głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lubię :  teksty jaramsie_e dodał komentarz: lubię :) do wpisu 20 czerwca 2011
To może być ostatnie nasze... teksty

jaramsie_e dodano: 19 czerwca 2011

To może być ostatnie nasze spotkanie, wiesz, nie liczę na wiele, tylko spójrz na mnie takim wzrokiem jak wtedy, kiedy pierwszy raz na mnie patrzałeś, i uśmiechnij się, niczego więcej nie oczkuję, chcę tylko miło Cię zapamiętać.

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

jaramsie_e dodano: 19 czerwca 2011

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Podeszła do niego wyglądając... teksty

jaramsie_e dodano: 19 czerwca 2011

Podeszła do niego wyglądając zajebiście jak jeszcze nigdy .Usiadła mu na kolanach, przejechała ręką po policzku, czule spojrzała mu w oczy i powiedziała: Wypierdalaj

Siedziała na huśtawce  nogami... teksty

jaramsie_e dodano: 19 czerwca 2011

Siedziała na huśtawce, nogami rysowała duże serce na piasku. w tym samym momencie dostała sms-a od niego. zmazała serce, a z oczu popłynęła jej łza

' Choć nie jesteś ani w 1... teksty

jaramsie_e dodano: 17 czerwca 2011

' Choć nie jesteś ani w 1% narkotykiem, nikotyną czy alkoholem to uwierz - uzależniasz jak mało co.

Żyła kiedyś dziewczyna  która... teksty

jaramsie_e dodano: 17 czerwca 2011

Żyła kiedyś dziewczyna, która czuła do siebie odrazę będąc niewidoma. Nienawidziła każdego, poza jednym kochającym ją chłopakiem. Był zawsze dla niej. Pewnego razu powiedziała mu : "Gdy tylko będę mogła zobaczyć świat, poślubię Cię". Pewnego dnia, ktoś ofiarował jej parę oczu. Gdy zdjęła bandaże, cieszyła się, że może zobaczyć wszystko wliczając w to jej chłopaka. Zapytał ją:" Ponieważ możesz zobaczyć teraz wszystko w około, wyjdziesz za mnie?" Dziewczyna spojrzała na niego i zobaczyła że nie posiada oczu. Widok jego zamkniętych powiek wstrząsną ją. Nie spodziewała się tego. Myśl, że on nigdy jej nie zobaczy, była dla niej nie do zniesienia - odrzuciła zaręczyny. Widziała jak jej chłopak wychodził z pomieszczenia a z powiek lał się strumień łez. Za jakiś czas otrzymała wiadomość : "Jak tam Twoje oczy moja Kochana? Chciałbym, żebyś wiedziała, że kiedyś należały do mnie ..

kochała siedzieć w twojej bluzie i... teksty

jaramsie_e dodano: 17 czerwca 2011

kochała siedzieć w twojej bluzie i czuć niesamowity zapach twoich perfum ..

wiedziałam tylko  że muszę żyć... teksty

jaramsie_e dodano: 17 czerwca 2011

wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać, bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.

i mimo wszystko byłeś najlepszym... teksty

jaramsie_e dodano: 17 czerwca 2011

i mimo wszystko byłeś najlepszym błędem mojego życia.

w planach jest spacer po tęczy. teksty

jaramsie_e dodano: 17 czerwca 2011

w planach jest spacer po tęczy.

Za każdym razem kiedy Cię widzę... teksty

jaramsie_e dodano: 17 czerwca 2011

Za każdym razem kiedy Cię widzę,ktoś szturcha mnie łokciem żebym przypomniała sobie,że mam oddychać :D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV