głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jaramsie_e ... a najgorzej jest jak zdasz sobie sprawę że nic z tego nie będzie że gdyby między wami miało coś być to byłoby już dawno. kiedy zrozumiesz że to co się dook

jaramsie_e

jaramsie_e.moblo.pl
... a najgorzej jest jak zdasz sobie sprawę że nic z tego nie będzie że gdyby między wami miało coś być to byłoby już dawno. kiedy zrozumiesz że to co się dookoł
  ... a najgorzej jest  jak zdasz... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"(...)a najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między wami miało coś być, to byłoby już dawno. kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu Twoich marzeń."

 Na pewno masz takie dni   jak... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Na pewno masz takie dni - jak wszyscy, tak sądzę - kiedy wstajesz i mijają godziny, a ty marzysz o jakiejkolwiek odmianie, o jakiejś różnicy, o czymkolwiek."

 Przez te wszystkie lata... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Przez te wszystkie lata dowiedziałam się, że czasem odpychamy ludzi tylko dlatego, żeby nas przyciągnęli. Chcemy, żeby do nas przyszli, powiedzieli, że o nas nie zapomnieli. Chcemy, żeby udowodnili nam, jak bardzo im na nas zależy. Chcemy, żeby walcząc o nas, dowiedli swojej miłości."

 Wszystko jest coraz bardziej za... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Wszystko jest coraz bardziej za późno."

 Wśród wielu drobiazgów... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Wśród wielu drobiazgów zauważysz jeden, który zepsuje nam nie tylko wieczór ale nie pozwoli na poranną kawę i zamiast pocałunków dostaniesz zwątpienia, nie zadowoli cię żadna odpowiedź, bo nie wiesz po co zadajesz pytanie. nie dziel więc nas na części, rób odwrotnie a wtedy uprzedzę twoje pytanie.. kochać można tylko całość."

 Nie wiesz co pamiętasz  dopóki nie... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Nie wiesz co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności."

 Głupota jest jedną z dwóch rzeczy... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Głupota jest jedną z dwóch rzeczy, które najlepiej widzimy z perspektywy czasu. Drugą są stracone okazje."

 Najtrudniej jest zamknąć za sobą... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Najtrudniej jest zamknąć za sobą drzwi. Oddzielić się od kogoś, kto miał być na zawsze. Jesteś jak lekarz wykonujący reanimację o wiele za długo, uczucie umarło, a ty wciąż próbujesz je ratować. Za późno, lecz tak trudno przestać, kiedy wciąż żywisz nadzieję, że to urodzi się lub odżyje. Pamiętaj, nie dasz życia nowym uczuciom, jeśli nie zamkniesz tych drzwi już na zawsze."

 Otwórz się. Wpuść do swojego... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto rozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia. (...) Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu."

 Zawsze powtarzam  że nie wierzę w... teksty

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Zawsze powtarzam, że nie wierzę w prawdziwą miłość, ale, że zostawiam drzwi uchylone, bo nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby ktoś zechciał pewnego dnia udowodnić mi, że się mylę."

Już zbyt wiele się stało  co się... teksty

jaramsie_e dodano: 24 stycznia 2015

Już zbyt wiele się stało, co się stać nie miało, a to, co miało nadejść, nie nadeszło.

'Najgorsze co może uczynić... teksty

jaramsie_e dodano: 3 stycznia 2015

'Najgorsze co może uczynić człowiek to nadinterpretacja. Nadinterpretacja kilku chwil uniesienia, momentu, w którym krew ruszyła jakby szybciej na jej widok. Nadinterpretacja jej słowa, gestu, spojrzenia. Nadinterpretacja uczuć. Nadinterpretacja serca.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV