głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu Był najpiękniejszą bajką jaka kiedykolwiek istniała. Był przy mnie zawsze gdy tego potrzebowałam. Nie martwiłam się dzielącymi nas różnicami opinani przyjaciół

izuu

izuu.moblo.pl
Był najpiękniejszą bajką jaka kiedykolwiek istniała. Był przy mnie zawsze gdy tego potrzebowałam. Nie martwiłam się dzielącymi nas różnicami opinani przyjaciół na n
Był najpiękniejszą bajką  jaka... teksty

izuu dodano: 27 luty 2011

Był najpiękniejszą bajką, jaka kiedykolwiek istniała. Był przy mnie zawsze, gdy tego potrzebowałam. Nie martwiłam się dzielącymi nas różnicami, opinani przyjaciół na nasz temat. Świat stał się lepszy, dni piękniejsze. Moje serce prosiło, by to wszystko trwało wiecznie. Pełna miłości wkraczałam w nieznany świat… Ale to wszystko się skończyło. Nadzieja umarła wraz z jego odejściem, słowami, że kocha, lecz nie możemy być razem. Przygryzając delikatnie wargi stałam tam przed nim powstrzymując łzy. Wpatrując się w jego brązowe oczy starałam się zrozumieć dlaczego… Wszystko na nic. Łzy zaczęły spływać po moim policzku, lecz nie miał, kto ich otrzeć. Go już nie było.

przecudowny wpis :  teksty izuu dodał komentarz: przecudowny wpis :) do wpisu 27 luty 2011
najgorsze jest uczucie  gdy wiesz... teksty

izuu dodano: 27 luty 2011

najgorsze jest uczucie, gdy wiesz, że nigdy nie będziesz dla niego tą pierwszą.

kłam. powiedz  że kochasz. pozwól... teksty

izuu dodano: 25 luty 2011

kłam. powiedz, że kochasz. pozwól wierzyć, że tak właśnie jest.

ile razy powtarzałaś sobie  że to... teksty

izuu dodano: 23 luty 2011

ile razy powtarzałaś sobie, że to już ostatni raz? ostatni raz, gdy przez niego płaczę...

Pamiętasz nasz ostatni wieczór?... teksty

izuu dodano: 22 luty 2011

Pamiętasz nasz ostatni wieczór? Pierwszy śnieg, miasto oświetlone świątecznymi lampkami. Szliśmy za rękę, nie wiedząc nawet, dokąd zmierzamy. Nikt nas nie znał. Nie oceniał. Twoje brązowe oczy, wpatrzone tylko we mnie. Nie wiedziały jednak, co niedługo się stanie. Byłam szczęśliwa, chociaż wiedziałam, że to wszystko zaraz się skończy. Odejdziemy w dwóch różnych kierunkach, wcześniej jednak powstrzymując łzy, ledwie słyszalnie powiem, że już cię nie kocham… Były to największe kłamstwa, jakie kiedykolwiek wypowiedziałam, wiesz? Przepraszam, że cię zraniłam. Przepraszam, że pozwoliłam byś cierpiał. Przepraszam, że zawsze przed snem wylewam litry łez, że jedyne, na co mam ochotę to rzucić się pod nadjeżdżający samochód…

Co noc zastanawiam się czy jeszcze... teksty

izuu dodano: 22 luty 2011

Co noc zastanawiam się czy jeszcze kiedyś się spotkamy. Czy spojrzysz na mnie tak, jak tamtego dnia...

Płaczę z bólu  płaczę z... teksty

izuu dodano: 22 luty 2011

Płaczę z bólu, płaczę z bezradności, płaczę z tęsknoty. Jestem wielka , wiesz? Dzięki tobie moje łzy nigdy się nie skończyły. Płyną dalej, drażnią swoją wilgocią, przypominają mi coś o czym pragnę z całego serca zapomnieć. O Tobie. O nas. O naszej przeszłości i nigdy niepoznanej przyszłości..

Prawdziwa miłość   to życie z... teksty

izuu dodano: 21 luty 2011

Prawdziwa miłość , to życie z poczuciem szczęścia, spełnienia. To coś, co nie pozwala nam ani na sekundę zapomnieć o ukochanej osobie. Jak to więc jest , że idąc z moim chłopakiem ciągle myślę o innym i to o nim śnię, rozmyślam, tęsknie?

Nie jestem pustelnikiem z wyboru.... teksty

izuu dodano: 21 luty 2011

Nie jestem pustelnikiem z wyboru. Życie wybrało za mnie.

Sparaliżowałeś mnie tą nadzieją.... teksty

izuu dodano: 21 luty 2011

Sparaliżowałeś mnie tą nadzieją. Upajałam się nią.Żyłam nią miesiącami, odtwarzałam sobie wszystko przez ten cały czas . Sparaliżowałeś mnie cierpieniem. Kiedy powiedziałeś , że to tylko było twoje małe zauroczenie i ci minęło.

Strach przed miłością jest tym... teksty

izuu dodano: 21 luty 2011

Strach przed miłością jest tym większy im bardziej nam na kimś zależy. Co z tego , że doskonale wiemy , że ten ktoś nie odwzajemnia naszego uczucia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV