głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu Nie wierz gdy mówię że za nim nie tęsknie gdy z uśmiechem na ustach oznajmiam że zapomniałam. dziękuję : Była noc. Po kilku godzinach postanowiła wrócić do domu

izuu

izuu.moblo.pl
Nie wierz gdy mówię że za nim nie tęsknie gdy z uśmiechem na ustach oznajmiam że zapomniałam.
Nie wierz gdy mówię że za nim... teksty

izuu dodano: 28 stycznia 2011

Nie wierz, gdy mówię, że za nim nie tęsknie, gdy z uśmiechem na ustach oznajmiam, że zapomniałam.

dziękuję : teksty izuu dodał komentarz: dziękuję :) do wpisu 28 stycznia 2011
Była noc. Po kilku godzinach... teksty

izuu dodano: 28 stycznia 2011

Była noc. Po kilku godzinach postanowiła wrócić do domu. Otworzyła drzwi i weszła do środka. W salonie jedynym źródłem światła były gasnące świece. Na podłodze leżało potłuczone szkło, rozlane wino. Jedyne elementy świadczące o tym, że wszystko, co się tu wydarzało było prawdą. Osunęła się na ziemie i zakryła twarz dłońmi. Usłyszała dźwięk zamykających się drzwi. Wiedziała, że czekał tylko po to, by upewnić się, że nic się jej nie stało. Teraz odszedł na zawsze.

Wciąż pamiętała te cudowne... teksty

izuu dodano: 25 stycznia 2011

Wciąż pamiętała te cudowne dołeczki, gdy się do niej uśmiechał. Te brązowe oczy, gdy obdarowywał ją swym spojrzeniem. Czuła dotyk jego dłoni na skórze, mimo, że od ich ostatniego spotkania sam na sam, minęło już trochę czasu. Dzieliło ich teraz zaledwie kilka metrów, cieszyła się, że go widzi, jednak pragnęła czegoś więcej. Pragnęła podejść do niego, usłyszeć, że ją kocha i przytulić najmocniej jak potrafiła. Wiedziała jednak, że nie może. Nie tu i nie teraz. Wszystko zaraz miało się skończyć, a ją czekał jedynie samotny powrót do domu.

A ty? Ile już razy powtarzałaś:... teksty

izuu dodano: 9 stycznia 2011

A ty? Ile już razy powtarzałaś: tak, wszystko w porządku. W czasie, gdy serce pękało na pół?

zaczniemy od nowa. nie popełnię... teksty

izuu dodano: 1 stycznia 2011

zaczniemy od nowa. nie popełnię już żadnego błędu minionego roku. zacznę spełniać marzenia, nie zmarnuję wieczorów na rozmyślanie o utraconej miłości, będę cieszyć się z każdego nawet najmniejszego sukcesu. po prostu będę szczęśliwa. A w tej chwili obiecuję sobie, że nie są to kolejne słowa bez pokrycia.

uwielbiam twoje wpisy!  teksty izuu dodał komentarz: uwielbiam twoje wpisy! ;* do wpisu 28 grudnia 2010
tak proszę pana kochałam pana. ale... teksty

izuu dodano: 27 grudnia 2010

tak proszę pana kochałam pana. ale to minęło niech się pan nie martwi. po dwóch latach wszystko mija.

Dlaczego mam nie walczyć nie... teksty

izuu dodano: 26 grudnia 2010

Dlaczego mam nie walczyć, nie próbować, nie starać się spełniać marzeń? Dlaczego mam żyć w przekonaniu, że nie mogę czegoś osiągnąć, że nigdy mi się nie uda, że nie jestem zbyt dobra? To chore. Mam zrezygnować ze wszystkiego, bo ktoś we mnie nie wierzy? Bo jemu nie udało się nic osiągnąć, wiec i ja jestem skazana na niepowodzenie? Wiecie, dostałam najcudowniejsze życzenia na świecie: spełniaj marzenia i walcz. Kilka słów, po których wylałam milion łez, łez szczęścia. Doszło do mnie, że wszystko zależy ode mnie... Mała dziewczynka, która chce wkroczyć w zupełnie nowy świat. Przepraszam, że mi się uda.

i w sumie chyba przestanę się... teksty

izuu dodano: 26 grudnia 2010

i w sumie chyba przestanę się dziwić, że każdy tworzy sobie tak beznadziejny świat. żyję w nim i jest pewny, że nie można już nic zmienić. to smutne.

i niech mi ktoś powie że marzenia... teksty

izuu dodano: 24 grudnia 2010

i niech mi ktoś powie, że marzenia się nie spełniają. dziękuję!

dziękuję bardzo  chociaż nie zgadzam się bo także nie potrafię do końca wszystkiego dobrze sformułować : teksty izuu dodał komentarz: dziękuję bardzo ;* chociaż nie zgadzam się, bo także nie potrafię do końca wszystkiego dobrze sformułować :) do wpisu 23 grudnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV