż on w końcu go zastąpisz. Za to nigdy tego nie zrobisz wzorując się wyłącznie na osobach ze swojego "podwórka", których zaletą jest tylko to, że są trochę lepsze niż Ty. Jeśli trenujesz np. boks i jest twoim marzeniem zostanie mistrzem, to od początku przygotowuj się na pokonanie braci Kliczko, a nie na wygranie z najlepszym bokserem w twoim lokalnym klubie. To nie on jest rywalem.

Być może nie istnieje żaden inny... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Być może nie istnieje żaden inny rodzaj intymności, mogący konkurować z dwoma spojrzeniami, które spotykają się z mocą i zdecydowaniem, i które całkiem po prostu nie godzą się na oderwanie od siebie.

Osoby  które krytykujesz wyznaczają... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Osoby, które krytykujesz wyznaczają twoje realne poczucie własnej wartości i jest to intuicyjnie czytelne dla wszystkich dookoła. Jeśli krytykujesz swoich kumpli, to jesteś od nich gorszy. Jeśli krytykujesz zachowanie ładnych kobiet, to czujesz, że nie są w twoim zasięgu. Jeśli mówisz, że ktoś jest bogaty, bo pewnie robił przekręty, to dlatego, że mu zazdrościsz i podejrzewasz, że nigdy mu nie dorównasz. Jeśli żywisz się plotkami o celebrytach i życzysz im upadku, to również pokazujesz swoją mniejszą wartość, bo oni nie komentują twojego życia. Nawet nie wiedzą, że istniejesz. Jeśli właśnie mówisz w myślach: "Ale tak właściwie to mnie to nie interesuje", to muszę cię zawieść. Prawidłową reakcją na rzeczy, które nam nie zagrażają jest całkowita obojętność, a nie tłumaczenie się, że właściwie to jest ci wszystko jedno. Dlatego zacznij mówić: - Cieszę się. Gratuluję. Super to zrobiłeś. To pokazuje twój prawdziwy poziom.

Wierzę  że śmiech jest najlepszym... teksty

jednorazowagra dodano: 15 października 2016

Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV